Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen savunmanızı verin ve ayda iki defayı geçerse bu durum takım dışı olursunuz dikkat edin ve herkes geçtüğümüz haftanın kilo kritiğini yapabilirmi lütfen hepimiaz bilelim görelim neler doğru neler yanlış yapılmış..

ben deneme sürem daha bitmedi o yüzden kilo bildirimi yapmıyorum ben değil mi?

gurbet gelinleri çok kahırlı oluyo güzelim yaa. kimsenin anakuzusuna kıymak istemem. ben çok zorluk çektim. ömrüm hasretle geçiyo. o yüzden gurbetten kız almak istemem. bu arada gelinim belli oldu. İnşallah bi aksilik olmazsa yazın nişan takıcaz. Allah bozmasın çok iyi anlaşıyolar şimdilik....Hep böyle hatta daha da iyi sürmesini çok isterim... ben çok iyi kaynana olucam kız... gelin diyorum ama kızım gibi benimsedim. hatta annesiyle oturup ilerisi için konuştuğumuz zamanlarda düğün gecesi senden çok ben ağlarım heralde diyorum. oğlum için değil kızın için...

Tatlım senin gibi ciddi mazereti olanlara ya müsamaha gösterirler ya da eskisi gibi bildirimler cumaya yapılır. ama bi şekilde orta yol bulunur. yani sanıyorum...

ben deneme sürem daha bitmedi o yüzden kilo bildirimi yapmıyorum ben değil mi?
Tatlım seni haftaya listeye alalım, bol paylaşıma devam et haftaya perşembe ilk geliş kilon ve o sabahk kilonu ve hedef kilonu yaz olurmu..

Canım ben bu durumuna daha önce açıklık getirmiştim.. Perşembe sabah tartılırsın, gün içinde yada akşam yazarsın buraya sabahki kilonu..

Kizlar bu ara hic spor yapamiyorum ve surekli kilo alip veriyorum takildim resmen 63,,,lerde bu hafta jillian michaelsin banish fat boost metabolism diye bi programi var 1 saatlik cardio agir gelirmi sizce faydasi olurmu

Kizlar bu ara hic spor yapamiyorum ve surekli kilo alip veriyorum takildim resmen 63,,,lerde bu hafta jillian michaelsin banish fat boost metabolism diye bi programi var 1 saatlik cardio agir gelirmi sizce faydasi olurmu

Bence denemekte fayda var.Ara sıra şaşırtmak lazım vücudu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dökülüyozzzzzz

evet ya.... kesinlikle dökülüyoz. bu grupta en çok dökülende benim... sigara bıraktıran hap beni mahvetti... hapı bıraktım şimdi de sigara diye deliriyom. haptan 2 ayda temizlenirse bu bünye kendimi şanslı sayıcam. epi topu 20 mü ne kullandım, yeminle kafayı sıyırdım. yazdıklarımdan da anlaşıldığı üzere hala toparlanabilmiş değilim. bi de üstüne regl oldum. yarım dünya vaziyetinde dolanıyorum. dolanmayada bel lazım ya... orası da ayrı.

ne hayallerim vardı geçen cuma... güya bu haftanın birincisi ben olacaktım. 3 kilo verecektim. süzülecektim. nerdeeee.... yemiyorum kilo alıyorum. vücut kıtlık alarmımı verdi, ne yesem yakmak yerine depolamaya mı başladı. benim hatlarda bi problem mi var... bi doktora gidicem, bu böyle olmayacak. bazal metabolizmam öldü sanki. offfffff offffffff...

gece 12 yi geçince hangi günü kastedeceğimi bilemedim şimdi. Ben en iyisi

CUMA GÜNÜ NELER YEDİM diyeyim

sabah aç karna sirkeli su
sabah: 1 kibrit kutusu keçi peyniri -bitmedi gitti mübarek- 2 dilim ekmek, 1 kibrit kutusu köy peyniri, 1 yemek kaşığı üzüm pekmezi, 5 siyah zeytin

Öğle: 4 tane tahinli katmer -küçük küçük yaptım- nerden geldiyse aklıma, regl olduğumdan şeker komalarına giriyorum. en azından az şekerli, accık daha faideli bişey yemiş olurum gibi geldi. en azından yerken öyle geldiydi.. sonradan pek de öyle gelmedi :26::26:

Akşam: 1 porsiyon söylemesi ayıp kelle paça çorbası, yarım dilim ekmek.

spor yok, bel ağrısı çok
su: 2 litre
kitap: dayanamadım aldım... ALKALİ DİYETİ, AYŞEGÜL ÇORUHLU... bu gün kargoyla geldi. biraz önce okumaya başladım. okuması güzel de icraat nasıl olucak bilmiyorum.

aldığım kalori: 1.502 :18::18::18:

günaydın ablam detoksuma başlıyom bugunnn oleyyyyyyyyyyy not enerjik başlıyım ne olcak bilmiyomm

Günaydın... Dün neler yedim
Sabah peynir. Domates bir dilim ekmekyumurta
Tek şekerle çay..
Öğle yok akşam bulgur pilavı bezelye ve salata
Miktari orta boy yemek tabağı na hepsinden koydum
Spor olarak
Öğlen kaynanamn evi temizledim
Bi de küçük bi bahçemız var fide diktim akşam olmuştu zaten baya yordu beni
Kitap sherlockholms

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…