Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

*** 8. TAKIM 358. ETAP ***

Nice15 ( 62,4 /// % )
burukcay (63,5 // /% )
sismanvemutsuz ( 97,5 // 0 / % 0 )
efsax ( 84,3 ///% )
fezaela (94,2/ / / %)
seval1349( 88/ / / % )
hatioz(65 / / / % )
zygomatic ( 57,4 / / / %)

heydoktorr (/ / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI : %

Harikasın canım :KK9: Listeyi kilolarla birlikte toparla ben akşam kontrol ederim, bu arada heydoktorr iki haftası doldumu eski üyemizmi??

Harikasın canım :KK9: Listeyi kilolarla birlikte toparla ben akşam kontrol ederim, bu arada heydoktorr iki haftası doldumu eski üyemizmi??

Evvet 352. Etapta izne ayrilmis baktim da telefondan girdigimden renkli yazamadim :KK1: bu arada bikac uye listede olan bu hafta hic paylasim yapmadi nerdeyse o nolucak :KK14:

:KK16::KK16::KK16: Günaydın Hatunlar:KK16::KK16::KK16:

Önce kilo bildirimi yapayım da, geçen hafta yanlış bildirim yapmışım. Dün bi mesajımda anlattıydım. Benim ufaklık tartıda ince ayarlar yapıyomuş :KK17: Sağolsun... Meğer 2 haftadır yapıyomuş bunu. Ben de diyorum Adana'da o kadar ye iç.... Gel kilo vermemişim de düşündüğüm kadar almamışım. Şaşırdıydım... Hatta sevindiydim. Bi de güzel hedef bildirip altına vuuuuuu yazmışım ya :KK1::KK1::KK1: bu nasıl bi özgüven se artık.
Şimdi ben geçen hafta kilo bildiriminde 65 yazmıştım. Gerçekte geçen hafta 66 olmalıyım. Çünkü tartı 1 kg fazla tartmaya ayarlı. Bu hafta o kadar hasta oldum yine de diyeti bırakmadım. egzersizlerim aksadı sadece. geçen hafta ile ilgili kararı siz verin. Ben 66 olarak hesaplayıp yazıyorum.

Geçen hafta : 66 kg
Bu hafta : 65.50 kg
Fark : 0.50 kg
hesaplı hali: 0.82
Toplam spor: 324 dakika -inşallah yanlış toplamamışımdır :26:

Yukarıda bildirdiğim spor aktivitesine bu gün dahil değil. Geçen perşemdeyi de dahil etmedim niyeyse artık. bu gün sabah aç karna 33 dk yüksek tempo yürüyüş yaptım.

Hazır yazmışken sabah aç karna 1 bardak sirkeli su
peşinden bağırsaklar için 1 bardak ingiliz tuzlu su :KK25::KK25::KK25:
peşinden nerden baksan en az 750 ml su
33 dk yüksek tempo yürüyüş
bu gün ayran diyeti yapıyorum şu iki günlük şok diyeti denilenden. buna göre kahvaltım
2 ince dilim kızarmış ekmek (gözüm doysun diye bi dilim ekmeği ikiye bölüyorum) :KK37:
1 haşlanmış yumurta
2 adet domates
1,5 salatalık
1 kibrit kutusu keçi peyniri

kahvaltıdan sonra yeşil çay.

Evvet 352. Etapta izne ayrilmis baktim da telefondan girdigimden renkli yazamadim :KK1: bu arada bikac uye listede olan bu hafta hic paylasim yapmadi nerdeyse o nolucak :KK14:
Kim onlar canım, isimlerini de yaz ki uyarı yapalım..
bu arada grubun en kilolusu benimmm:KK43::KK43:

Önemli olan istikrarlı kilo vermek canım, takılma böyle ufak şeylere...Sen istikrarlı kilo verdikçe bi bakmışsın takımın en az kilolusu olmuşsun :KK19:

Kızlar ayran çorbasını çok sevdim. 2 saatte bir yemekte süper gibi geliyo... bakalım akşama kadar fikrim değişicekmi..
bu arada yeni sabun modelleri yapmaya girişicem birazdan. vakit buldukça görüşürüz....

