Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:BU GÜN NELER YEDİM :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Aç karna 1 bardak sirkeli su içip, peşinden 40 dk yürüyüş, sonrasında 1 fincan yeşil çay , sonrasında kahvaltı
KAHVALTI: 2 dilim kızarmış ekmek , 30 gr keçi peyniri 30 gr zeytin , domates 100 gr, yeşil soğan 100 gr , 25 gr reçel peşinden 1 fincan sinameki.

ARA: 40’ar dakika ara ile 3 fincan biberiye çayı

ÖĞLE: 3 dilim kızarmış ekmek , 1 kase (200 gr)sarmısaklı yoğurt , yağsız salata peşinden 1 fincan sinameki

ARA: 1 büyük portakal , 1 dilim ananas

AKŞAM: bol yeşil salata -1 tatlı kaşığı zeytin yağı ve 1 yemek k. öğütülmüş keten tohumu eklenmiş, bi de 3 tane ceviz vardı içinde- 1 minik eti hoşbeş gofret.

Buna göre bu gün aldığım kalori miktarı: 906 kalori

SPOR : 120 dakika tempolu yürüyüş, 30 dk ısıtmalı zayıflama kemeri

Buna göre bu gün harcadığım kalori miktarı: 450 kalori

İçtiğim su miktarı: 2 litre

Okuduğum kitap: Michael Palmer'in ÖLÜMCÜL isimli romanını okuyorum. Çok sürükleyici. Romantik, aksiyonu bol.... kesinlikle tavsiye ederim. Şu anda -Beren'in hasta olması, içtiğim şu ilacın ha bire vücut elektriğimi artırarak sinirlerimi bozmuş olmasına ve 2 saatlik uykuyla böylesine tempolu bi gün geçirmiş olmama rağmen şu an 320. sayfadayım. Sevdim ben bu kitabı.

Yaz abla ya yaz nolucak bu yasta ben forumdayim dusunursen erkek arkadasim kiskanc guvensiz manyagin teki olsugu icin asosyale bagladim bu ara iyice ama coook seviyorum aslinda naapmam gerekiyo tam bilmiyorum bile bigun kafami toplasam suraya yazicam hepinize napiyim diye sorucam ama oof of icim cok sikiliyo boyle dusununce dile kolay 3 sene ama son 1 senede delirdii.
Menune gelince valla bak ekmek yerine haslanmis yavuk filan ye bosuna acikican full :KK43:( beren nasil

Haziran basi 8li rakamlara inicen inaniyorum ben sanaaa aama sakin 98 olmasinda :KK1: :KK3:

teşekkür ederim canımm :KK54::KK54: inanmaya inanılmaya çok ihtiyacım var çünkü giderek bu iş canımı sıkmaya başladı:KK50::KK50: inancım sık sık kırılmaya başladı bu forum ayakta tutuyo beni biraZ girmesem kaçamak yapıyorummm:KK56::KK56:

Cok konustum ya menumu yazip cikiyim:
Sabah:
1 bardak sekersiz sutlu kahve
Oglen: bi kepce mercimek corbasi bi kepce etli turlu 4-5 catal makarna
Ara: 1 bardak sekersiz cay
Ara: bi yarim cigkoffte durum :2:
Aksam: bol yesil salata bi tabak patates yemegi bi bardak ayran
Ara: elma armut portakal muz tam miktarlarini bilmiyorum annem kendine hazirlamisti survivor izlerken heycandan aldim onume :KK1:
Su: 1.5 litre
Spor: 20 dakka yuruyus o da okula gitme gelme :2:

:KK17: :KK23:

Su ugurbocekli elbiseye ozellikle simdi girip baktiim senin ufakligin ustunde cok tatli gorunur o ya buraya da fotograf koy ki bizde gorelim ama bizi unutmaa :KK3:

Hosgeldin caniiim valla seni cok ozledim anne sorunu arkadas sorunu aramadim desem yalan olur bi de bana acayip gaz veriyodun simdiki kilon kacc :KK3:

Canim bizim kurallar cok siki digil ama tabiki duruyo :KK1: ya mesaj sayisi tabiki butun hafta hicbisey yazmayip haftasonu kilo bildirimi yapmak digil maksat birbirimizi morive edelim yani sen bi mesaj yazarsin herkesten alinti yaparsin bi de motive edersin mukemmel amasadece bi mesaj
Bi de hersabah gunaydin yazar her aksam menu paylasir baska hicbisey yapmazsin en az 20 mesaj tamamen verimle alakali ama tabiki bu benim gorusum asil akreple efsaxa danismaliyiz :))

