Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Tünaydınnnn güzellerrrrr:KK16::KK16::KK16:

Sabah 8 km yuruys yaptim ustune 2 dilim peynir domates salatalik ve ceviz yedim yesil cay ictim
Suana kadar 3 bardak su ictim hatta suanda 4 oldu:KK1:

maşallah cnmmm güne spor ile süper başlamışsınn:KK9::KK9: kahvaltına mutlaka yumurta ekle bitanemm seni uzun süre tok tutarrr omlet kayısı kıvamı 2 yumurta yiyebilirsinn öğün araları ne kadar uzun olursa leptin o kadar çok salgılanır ve mevcut yağlardan yakar öğünden 4 saat sonra çalışmaya başlıyor bu hormon 5 saat sopnra yedin diyelimm 1 saat yağlar yakılıyor linklere baktıysan görmüşsündür cnmcımmm

Sabah 2 yumurta,salatalık,domates,peynir,zeytin ve yer fıstığından oluşan kahvaltımı yaptım.Biraz ev işi,sonra 5 mil leslie yapacağım.Dün biraz pilates yaptım hemen karnımın acıı belli oldu.Arada yine yapmayı düşünüyorum.

hayatcımm süper kahvaltı olmuşş :KK9::KK9: bu arada seni nerden tanıdığımı düşünüp duruyordum kişisel gelişim bölümündeki topiğini çok beğenmiştim cnmm :KK9::KK9: paylaşımların gerçekten mükemmel ara da burada da paylaşırsan çok sevinirimm:KK9::KK9::KK9:

aaaa hatırlamıyorum bile ya :KK53:
E ne olucak ben şimdi aranıza dahil olamayacak mıyım :KK50:
Çok istekliyim bu sefer ya, çok azimliydim yok mu bir çaresi, çok üzüldüm ya :KK14::KK14::KK14:

bitanemmm hangi takımda yarışmıştınki hatırlıyormusunn:26: eğer çok kararlıysannn daha önce takımlardan neden ayrıldığını açıkla minik bir yazıyla cnm paylaşım alanında paylaşırız takım kaptanlarından onay gelirse tekrar yarışabilirsin :KK19::KK19:

İnşallah bi düzene girdikten sonra yeniden aranıza katılıcam. bu saatten sonra kopmak istemem. bu arada iyi dileklerin için Allah razı olsun canım. Sedef hastalığı özünde bi kromozom anomalisinden kaynaklanıyo. dolayısıyla içten dışa bi tedavi keşfedilmeli. Almanyadaki amcam sedef hastasıdır. yıllardır yurt dışı, yurt içi gitmediği yer kalmadı. ama maalesef çoğu kişi rant sağlamak için uçuk vaatlerde bulunuyo. kendisi biyolog olmasına rağmen tedavilerin saçmalığına bakmadan denemekten vazgeçmemiştir. zor ve psikolojiyi bozan bi hastalık. ben yaptığım sabunlardan egzama için olanını ve egzama iyileştikten sonra devam sabunu diye ürettiğim sabunu sedef hastalarına denemeleri için verdim. kremimden de verdim. bu arada kesinlikle suyu limonlu, elma sirkeli ya da karbonatlı içmelerini tavsiye ettim. ara ara fayda görüp görmediklerini, faydanın devam edip etmediğini soruyorum. kabukların yumuşayıp döküldüğünü, kabartıların renk değişikliklerinin hafiflediğini söylediler. kullanmaya devam ediyolar. bana söylediklerine göre kortizonlu ilaçlar da aynı şeyi yapıyo ama vücutta ciddi yıkımlar yaparak yapıyo bu işi. benim sabunlarım ise tamamen doğal. esansiyel hiç bir şey kullanmıyorum. sentetik hiç bir şey kullanmıyorum. kremlerim için de aynı şey geçerli. mesela egzama için ürettiğim sabunda tam 7 farklı bitkisel yağ kullanıyorum. kremimde ise daha fazla. belli oranlar keşfettim. ve bozmuyorum oranları.... söyleyebileceğim bu kadar. yanlız bu sabun ve krem hadisesi baya bi ilgi gördü. gogle uzmanı bi bilgisayarcı bana bi teklifle geldi. yaptığın ürünlerle bi site kurayım, satış yapayım dedi. vakit bulabilsem bu konuyu netleştiricem. öyle bi durum olursa da burada yazarım.