Yoğurt limon ve pulbiber karışımını denemenizi tavsiye ederim kızlar on numara buluş

Sent from my ST27i using Kadınlar Kulübü mobile app

Kızlar ayran çorbasını çok sevdim. 2 saatte bir yemekte süper gibi geliyo... bakalım akşama kadar fikrim değişicekmi..
bu arada yeni sabun modelleri yapmaya girişicem birazdan. vakit buldukça görüşürüz....

Bir haftadır evde değilim bugün evdeyim senin gibi karışımı yapıp duruyorum :-D benimkiler yiyecek odaklı :-D

eevt abla ayaran detoksu degil mi bende hafta sonu yapcam inş:KK56::KK56::KK56:

Bir haftadır evde değilim bugün evdeyim senin gibi karışımı yapıp duruyorum :-D benimkiler yiyecek odaklı :-D

sanki benimkiler değil. daha önceleri cumaları kilo bildirimi veriliyodu, anladığım kadarıyla kaçamak günleri ya da ödül günleri cumaydı. şimdi perşembe veriliyo, şeytan ha bire kendini ödüllendir diyo yaaaa.... kudurdum mu ne ettim anlamadım, duvarları filan kemiresim geldi yeminle :KK5::KK5::KK5:

şimdi anladın dimi abla neden mutlu oldugumu:KK9::KK9:

eevt abla ayaran detoksu degil mi bende hafta sonu yapcam inş:KK56::KK56::KK56:

kız gördünmü bak, azimle ....... duvar delermiş diye boşuna dememişler dimi. çok sevindim canım. verdiğin her gram benden gitmiş gibi filan oldu.
ayran detoksu kesinlikle çok lezzetli. en azından tam benlik. eğer söylendiği gibiyse daha da süper. yanlız ben çoookkk yanlış bi günde yaptım bu işi yavvv... bunu hafta sonuna erteleyip bu gün -çok matah bişey başarmışım gibi- ödül günü ilan etmek istiyom :KK17::KK17::KK17: olmamı ki :KK56:

Yoğurt limon ve pulbiber karışımını denemenizi tavsiye ederim kızlar on numara buluş

Ben pirinç pilavına bile limon sıkarım. şu dediğini kesin severim. bu arada kilo da verdirme gibi bi yan etkisi varmı ki :KK1:

Ben gidip accık daha sabun yapıp geleyim. çok sevdim bu sabun işini .... dükkana döndüğümde boşluğunu hissedicem. neyse o zamanda sevdiğim işi yapıyo olucam nasılsa, poğaça-simit.... ay bi de çörekler var tabi.... of yaaaaa :KK47:

kız gördünmü bak, azimle ....... duvar delermiş diye boşuna dememişler dimi. çok sevindim canım. verdiğin her gram benden gitmiş gibi filan oldu.
ayran detoksu kesinlikle çok lezzetli. en azından tam benlik. eğer söylendiği gibiyse daha da süper. yanlız ben çoookkk yanlış bi günde yaptım bu işi yavvv... bunu hafta sonuna erteleyip bu gün -çok matah bişey başarmışım gibi- ödül günü ilan etmek istiyom :KK17::KK17::KK17: olmamı ki :KK56:

tabi anla ne olacak ki bugün özgür hisset:KK55::KK55: kendini yarın devam edersin çalışınca zor olur gibi geldi bana bu detoks o yuzden bende hafta sonu yapcam:KK56::KK56:

Ben gidip accık daha sabun yapıp geleyim. çok sevdim bu sabun işini .... dükkana döndüğümde boşluğunu hissedicem. neyse o zamanda sevdiğim işi yapıyo olucam nasılsa, poğaça-simit.... ay bi de çörekler var tabi.... of yaaaaa :KK47:

abla senin pastahane :KK56:fırın :KK56:gibi bişeyin mi var hani öyleyse simit poğaça açma haşhaşlı çukulatalı sıcak ekmek bir sepet yap:118::118::118::131::125::125: istanbula gönder ya da adresini ver ben geleyim

X