Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleykümmmmmmmmm

Anam eve geldim gelmesine ama yeğenlerin gösteri resimleriyle uğraştım onları yükleyeceğim diye
Kızkardeşim ille tembihledi at onları bilgisayara diye
Aslında tam mutfağa girecektim de bir sizlere bakayım dedim
Gösteri çok güzel geçti hatta ilkten benim küçük cimcime ben niye oynayamıyorum diye bir posta ağladı ama şükür ikna edebildim

Yarın sabahta hanımları İKEAya kahvaltıya götüreceğiz kahvaltı faslından sonra onlar oyun havuzunda oynarken bizde oturup kahve içer keyif yaparız sonrada mağazada dolanırız belki uygun birşeyler bulurum
Anamada gel dedik ama siz iki kızkardeşin gidin beni bulaştırmayın dedi ama dönüşte pazarın orada buluşalımda pazarlığımızı yapalım dedi
Anammmm ana kız öldürcek bunlar beni ulen bir bırakın öğleden sonrada dinleneyim ama yokkkk herifte evde olucak yarın ama neyse öğlene kadar yatsın uyusun hazır evde sessizlik varken nasılsa büyük cadıda öğleden önce beni uyandırmayın diye tembihliyor

Minik kuşumu 23 Nisan için Perşembe günü sinemaya götüreceğime dair söz verdiğimden beri bütün gün hadi sinemaya gidelim diye tuturuyor
Sabah gözünü açar açmaz bile anneciğim sinemaya mı gidiyoruz demezmi aklını bozdu resmen iki gündür
Ayyyyy benim totoş ne zaman yer görücek Anlatırken bile yoruldum 3 gün peş peşe sokaklarda ayağı yanmış kedi gibi dolaşacağım neyse spor yapmış sayarım bende kendimi sonuçta anam sağ olsun bol bol yürütür

Tam ben yazacaktım sağ olsun Hatioz yazmış bile
Ya mesaj sayısına pek takılma maksat bol bol bildirim yapmak

Yok valla benimki ölüyorum desem aman rahmetli benden çekti ama yuvasını yıkmadı demez
Kız kadın yüzüme karşı oğlumu boşa dedi 6 sene evvel ki o zaman büyük kızımda 2.ci sınıfa gidiyordu İnan maddi manevi her konuda beni sömürdüler hatta sadece beni değil babamı dahi ama bir kere bile babam ağzını açıpta hoppp dünür ya sen ne yapıyorsun nasıl benden borç aldığını vermezsin yada nasıl oğlunu zorda bırakır kızımın ve torunumun rıskını yersin demedi
Düşünsene benim şu anda oturduğum evi bile annemler biz nişanlıyken sırf ileride kira derdimiz olmasın diye bana aldılar ve o zaman evi almak için almanyadan gelince tapuya giderken sen paraları bana ver tapu işi tamam nasılsa diyip bizi başından savdıda sonradan bir öğrendim ki mütaite o zamanın parasıyla 10 000 Mark eksik vermiş adama aman gelin duymasın benim paraya ihtiyacım var ben sana bu aldığım miktarı taksitle ödeyeceğim söz demiş adamcağızda nasılsa aynı binada oturacağız diye senet bile yapmamış ama toprak sahibi şahitmiş o olaya ve ikiside yuh çekmişler tabi bana kimse söylememiş aman biz sebep olmayalım nasılsa adam vericek parayı diye
Rahmetli parayıda ödememiş birde ben mütaitin eşiyle görüştüğümde bir gün sinirlerim bozulup kadına yapılanları anlatınca adamcağız meğer evdeymişde üst kattan aşağı indi nasıl kalaylıyor adamı :26: sonra bana bu olayı anlattı ve ben yüzleşmeye razıyım ( çünkü inkar edeceğini tahmin etmişti ) hemde şahidimde var demişti. Sırf senin ve ailenin hatırına ben ses etmedim yoksa icrayla evi geri bile alırdım demişti adam o zamanlar :26: Hayır daha nişanlıyken senin ailenin parasını hiç etti bari seni el üstünde tutsalardı ya demişti hatta
Diyorum ya hatun bugün boşanacağız desek inan göbek atar ama o zaman bana evime gelip ağzına gelen hakaretleri saydığında bile terbiyemi bozmadım ve hep anneciğim neden böyle yapıyorsun diye karşılık verdim :26: baktım hala devam ediyor hatta üzerine birde küfür edince bende eşimle boşanacaktık ama sırf sana gıcıklık olsun diye oğlunu boşamıyorum dedim
Hakikaten sırf ona gıcıklık olsun diye eşimle aramızı düzelttim adam zaten ağzımın içine bakarken tekrar aşka geldi ve biz can ciğer oldukça kadın sinir oldu hala yan yana oturduğumuzda heh hemen git ...ötüne gir karının der
Çocuklarımı günahı kadar sevmez ama benim büyük kızda aynı ben hayatta ağzını açıpta ya babanne diğerlerini haftada bir görmeyince özlüyorsun ama beni bir sene görmesen aramıyorsun demez