sedef hastalarında denemeye devam ediyorum. sonuçta henüz 15-20 gündür deniyolar. egzamada ise daha ilk günden farkedilir değişiklikler oluyo. mayasılda ve mantar da da öyle... faklı deneyimler olursa yine buradan paylaşırım canım. arkadaşının saçlı derisinde kabuklanma varsa tarama esnasında sıkıntı yaşar. krem bu konuda çok iyi. saç derisine sürüp maske gibi beklettiğinde o kabuklar gidiyo. kepeklenme filan da yok oluyo. hatta oğlumun bebeklikten beri var olan kirpik dibi kepeklenmesi bile yok oldu. sabunla birlikte kullanırsa o açıdan yarar görecektir. dediğim gibi hiç bir sabun, hiç bir krem sedefi iyileştiremez. sadece sıkıntılarını hafifletebilir.

evet cnm komşumuzuun gitmediği kaplıca almadığı krem kalmadı sulu yara her yeri çok üzülüyorum o yüzden sormuştumm inş sedef hastaları için de denemen başarılı olur bitanemmm sorayım cnm isterse senden rica ederim saçlarındaki kabuklanma varsa cnmm ilgin için çok tşk ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

Ben de karatay uygulamaya çalışıyorum.Ama menopoza girdim sayılır.Gram gram veriyorum.Belki hormonal denge oturursa kilo vermem düzene girer diye umuyorum.
Sabah pilates yaptım,ikindi vakti de dışarda 25 dak. kadar yürüdüm.Buraya katıldığıma göre,yarın daha sportif davranacağım.
Sabah karatay usulü kahvaltı yaptım,saat 16:30da da mantar yemeği,sonrasında yoğurt yedim.Ekmek yemiyorum.
Yemekten önce komşuda imik helvası yemek zorunda kaldım.Ama bu son kaçamağım.Yaınndan itibaren daha disiplinli olacağım.

ben de karatayla verdim cnmm bişraz kaplumbağa misali oldu fakat sabırla az az da olsa hedefime ulaştım cnmmm dün harika bir gün geçirmişsin

yapılan kaçamakların zamanı ve miktarı çok önemli bir sonraki öğünde telafi edilebilir şekilde yenmeli mecbur kalınırsa ama kararlısın kaçamak yok o zaman başarılar bitanemm:KK16::KK16:

bitanemmm hangi takımda yarışmıştınki hatırlıyormusunn:26: eğer çok kararlıysannn daha önce takımlardan neden ayrıldığını açıkla minik bir yazıyla cnm paylaşım alanında paylaşırız takım kaptanlarından onay gelirse tekrar yarışabilirsin :KK19::KK19:

Ya canım onu bile hatırlamıyorum çok zaman oldu, o zamanlar çok vaktim yoktu vakit ayıramıyordum gruba, bildirim yapamıyordum , siteye giremiyordum o yüzden oldu , yani bu sefer hem vaktim var hemde o isteğim var , sırf bu yüzden eğer takıma alınmazsam çok üzülürüm ya :KK50:

Tünaydınnnn güzellerrrrr:KK16::KK16::KK16:

hayatcımm süper kahvaltı olmuşş :KK9::KK9: bu arada seni nerden tanıdığımı düşünüp duruyordum kişisel gelişim bölümündeki topiğini çok beğenmiştim cnmm :KK9::KK9: paylaşımların gerçekten mükemmel ara da burada da paylaşırsan çok sevinirimm:KK9::KK9::KK9:
Teşekkür ederim,yeri gelir,uygun şeyler olursa paylaşırım tabi.
Bu arada leslie yapmadım.Dışarı alışverişe gitmem gerekti,35-40 dakika yürüyüş yaptım hızlı tempoda.Akşam aksilik olmazsa yaparım leslie.

