Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın hanımlar çok canım sıkkın kilo vermemişim adet olcam herhalde ya da ben bu işi yapamıyorummm moralmanım çok bozuk yerle bir oldummm

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diliyorum

Bu sabah erkenden uyandım
Daha doğrusu gece doğru dürüst uyuyamadım bile
Dün nasıl olduysa dirseğime bir ağrı girdi ve üzerinden kaç saat geçmesine rağmen geçmedi :26: hafif bükülmüş ve kımıldatmadan tuttuğum sürece ağrım yok ama biraz oynattığım ve düzeltmeye çalıştığım an sanki dirseğimde birşey takılıyor ve canımı yakıyor
Gece eşim ağrı kesici krem sürüp sardı :26: sanırım damar damar üzerine deng geldi dedi ama hala aynı durum

Bakalım bir kaç güne kadar geçmese artık mecbur doktora gideceğim :26:
TEk elle iş yapmakta zor oluyor ama artık yapacak birşey yok idare edeceğim

bak burdada buldum seni adaşımm çok yoruldun bitanemm ama ev bitince tüm yorgunluğuna değecek[/B]

Kız buradayım ama maalesef kilo veremiyorum ki takıma bir katkım olsun :26:
Bu haftada fark yok ama inşallah önümüzdeki hafta az da olsa eksi görmek istiyorum yoksa takımdan kışkışlansamda birşey demez boynumu büker küçük emrah modunda ( hormonlusu tabi ) izlemeye devam ederim arkadaşların başarılarını

ben de katilabilir miyimmm

Aramıza hoşgeldin
Tabiki katılabilirsin İlk sayfadaki kuralları okumuşsundur diye düşünüyorum
İlk iki hafta deneme süresi gibi birşey oluyor listeye girebilmen için bol bol paylaşımda bulun gerisi inşallah gelir

Allah kısmet eder ben bi de forum u kullanmayi öğrenirsem çok şeyler başarcam da cahillik başa bela..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merak etme canım yakında iyice herşeyi ezberlersin hepimiz anamızın karnından KKyı kullanmayı bilerek doğmadık

***8.TAKIM 356.ETAP*** SEKİZİNCİ

Nice15( 62,6 / 63.1 / -0.5 / -0.80% )
burukcay( 63,6 / 64 / -0.4 / -0.63%)
sismanvemutsuz(98,2/ 97,5 / 0,7 / 0,71%)

8. TAKIM ORTALAMASI: -0.24%
[/B]

***8.TAKIM 357.ETAP*** SEKİZİNCİ

Nice15( 63,1 / / / % )
burukcay( 64 / / / %)
sismanvemutsuz(97,5 / / / %)

8. TAKIM ORTALAMASI: %
[/B]

Hadi kızlar kilolarınızı ekleyin listeye

günaydın hanımlar çok canım sıkkın kilo vermemişim adet olcam herhalde ya da ben bu işi yapamıyorummm moralmanım çok bozuk yerle bir oldummm

Canım üzülme bende de aynı durumlar
Okadar dikkat ettim belki az da olsa veririm diye ama yok ibre aşağıya doğru ineceğine inatla yukarı doğru çıkacak neredeyse
Benim bu işe kesin bir çare bulmam lazım yaaaa sinir geliyor yine yavaş yavaş ama yinede pes etmemeye çalışıyorum sonuçta o direnç kırılacak

Ben bu hafta katılıyor muyum acaba gruba???
İki hafta dikkatli beslemenin neticesi 3 kilo oldu...
Bu hafta kısmet olur grupta olursam
Düşük kaloriye geçcem insaallah

Yemek sınıflandırmasi yapmani tavsiye ederim.. Ve vücudunu ac bırakma..

üzülüyorum ablam ya olmaz ki böle:2:

çok iyi valla süpersinn

sağol canım :)

gayet güzel :)

İyi bi menü :)) spor olunca yemede yannda yat

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağol canım :)))))))

burda sana da yer var dediler geldim

Hoşgeldin :)

Ne güzel yazmışsın kitap okuyor gibi okudum :)

bayıldım çok güzel bir menüüü balıktan sonra bir minik helva yiyebilirsin canım

Sağol canım denerim :)

***8.TAKIM 357.ETAP*** SEKİZİNCİ

Nice15( 63,1 / / / % )
burukcay( 64 / / / %)
sismanvemutsuz(97,5 / / / %)

8. TAKIM ORTALAMASI: %
[/B]

Hadi kızlar kilolarınızı ekleyin listeye

Benim 2 haftalik deneme surem bitmisti listede niye yokum anlayamadim ??

Bende bildireyim
Başlangıç 97
Bu haftaki kilo 94.2
Toplam verilen 2.8
Ortalama %2.88
Toplam mesaj haftalıj 41

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar takımda kımse kalmamıs herkes nereye gıttı ben dugun telaslarından gelemıyordum

ama sımdı ne olursa olsun yarısmaya devam edıcem ınsallah cok sık paylasım yapamasamda burda olmak ınsanı cok fazla motıve edıyor

olmadıgım sure zarfında kılom cok degıskenlık gosterdı kazanmam gereken bı ıddıam var yarın bıldırım gunu bakalım

Son düzenleme:
yeni bi çok arkadas gelmıs aramıza hosgeldınız arkadaslar kısaca kendımı tanıtayım ben sızlerıde tanımak ısterım tabı

24 yasındayım adım merve 8. takımın kaptan yardımcısıyım hala olemıyım bılmıyorum henuz geçmıs okuyamadım daha

103,2 kıloyla basladım zayıflama seruvenıme suan 84,3 kılodayım 76 lara kadar ınmıstım uzun bı sure buraya ara verdım

sozdu nısandı okuldu sınavlardı derslerdı ordan oraya kosturmaktan ve duzensız ve dısarıdan yemek yıyerek kısa surede aldım kılolarımı ee sporuda

bırakınca streste olunca kacınılmaz oldu tabı ama sımdı dugune kadar ulasmam gereken bı hedefım var daha oncesnde 1,5 ay gıbı kısa bı surede 20

kıloya yakın kılo vermıstım suan hedefım 64 gun sonra 70 olmak ınsallah olurum tabı bunu burda hep bırlıkte yapmak ıstıyorum bırbırımıze destek

olarak ınsallah guzel kılolar verıcez

canım senın henuz ıkıncı haftan dolmamıs:26:

simdi buraya yemek listemizi mi yazicaz zayiflamaya karar verdim hoop geldim buraya

Math.aşkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…