Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Büyük görümceden geldik şükür
Eltisiyle birlikte geçmişte olsa doğum günü için bir araya gelindi ( daha doğrusu o bahaneydi hesapta ama herkes hediye almış )
Biz giderken eşim tutturdu gül alalım iki tanede olsa bende o zaman birer tane alalım da Eltisine ayıp olmasın
Başkası hediye almıyacak sanıyorduk ama maşallah ikisinede bir sürü hediye gelmiş ( Annem görseydi kesin derdi koca kadınlar utanmıyorlarmı ilan etmeye hediye ister gibi diye )
Halalarda olunca maşallah baya bir güldük

Biraz keyif yapıp sonra kendimi duşa atacağım hemen malum istihareye yatacağım Allahın izniyle

Ya bence abarti birsey yemeissin ben mesela senin gibi yiyebilsem muemmel olurdu hersydn azar azar. Ama ben son zamanlar sevsemde sevmesemde asiri miktarda yiyordum . Ornek vermek gerekirse derdim ama demiyeyim nerene yedin onlari dersiniz. Genellikle stresle yemege dadaniyorum ne yazikki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim hakkımda hayırlı olanı bana gösterir inşallah...Aminnnnnnn

Aminnn. Yat bakalım. hepbirlikte yorumlarız.[/QUOTE]

Diğer mesajın çlk uzundu burayı alıntı yaptım:)) ben anlattıklarını biliyorum aidin salih adı adamın adı 13gün açlık orucu ama zor yapamadım ben.. Şimdi ise hiç yapamm çünkü emzirmedr sıkıntı olabilir tesekkurler bilgilern için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı sabahlar hanımlar
dünkü mönüm
sabah .5-6 zeytin
biraz peynir
bol yeşillik
1 tane milföy börek
ara:1 avuç çeviz
aksam :tereyağında 2 yumurta
bol yeşillik avuç içi kadar peynir
60 dk spor

Canım 2. takımdan ambuyanbu arkadaşın görümcesi oldu bu ameliyatı ve şu an yoğun bakımda, kaç gündür üstelik, tüm aile şokta..

Takıma gelip sorabilirsin arkadaşa..Eşi de olmak istiyormuş ve tabi şuan kimse düşünmüyor..Sağlıktan önemlisi yok canım.. Sen yediklerinin miktarını düşrdükçe mide küçülüyor zaten, ben kesinlikle önermem canım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hepinize bol enerjili az kalorili bir gün diliyorum
Dün çok şükür duşumu alıp istihareye yattım ama birşey görmedim neyse 6 gün daha yatacağım nasılsa belki sonrakilerde birşey görürüm
Rabbim inşallah kusur yada eksik varsa yinede kabul eder sonuçta ilk kez yapıyorum

Evi toparlayıp birazda başka bir işimi halledip çay suyu koydum o arada size bakayım dedim
Şöyle güzel bir karatay kahvaltısı yapayım diyorum nasılsa cevizim falanda var

Rabbim acil şifalar versin canım
İnan benimde tek tedirginliğim böyle bir durumun olması sırf o yüzden istihareye yatayım dedim ama bakalım sonuça göre karar vereceğim
Zaten ameliyat olucakta olsam ( ki bunu duyduktan sonra yemez ) 1 seneyi bulucaktı hatta o arada karatay yaparım diyordum ve azar azarda olsa kilolar giderse kesinlikle böyle birşey yaptırmam

aleyküm selam bende karatay yapıyorummm hadi bakalım sonuç nasıl olcak simdilik benimkisi iyi gidiyo ekmek ve meyve yemiyorummm ama hiç açlık çekmiyorummm

Ben de dünya rekoru kırmaya hazırlanıyon sandıydım Kalp krizi geçirme hadisesine gelince muhtemelen taşikardi oluyosundur. Bende de çok olur. Mahveder beni. Evvet hedef önemli. Benim hedefim en azından 54 kg olmak. İnşallah yarabbimmmmmm görürüz o kiloları.

aleyküm selam bende karatay yapıyorummm hadi bakalım sonuç nasıl olcak simdilik benimkisi iyi gidiyo ekmek ve meyve yemiyorummm ama hiç açlık çekmiyorummm

Sevindim canım hatta mümkünse beni uyarırmısın yanlış birşey yediğimde
Bende kahvaltımı yaptım;

5 tane ceviz
büyükce bir parça yarım yağlı beyaz peynir
6 adet siyah zeytin
4 adet yeşil zeytin
1 domates
1 salatalık

Bak bakalım varmı bir yanlış
Öğlenlik inşallah zeytinyağlı pırasam var ( pirinçsiz ) yanınada 1 kase yoğurt yerim diye düşünüyorum
Akşamda inşallah 1 tabak tarhana çorbası ( kendimiz yaptık ) 1 koca kase bol naneli, dereotlu ve maydanozlu salata, 1 kasede yoğurt yemeyi düşünüyorum

Varmı sence bir eksik yada fazla karataya uygun olmayan falan hani yemeden yazayımda engel olabileyim hatalarıma dedim

33

Son düzenleme:
Aminnn. Yat bakalım. hepbirlikte yorumlarız.

Diğer mesajın çlk uzundu burayı alıntı yaptım:)) ben anlattıklarını biliyorum aidin salih adı adamın adı 13gün açlık orucu ama zor yapamadım ben.. Şimdi ise hiç yapamm çünkü emzirmedr sıkıntı olabilir tesekkurler bilgilern için

Aslında adam değil kadın. 13 günlük açlık ağır hastalar için tavsiye edilen bişey. Günlük açlıklar da var. Ama sen açlık filan yapma. Emziriyosun olmaz. Dediğim gibi meyve sebze ağırlıklı beslen. Zeytinyağlı ve tereyağlı yap yemeklerini. Hem aç kalmazsın, hem sütün besleyici olur hem de çoğalır.

Evet ya. Öyle söylendiği gibi basit bi ameliyat değil. Bir sürü komplikasyon gelişebiliyo. Yoğun bakımda olan hanıma Allah acil şifalar versin. Dünyada hiç bişey sağlıkla nefes almak kadar değerli olamaz. Sen istiharelerini yap. Motivasyon içinde elimizden geleni yapalım. Allah'ın izniyle iğneden ipliğe dönersin. Yetek ki kafana yerleştir.

süpersinn

Arkadaşlar tünaydınnn. Günaydın demek için hep geç kalıyorum :44:

Bende senn gibiyim oğlum uyutmadı 4te yattım pestilim çıkmış kahvaltıda ara öğünde yalan oldu ya(
Neyse herkese tünaydın :)

Yemek konusu sıkıntı benm için kayınvalidemle kalıyorum ben ve o yapıyo yemekleri maalesef margarinle yapıyo yağlı ve tuzlu.diye diye tuzu azalttı biraz ama hala var tabi..keşke yapabilsem yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…