Ya canım onu bile hatırlamıyorum çok zaman oldu, o zamanlar çok vaktim yoktu vakit ayıramıyordum gruba, bildirim yapamıyordum , siteye giremiyordum o yüzden oldu , yani bu sefer hem vaktim var hemde o isteğim var , sırf bu yüzden eğer takıma alınmazsam çok üzülürüm ya :KK50:

hmmmm o zaman deneme süren dolunca paylaşım alanında açıklarım ben inş itiraz gelmez ve takımla birlikte yarışırsın kuzumm alınmazsanda hayatın sonu değil misafir olarak katılırsın yine yarışıyormuş gibi düzenli paylaşım yaparsın cnmm ama olumsuz sonuç çıkacağını sanmıyorum tatlım:KK16::KK16:

Teşekkür ederim,yeri gelir,uygun şeyler olursa paylaşırım tabi.
Bu arada leslie yapmadım.Dışarı alışverişe gitmem gerekti,35-40 dakika yürüyüş yaptım hızlı tempoda.Akşam aksilik olmazsa yaparım leslie.

çok memnun oluruz bitanemm ben bir iki kez okumuştum paylaşımlarını özenli paylaşımlardı hepsi bende ilgiliyim kişisel gelişimle akaşma yaparsın cnmm bu arada ben öğleden sonra yokumm güne gideceğiz herhangi bir sorununuz olursa 3, takım ve 6, takım sizlere her zaman destek unutmayın:KK16::KK16:

hmmmm o zaman deneme süren dolunca paylaşım alanında açıklarım ben inş itiraz gelmez ve takımla birlikte yarışırsın kuzumm alınmazsanda hayatın sonu değil misafir olarak katılırsın yine yarışıyormuş gibi düzenli paylaşım yaparsın cnmm ama olumsuz sonuç çıkacağını sanmıyorum tatlım:KK16::KK16:

Evet öyle yaparız artık ne yapalıım :26:
Sağol tatlım :KK19:

Merhaba arkadaslar,

Ben kardes takim 3 ten geliyorum. Bi tanisalim kaynasalim istedim. Sizin takim bizim bizim takim sizin takim. Hepbirlikte el ele zayiflicaz insallah. Adim Ayca. Muhendisim. Tamamen oturarak calisiyorum tum gun. Wc ve yemek haric yurumuyorum desem yeridir. Daha yeni katildim bende 2 hafta oldu. 3 kilo verdim. 91 kiloyum. puf puf bir hatunum. Ama cok yol kat ettim. Cok sey ogrendim. 2 haftada 3. Takim 6. Akim sagolsun cok bilgilendim. Simdi birlikte dahada bilgimizi ileri gotrcez insallah. Karatay yapiyorum. Suan kitaplarini yalayip yutma donemindeyim. otelde kaldigim icin sartlari zorluyorum. O yuzden yapamiyorum edemiyorum diye sInIr tanimaz hale geldim. Gecen hafta 6. Takim ile kaynastik. Sira sizlerle kaynasmakta. Arasira gelin 3. Veya 6. Takima. Nerde birlik orda kuvvet. Bunca zaman tek basima mucadele ettigim icin pismanim. Bu sekilde hersey cok daha kolay oluyor. Iradesi insanin dahada gucleniyor.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Merhaba arkadaslar,

Ben kardes takim 3 ten geliyorum. Bi tanisalim kaynasalim istedim. Sizin takim bizim bizim takim sizin takim. Hepbirlikte el ele zayiflicaz insallah. Adim Ayca. Muhendisim. Tamamen oturarak calisiyorum tum gun. Wc ve yemek haric yurumuyorum desem yeridir. Daha yeni katildim bende 2 hafta oldu. 3 kilo verdim. 91 kiloyum. puf puf bir hatunum. Ama cok yol kat ettim. Cok sey ogrendim. 2 haftada 3. Takim 6. Akim sagolsun cok bilgilendim. Simdi birlikte dahada bilgimizi ileri gotrcez insallah. Karatay yapiyorum. Suan kitaplarini yalayip yutma donemindeyim. otelde kaldigim icin sartlari zorluyorum. O yuzden yapamiyorum edemiyorum diye sInIr tanimaz hale geldim. Gecen hafta 6. Takim ile kaynastik. Sira sizlerle kaynasmakta. Arasira gelin 3. Veya 6. Takima. Nerde birlik orda kuvvet. Bunca zaman tek basima mucadele ettigim icin pismanim. Bu sekilde hersey cok daha kolay oluyor. Iradesi insanin dahada gucleniyor.

