Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hoşgeldin umarım güZel güzel zorlanmadan veririz kiloları

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese merhabalar :) ben geldim. Yarışmaya dahil olmak için ne yapmam gerekiyor acaba ?

Hergün menü paylaşımı yapıp haftalık kilo bildirimi yapınca 2 hafta deneme süresi sonunda listeye giriliyo bende yeniyim 5.günüm

Ya işte gördünmü şekercik, Cuma günü bu yada buna benzer mazeretlerimiz olabilir diye Perşembe gününden kilo işini bitirelim, listeyi zaten cuma hazırlayıp verebiliriz diye bu şekilde düzen uygulaması getirdim ben..

Bu arada geçmiş olsun ve gözünüz aydın olsun canım..

Bugun sabah nestle nesfit 14 gun programinin balli bademli olaniyla basladim gune yagsiz sut ile tabi ki. Daha sonra 1-2 saat uykudan sonra light yogurda altin basak form dogradim 3-4 tane ve ara ogun saydim onu da. Simdi ispanakli yumurta yicem ogle yemegim olarak. Aksam da izgarada cupra ve yaninda coban salata yiyecegim. Su icmeyi ihmal etmeyelim, bugun spor yapamiyorum halsizim cunku. Jillien micheals 30 day shred actim ama 10 dakikadan fazla dayanamadim

Tatlım geçmiş olsun. Allah şifa versin. Tedavisine devam ederken edin eyleyin moralinin bozulmasına izin vermeyin. Kanser konusunda epey tecrübe edindim. Ailemde yaygın... Tedavisinin iyi gitmesi çok iyi. Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Hoşgeldin canım. Ben de yeniyim. 1 Haftam bu gün bitti. Bu grubu çok sevdim. Tahminim sende seversin.

Açtim şimdi dün açılmıyodu ama

Şu anda videonun dolmasını bekliyorum. Bu gün nedense net biraz yavaş. Dolar dolmaz ilk cardio mu yapıcam inşallah. Bakalım dayanabilecekmiyim?

Herkese merhabalar :) ben geldim. Yarışmaya dahil olmak için ne yapmam gerekiyor acaba ?

Ben yarışmaya hemen katılamıyorum sanırım ama bilgilerimi yazayım yinede :)

Şu anki kilom; 69,7
Hedef kilom; 55
Boyum ;168

Hoşgeldiniz kızlar

Yeni gelenlere kocaman bir hoşgeldiniz !!!

Evet dün haftada 1 gün kendime ayırdığım kaçamak günümdü sınırlamasız her istediğimden yediğim gündü şaşıracaksınız...
Sabah: 2 milföy böreği 1 reçelli krep 1 bardak süt 1 yumurta
Öğle: 1 tabak patates kızartması 1 dilim yaş pasta yarım kase yoğurt
akşam: 1 tabak makarna 1 kase şehriye çorbası 1 kup vanilyalı puding
Aralar:1 kinder maxi 1 avuç yer fıstığı 1 avuç badem 2 portakal

Bugün daha demin tartıldım 58,8 çıktım. Baya bir hüsrana uğrayacağımı düşünerek çıkmıştım halbuki tartıya ama şükür öyle bir durum olmadı

Bugün için ise:
Sabah: yarım kase yoğurt
Öğle: 150 sayfalık bir kitap (vaktim olmadı )
Akşam: 1 tabak marul salatası (hardal soslu )

Spor: Daha yapmadım yapınca bildiririm
Öpüldünüz !!!

Kendinizi ara ara ödüllendirmeyin diyolar ama bi ömürde bazı tatlardan vazgeçmek çok zor. Sana iyi yapmışın desem bi türlü, niye yaptın desem bende yapıyom arada, nasıl diyim yani dimi

Geçen hafta kaç kiloydun ki canım. 58.8 süper... Kaç kiloyla başlamıştın merak ettim. bi söylesene..

61,5 ile başlamıştım ablacım

Bu gün çok yoruldum kızlar. En son buradan çıktıktan sonra evi toparlayıp bulaşıkları attım makineye. Kendi deterjanımı koydum, sirkesini döktüm bıraktım yıkansınlar.
Kaç gündür krem yapasım var, erteliyodum. Baktım bu gün kremim bitmiş, krem yaptım. Bu seferki ilkinden de güzel oldu.
2 gün önce eşimin egzamaları için ardıç katranlı sabun yapmıştım. Bu gün onu kalıptan çıkardım. İlk denememdi, şahane olmuş.
Tabi bunları yaparken çilek reçelimi kaynattım. Biraz sulu oldu birazdan bi taşım daha kaynatıcam.
Bu yaptıklarımı açtığım konuda yayınlamak ve albüme koymak için bi yandan resimledim. Peşinden yarım saat ilk cardiomu yaptım ve peşinden 10 dk tempolu yürüyüş yaptım ve peşinden namazımı kıldım. Tabi müthiş ter attım. Hemen duşa girdim ve daha önce yaptığım lavantalı sabunu denedim . Bayıldım. Yumuşacık çıktım duştan, bi güzel yaptığım kremlede kremlendim. Pek bi güzel oldum. Kızım geldi okuldan oturduk saat 4.30 da öğle yemeğimi yedik. Daha doğrusu benimki öğle yemeği oldu. Onunki ikindi kahvaltısı gibi bişey , Yemekten sonra kızıma 1 fincan sütlü menengiç kahvesi yaptırdım, bi heves içerken bi yandanda buraya resimleri yükleyip açıklamalarını yazıyorum. Derken benim bıcırık kreşten geldi. Gelir gelmezde kahvemi döktü. Tadı damağımda kaldı yavfff.. Sonra da suçlandı kös kös oturdu masasına. Önüne bisküvisiyle muzlarını koydum. İyiki kahveyi dökmüş, sesini çıkarmadan yiyo halaaa Yaaa kızlar işte böyle bi gün...
Maşşallah bereketliydi bu gün. Hava çok güzeldi ondanmı ki.

Evet grup iyi sana katılıyorumda az kişiyiz sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…