Anladım çok teşekkür ederim yardımlarınız için moralim bozulmaya başlamıştı. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkürler Esra. İyileşmek için kendini kes dik deseler onu bile yapıcam. yani o derece gayretliyim. İnşallah Allah ta gayretlerimi boşa çıkarmaz. Tatlım hangi bölümü okuyosun. Sanırım ilk sınav denemende kazanmışsın. 18 yaşında üniversitede... süper.... darısı benim ergen kızın başına. gerçi böyle giderse ondan ne köy olur ne kasaba ama :KK4::KK4::KK4::KK4:... sabrediyoz bakalım belki bizi utandırır. sen zaten buranın gediklilerindenmişsin. seni almayıpta kimi alıcaklar. tekrar hoş geldin canım.

İnsallah bi an once bu gayretlerinin karsiligini alirsin bol bol dua edicem senin icin..:) evet canim ilk sinavimdi tip okuyorum ben simdii:) oyle deme ya valla hic belli olmuyo bu ergenlerin ne yapacagi benim basimda da var bi tane 8.sinifa gidiyo sinavi var haftaya ama gorsen sene basindan beri akli bi karis havada bi tripler filan son zamanlarda ben bunu adam ettim sıkı yonetime filan aldim dedim sen misin calismayan gor gununu hesabi :KK70:

Cok konustum ya menumu yazip cikiyim:
Sabah:
1 bardak sekersiz sutlu kahve
Oglen: bi kepce mercimek corbasi bi kepce etli turlu 4-5 catal makarna
Ara: 1 bardak sekersiz cay
Ara: bi yarim cigkoffte durum :2:
Aksam: bol yesil salata bi tabak patates yemegi bi bardak ayran
Ara: elma armut portakal muz tam miktarlarini bilmiyorum annem kendine hazirlamisti survivor izlerken heycandan aldim onume :KK1:
Su: 1.5 litre
Spor: 20 dakka yuruyus o da okula gitme gelme :2:

:KK17: :KK23:

caniiimm hosbuldum yaa ben de seni cok ozledim valla :KK70: arada bi giriyodum buraya sen de fark etmissin onceden ama inan bi sey yazacak moral filan yoktu simdi iyi cok sukur ama tabiii bu surec zarfindaaa inanilmaz saldim :KK70: daha dogrusu zaten spor yapmiyodum bi de mutfaga sardim bildigin yaa :KK70: ama bu gidisata bi dur demek lazim o yuzden onca zaman sonra bugun kalkip 1 saat yurudum mis gibi oldu valla kendime geldim :KK70: kiloyu hic sorma ya bi kilo filan almisimdir galiba :p ama bi ay regl olmadim ben biliyo musun mart ayini atladim resmen neden oldu bilemedim bi sislik var bi dengesizlik vucudumda bahardan mi ki :KK43:

Yaz abla ya yaz nolucak bu yasta ben forumdayim dusunursen erkek arkadasim kiskanc guvensiz manyagin teki olsugu icin asosyale bagladim bu ara iyice ama coook seviyorum aslinda naapmam gerekiyo tam bilmiyorum bile bigun kafami toplasam suraya yazicam hepinize napiyim diye sorucam ama oof of icim cok sikiliyo boyle dusununce dile kolay 3 sene ama son 1 senede delirdii.
Menune gelince valla bak ekmek yerine haslanmis yavuk filan ye bosuna acikican full :KK43:( beren nasil

canim bi gun yaz da bi bakalim neymis canini sikaan merak ettim bi seyler buluruuuuz

:KK16::KK16::KK16::KK16:
Çok teşekkür ederim cevabın için, sonunda anladım gerçekten. Yönteminde çok güzelmiş, bende öyle yapayım en iyisi :) paylaşımlarınıda beğenerek takip ediyorum. (Ailecek izliyoruz :) )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tatlım. dediğin gibi bi gün kafanı topla anlat ne var yoksa. sonuçta bi çoğumuz deneyimliyiz. sizin yaşlarda aşkın sevginin her sorunu çözeceği sanılır. ama hiç öyle değil. benim kadar sevilmiş bi kadın daha yoktur, ama çektiklerimi bi yazsam..... ohooooooooo.. çok iyi düşün. insan hayatında 1 yıl 3 yıl hiç birşey değil. ömrünün kalanını heba edeceğini düşünüyosan geçirdiğin zamanı heba et gitsin. bekar olan 1 hafta, 2 hafta ağlar, evli olan ise bi ömür.