Merhaba arkadaslar,

Merhaba.Ben de karatay uygulamaya çalışıyorum.Saatli yiyorum,günde iki öğün yapıyorum.
Otelde zo oluyordur senin için,ama azmin elinden birşey kurtulmaz.İnşallah istediğin kiloya gelirsin.

Ay ben geldim durjma el koyuyum
2011 aralikta 6 takimda yarismisdin (gecmise bakmaya gerek yok diskalifiye bile olsan coktan sure dolmus)
2014 nisan 5 te 9 takima katilmissin ve 9/04/14 ten sonra hic paylasimda bulunmamisdin buyuk ihtimalle bu suredede seni listeye bile almamislardir
Yinede puskuutte kayit varsa sorariz ben sakinca cikmayacagini düşünüyorum bu dyrumda
Haa bide daha once 80-89 ve 70-79 kilo gruplarinda yer almissin :KK9:

Ay ben geldim durjma el koyuyum
2011 aralikta 6 takimda yarismisdin (gecmise bakmaya gerek yok diskalifiye bile olsan coktan sure dolmus)
2014 nisan 5 te 9 takima katilmissin ve 9/04/14 ten sonra hic paylasimda bulunmamisdin buyuk ihtimalle bu suredede seni listeye bile almamislardir
Yinede puskuutte kayit varsa sorariz ben sakinca cikmayacagini düşünüyorum bu dyrumda
Haa bide daha once 80-89 ve 70-79 kilo gruplarinda yer almissin :KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayyy telefon numaramı da bulursun sen :KK9::KK9::KK9:
İnanır mısın ben hatırlamıyorum bile :KK53:
Zaten foruma ilk 70ler grubunda girmiştim 23 kilo verdim orada sonra geri aldım , çok güzel kilo alırım o konuda çok yetenekliyim :KK1:
Umarım sorun çıkmaz , çünkü benim foruma ayıracak vaktim var artık, ve buna gerçekten hazırım :KK8:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayyy telefon numaramı da bulursun sen :KK9::KK9::KK9:
İnanır mısın ben hatırlamıyorum bile :KK53:
Zaten foruma ilk 70ler grubunda girmiştim 23 kilo verdim orada sonra geri aldım , çok güzel kilo alırım o konuda çok yetenekliyim :KK1:
Umarım sorun çıkmaz , çünkü benim foruma ayıracak vaktim var artık, ve buna gerçekten hazırım :KK8:

23 kilo verip nasıl geri alırsın çok ayıp sana :KK20::KK20:

Valla 3-4 yıl içinde aldım , nasıl aldım biliyor musun, aldığım kiloyu geri vermek için abuk subuk diyetler yaptım hepsi bi tarafımda kilo olarak patladı :26::KK17:

Nasil alinir bende cok iyi bilirim :KK43: bide ben bunu 2 kere yasadim :KK43:

Merhaba.Ben de karatay uygulamaya çalışıyorum.Saatli yiyorum,günde iki öğün yapıyorum.
Otelde zo oluyordur senin için,ama azmin elinden birşey kurtulmaz.İnşallah istediğin kiloya gelirsin.

Otelde ayri mucade iste ayri. Is yeride guzel besliyo bizi meyvemizi eksik etmiyor. Insallah cnm insallah hepimiz istedigimiz kiloya geliriz.

Valla 3-4 yıl içinde aldım , nasıl aldım biliyor musun, aldığım kiloyu geri vermek için abuk subuk diyetler yaptım hepsi bi tarafımda kilo olarak patladı :26::KK17:

Hımmm bundan sonra pantolonun düğmesi sıktı mı bir büyük beden almak yok. Dur diyor bize ama biz görmedik. Bende aynı şekildeydim ama ben kilo aldığımı fark etmedim. Ettim ama etmedim. Yani kendimi kilolu hissetmiyordum falan fıstık. Psikoloji çok önemli :18::18:

Hımmm bundan sonra pantolonun düğmesi sıktı mı bir büyük beden almak yok. Dur diyor bize ama biz görmedik. Bende aynı şekildeydim ama ben kilo aldığımı fark etmedim. Ettim ama etmedim. Yani kendimi kilolu hissetmiyordum falan fıstık. Psikoloji çok önemli :18::18:

Aynen aynen alırken hissedilmiyor da verirken aklımızdan çıkmıyor salak şeyler :KK19::KK19::KK19:

X