Aaa valla bende kin tutamam ama o 6 sene önceki tartışmadan sonra bir daha ona Anne demedim değil Anneciğim ( ki kendi kızları bile anneciğim demezken ben anneciğim diye peşinde dolanıyordum ilk zamanlar )
Oda eşimde farkındalar ama biride neden demeye cesaret edemiyor alacaklar cevap belli bana ne annelik yapmış ki ona anne diyeyim
SÖylemem gereken birşey varsada göz göze gelmeyi bekler öyle söylerim sonuçta teyze demek ayıp olur bunca yıldan sonra adıyla hitap etsem yolar hanım desem hanım değil

Yaaa öyle karman çorman bir durum içinde yine bende iyi dayandım Şimdi çocuklarımla eşimle huzuruma bakıyorum gerisi benim için önemsiz hatta eşimede diyorum küçük görümceyle çok şey yaşadık Allah gecinden versin ama bugün anana birşey olsa ertesi gün kardeşini tanırsam şerefsizim diye eşimde ilk zamanlar neden anamı bekliyorsun demişti sonra diyince ulen ben bugün kardeşini kalaylayıp silsem anan seni yiyecek ve sana hakkımı helal etmiyorum bir kardeşine sahip çıkmadın diye tuturacak; heee valla doğru söylüyorsun olay bana patlar nasılsa sana artık laf söyleyemiyor diyor
Şakayla karışık anında cevap veriyorum artık ve KV eşime şikayette etse eşim ya sen şakayla karışık söylerken sorun olmuyorda o söyleyincemi oluyor söyleme işitme anneciğimn diyip konuyu kapatıyor

Burukçayyyy şekerim işlem tamamdır albümüme bak kızın resimlerini orayada koydum

Film şeridi gibi geçti önümden :-D

Film şeridi gibi geçti önümden :-D

Korku filmi olur ancak

Neyse ben mutfağa gireyim artık küçük kuzu ille çorba istiyorum diyor Allahtan dünden yapmıştım akşamlık yemeğimi bir çorba birde salata yapacağım

işte budur

iyi akşamlar hanımlar akşam oldu vakit spor vakti haydiii bakemmm

Benim yerime de yap nlurr. gerçi geceden beri bi ateş bi ter nöbetleri derken 5 km koşmuş kadar oldum. halaa elim ayağım tutmuyo. ananas saatim geldiydi yerken bi bakim bizim hanımlar ne yapıyo dedim. takıldım kaldım. aslında ağrımadık yerim yok. gidip yatıcam yine. acaba hastayken yattığımız yerden ter atmak kalori yaktırıyomu ki

Herkese iyi akşamlar;

Menüm;

1 bardak elma sirkeli su

Yarım saatlik yürüyüş

Kahvaltı; 2 dilim mısır ekmeği, birkaç parça ezine peyniri,2 bardak tek şekerli çay, tavada yumurta, birkaç zeytin

Ara; 1 bardak tarçınlı süt

Ara; tarçın suyu ve birkaç leblebi

Öğlen; 2 köfte, kapari turşusu,yoğurt,1 dilim mısır ekmeği

Ara; 1 bardak tarçınlı süt, 2 kuru incir, 3 badem, 1 parça bitter çikolata

Akşam; bol acılı patates püresi ve yoğurt

Ara; 1 elma

50 dakikalık yürüyüş

Canım çok çok geçmişş olsun İnşallah Rabbim şifa verir bir an öncede yine enerji dolu koşturmacalara dönersin

geçmişm olsun abla merak etme ben senin yerine bol bol kosarımmm

yaşasın minikler

inşallah evde mi trambolin canımm

Evet canım evde ama pek düzenli kullanmıyorum. Ama yakında bir düzene oturtucam. baya faydasını görenler varmış araştırmalarına göre. Bakalım artık yağlarda benimle birlikte zıp zıp :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nerden aldın peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…