Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Güzeller... Aranızda soğan çorbası kürü deneyen varmı? Benim uyguladığım programa çok uyuyo. Denemek istiyorum. Deneyip kilo kaybedeniniz oldumu?

sogan çorbası kürü nasıl içilir yaaaaa :26::26::26:

Soruyu sordum, cevap gelmeden dayanamadım soğan çorbasını yaptım. Öğle yemeği saatim gelmişti. Salata yerine onu yiyim dedim. İyi de yapmışım. Hiç te fena olmadı. Şimdi yedim. Hatta tepsi halaa dibimde duruyo. Bi sigara keyfi yaparken bi yandan bakim ne var ne yok diye girdim. Hem de soğan çorbası deneyimimi yazayım istedim.
200 gr yağsız et suyu, ki benim daha önceden haşlanmış etim vardı. Yeniden haşladım. Dolayısıyla suyunun suyu gibi oldu. 6 adet orta boy soğan, 500'er gr iki çeşit sebze. 6 soğan bayaaa bi ediyo. İnternette baktığım sitelerde malzemeler verilmiş, yapılışı yazılmamış. Bende meşhur zeytinyağlılarımı yaptığım usulde yapayım dedim. Önce soğanları ince ince doğradım. Evde sebze olarak havuç ve ıspanak vardı. Terazimde ölçtüm 500'er gr. Onlarıda ince doğradım. Hepsini üst üste yığdım. Hiç birşey koymadan kapağını kapatıp tencere kızana kadar yüksek ateşte, sonra düşük ateşte pişmesini bekledim (Kendi buharında pişince daha lezzetli ve vitaminli oluyo haliyle). Hepsi pişince kaynar et suyumu döktüm. Bol karabiber, kırmızı biber ekleyip tuzunu da attım. Bi 5 dakkada öyle pişirdim. Ardından aldım bi koca tabak üstünede limon suyu sıkıp afiyetle yedim. Rahatlıkla yenebilir. Bence deneyin.

Soğan çorbası küründe kahvaltı hariç öğle ve akşam bu çorba ve dilediğiniz kadar meyve yiyebiliyomuşsunuz. 3 günde 3 kilo garanti deniliyo. Kür boyunca okuduklarımdan anladığım kadarıyla ödem atarken yağ da yakmış oluyomuşuz. Denemeye başladım. 3 gün sonra tartılıp kaybettiğim kiloyu size bildiririm.

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam ancak işlerimi bitirdimde totom yer gördü
Aslında hala da var ama neyse iki dakika mola vereyim dedim yarın için hazır olsun diye sarma sarayım dedim bugünki gazla

Karataya başladım başlamasınada işlere dalınca öğlen yemeği biraz geçikti eee benimkide 2.5 saat sonra evde olucak diye bende sadece 1 tabak çorba içtim ( zaten kahvaltı okadar iyi geldi ki hiç acıkmadım )

Hatta bugünki kesin menümü şimdiden yazabilirm

Sabah;
5 ceviz içi
büyükçe bir parça yarım yağlı beyaz peynir
6 siyah zeytin
4 yeşil zeytin ( pek severim zeytiniin her çeşidini )
1 domates
1 salatalık

Öğle ( biraz evvel yani )
1 tabak kırmızı mercimek çorbası ( kerevizli küçük cadı tarhana içmem ille mercümek diye tutturdu )

Akşam;
1 porsiyon zeytinyağlı pırasa ( pirinçsiz )
1 koca kase bol naneli, dereotlu ve maydanozlu marul salatası az nar ekşiside dökerim
1 kase yoğurt yada 1 bardak ayran

Pırasa önceki günden kalmıştı kimse dönüp bakmayınca bari bu akşam ben onu bitireyimde dökülmesin günah dedim evdekilere zeytinyağlı patlıycan oturtma yaptım ondan da artık yarın öğlen yerim olmadı

Karataycı kızçeler nasılsımmmmmmmmmmm
Varsa bir yanlışlık akşam yemeğinde söyleyinde öncesinde kurtarma şansım olsun

güzel bi mönü canım .ekmeksiz doyabiliyor insan ne güzelllllllll

selam kızlar nasılsınızzz

Çok iyiyiz canım sen nasılsın
Çoğu zaman kimseye deng gelemiyorum şansa şu anda anında yazbildim
Daha sarma saracağım hesapta ama onun acelesi yok gecede olsa yaparım

Çok iyiyiz canım sen nasılsın
Çoğu zaman kimseye deng gelemiyorum şansa şu anda anında yazbildim
Daha sarma saracağım hesapta ama onun acelesi yok gecede olsa yaparım

Canim senin istihare (yanlis mi yazdim emin olamadim ama) nooldu sabahtan beri merak ediyorum anca girdim

Kizlar bugun hem cok mutlu hissettim hem de icimde bi sikinti var ya menumu yaziyim da hepinizi okudum da alintilicak halim yok bi sersemledim
Sabah (08.00)
Bi bardak sutlu nescafe sekersiz
Ara(17:00)
Yarim beyaz cikolatali gofret
Aksam(19:00)
Kiymali ispanak bi kase yogurt
Ara(22:00)
Bi kase cilek
Yeme duzenimden de gunumun bi garip oldugu belli oluyo zaten

Bende yapabilirmıyimki acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aman yaaaaa.... Off... Acayip moralim bozuldu. İçim dışım karıştı birbirine. Sitede bi bakim hangi konular var dedim. Bakmaz olaydım. Ensest ilişki bölümüne girdim. Ne vardıysa artık. Okuduklarım beni şok etti. Bi de bi bağlantıyla röpörtaj adresi vermişler. Okuyunca kanım dondu. Çok fenayım çokkk. Allah böyle şeyler yapan hayvanların münasip yerlerini kökünden kurutsun....

hayırlı akşamlar kızlar
çok şükür ilk iş günü bitti bende eve geldim mercimeklli salata mı yedim sporumu yapacagım
30 dk tae bo 1.5 saat koşmayı düşünüyorum:44::44:ins yapabilirim

Gunluk programim:
Sabah: vaktim yoktu gec uyandim
Ara : yarim yesil elma
Ogle: 1 buyuk tabak yesil salata
Aksam: 1tabak yesil fasulye yemegi, 1 tabak yesil salata
Spor: uniye gitmekten nefret ediyoruuuum yapsan bir turlu yapmasan birturlu saclarim yaglanacak... Hergun de dus olmaz yinede 30 dkk yuruyus yaptim.
Bugun kendimden memnun degilim yarin sporsuz gunumun acisini cikarmam lazim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…