bu arada beren hanım gayet iyi. bu sabah kendi isteği arzusuyla kreşe gitti. bu sefer ben hasta oldum. sabaha kadar ateş, titreme, terleme.... eklem ağrıları, boğaz ağrısı, kulak ağrısı... şu anda bile zor yazıyorum. çok fenayım. ilaç almaya başladım. inşallah azıcık ağrılarımı dindirir. ayağa bile kalkamıyorum. evde de tek başımayım. hizmet edenim yok. kendime bi bardak su koymaya takatim yok. aksi gibi bu gün benim ergen kız iremin okul koro gösterisi vardı. salon tuttular. hayatında ilk defa topuklu ayakkabı giyecek, güzel de bi gece elbisesi. evde prova yaparken gözlerim doldu. sanki bi anda yuvadan uçup gidivericekmiş gibi geldi. öyle alımlı çalımlı görünce bi yandan gurur duydum bi yandan korkusu düştü içime... aman yaaaaa anne olmak ne zor... akşama kadar toparlanamazsam geceye gidemiyecem. ona üzülüyorum...

İnsallah bi an once bu gayretlerinin karsiligini alirsin bol bol dua edicem senin icin..:) evet canim ilk sinavimdi tip okuyorum ben simdii:) oyle deme ya valla hic belli olmuyo bu ergenlerin ne yapacagi benim basimda da var bi tane 8.sinifa gidiyo sinavi var haftaya ama gorsen sene basindan beri akli bi karis havada bi tripler filan son zamanlarda ben bunu adam ettim sıkı yonetime filan aldim dedim sen misin calismayan gor gununu hesabi :KK70:

kız tiyo ver. ne ettin. ben benimkinin elinden telefonu alacak noktaya geldim. ama bi telefonla sorun çözülse iyi, senin kardeşin bi hafta sonraki sınavı takmıyo, bizimki ertesi gün olacakları sınavı... üstelik hazırlanmadığından mutlaka ertesi sabah hasta olur, okula gitmez. senin anlayacağın beni zıvanadan çıkarmasına ramak kaldı. zor sabrediyorum. bi yandan da kıyamıyorum yaaaaaa..... offfff

ne kadar güzel bi mesleğin var... ben ebe olaydım her doğan bebekte ağlardım gibi gelir. sizin için farklıdır muhakkak, ama o kadar çaresiz, muhtaç ve saftırlarki, yüreğim kıyılır. bi yandan o bebeklerin masumluğuna, bi yandan da yaşanan mucizeye. hem zor hem de güzel bi mesleğin var canım. şu dakkadan sonra ilk doğurttuğun bebişi öp benim için -tabi kafasından-

teşekkür ederim canımm :KK54::KK54: inanmaya inanılmaya çok ihtiyacım var çünkü giderek bu iş canımı sıkmaya başladı:KK50::KK50: inancım sık sık kırılmaya başladı bu forum ayakta tutuyo beni biraZ girmesem kaçamak yapıyorummm:KK56::KK56:

Tatlım. hepimizde ufak tefek kaçamaklar oluyo. ama eninde sonunda dur diyoruz. sıkma canını. bu kadar gayret boşa gitmez. o direnç bi kırılsa kilolar 2'er 3'er gitmeye başlayacak, sen bile şaşırıcaksın. en azından ben kendime böyle diyorum. dayan güzelim, diyetini bırakma.

Tatlım. hepimizde ufak tefek kaçamaklar oluyo. ama eninde sonunda dur diyoruz. sıkma canını. bu kadar gayret boşa gitmez. o direnç bi kırılsa kilolar 2'er 3'er gitmeye başlayacak, sen bile şaşırıcaksın. en azından ben kendime böyle diyorum. dayan güzelim, diyetini bırakma.

DÜNYANIN EB GÜZEL ANI BİR bebegin hayata merhaba demesi :emir_bebek::emir_bebek:.benim ilk gözlemlediğim şey annenin bebegini ilk gördüğü an çok duygulu.:KK17:
kilolarıma gelince ablam işte bende sırf bu yüzden direnşiyorum En Büyük KKEn Büyük KKbi gün bi an vucudum direnmeyi bırakacak:KK33::KK33: ve bana güle güle diyecek:KK3::KK3: sonra hep birlikte uğurlama partisi düzenleyeceğiz:118::KK64::KK64::KK62::KK62::KK19:

X