Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın kızlar..bol eksili günler:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar gunaydin ! Gune erken basladim bugun :) 6 da kalkip ders calistim neyse yoksa sabah spor yaptim
-20 dkk 15 km hizla
-1saat 40 dkk da 8 km hizla yuruyus
Simdi kendimi kutuphanelere atacagim :) derse devam...
Kendinize iyi bakin aksam tekrar ugrarim. Spor yapmayi unutmayin !! Bir de ben her sabah aynanin karsina gecip kendime bakiyorum kilolari gorunce gun icin motive ediyor ve daha iyi dayanmami sagliyor , denemek isterseniz... :) opuldunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tünaydın hatunlar

Hepinize mutlu ve az iştahlı bol sporlu hafta sonları diliyorum. Bu gün uyumuş kalmışım. Galiba sigarayı bırakmak için içtiğim ilaçtan kaynaklandı. Sabaha kadar rüya üstüne rüya görüyorum. Allahtan kabus değil gördüklerim. Doktor genelde kabus şeklinde görüldüğünü söylemişti. Bakalım ilerleyen günlerde ne olucak.

Hatioz ama senin yediklerin kacamak degil ki gayet duzgun bir menuydu paylastigin !! O ekmegi yersen kacamak olur ama... Ben yine ogle yemegi yiyemeyecek gibiyim. Yasasin ders calismak :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr

Herkese iyi pazarlar
Sanırım herkes pazar gezmesinde yine in cin top oynuyor

Bizde karı koca yatak odasına başladık İlk katı attık hazır kuruması için beklemek zorunda olunca sizlere bir bakayım dedim
Akşam yemeğinden sonra bizde büyük görümceme gideceğiz
Ailedeki kadınlar onun evinde erkeklerde KVsinin evinde toplanacakmış ( erkekler maç izlerken bizde rahat rahat oturalım diye düşünmüşler )
Allahtan eşimin halaları birde benim çakma elti ( amcagelini ) de gelecekte hoş sohbet olacağına eminim

Annem sağ olsun kızları parka götürdü ayak altında dolanmasınlar diye Uzun zamandır sesssizzzzzzzzzzzz bir evde karı koca baş başayız
İşlerimide bitirdim rahatım şimdilik Aslında birde çamaşır yıkıyacaktım ama suların kesileceği tuttu neyse işime geldi az dinlenmiş oluyorum o arada

Canım bana doktor tüp mide ameliyatı önerdi bende uzun zamandır düşünüyordum çünkü bir türlü gitmiyor kilolar
Tabi halada çok istiyorum ama Allahtan bir anda istihare geldi aklıma kim bilir belki şerdir belki hayır en güzeli Rabbime sığınmak diye düşündüm Bakalım bugün reglmin son günü eğer sularımız gelirse gece inşallah abdestimi alıp istihareye yatmayı istiyorum Artık olmadı başka çare düşünmem gerekecek ( karatayı denemek istiyorum pazartesiden itibaren belki işe yararda bende ameliyat olmaya gerek kalmadan zayıflarım )

Bu arada tecrübeni paylaştığın için teşekkür ederim İlk kez yapacağım için biraz tedirginim açıkcası yani rüyayı yanlış yormaktan çekiniyorum ama sizlerinde fikrini alırım inşallah
Rabbim hakkımda hayırlı olanı bana gösterir inşallah...Aminnnnnnn

hayırlı akşamlar hanımlar nasılsınız bakıyorum yeni üyeler gelmiş herkeş hoşgelmiş
çok yorgunum yaz geldi temixzlik yapmak gerek dimi fakat yinede yürüyüşümü yapacagım

Evet yorucu bir günün sonucu :
sabah: 1 fincan şekersiz filtre kahve,yarım kase yoğurt
öğle:vaktim olmadı
akşam:200 gr brokoli (zeytinyağlı limonlu sosla)
aralar:4 bardak zencefil+limon+tarçın çay
spor: 40 dkk 15 km hizla,1saat 40 dkk da 8 km hizla yuruyus, 20 dkk 4 km hızla koşu

Bugünkü menümü bildireyim
Sabah:
1yumurta
30gr cecil peyniri
Bol yeşillik
5 zeytin
2dilim çavdar ekmeği
Ara: yeşillik
Öğle:
8kaşık menemen
Bir subardağı yoğurt ile yapılmış ayran
Ara:
1elma
1 bardak süt
Akşam:
1kase mercimek çorbası
3kaşık pilav
3köfte patlıcan mantar
Yeşil salata
Gece: daha yemedim ama yoğurt yiycem
2bardak yeşil çay
4lt su(emzirdiğim için)
Spor: ( bugün yok

Az yiyip cok spor yapmışsın maşallah:)

Rabbim hakkımda hayırlı olanı bana gösterir inşallah...Aminnnnnnn[/QUOTE]

Aminnn. Yat bakalım. hepbirlikte yorumlarız.

Son düzenleme:

Ne ettin yavrum sen ya... Bu gün nerden baksan 500 gr'ın gitmiştir. Bu arada 15 km hızla koşu bandındamı koşuyon. Ben 7 km ye çıktığımda resmen dilim sallanıyo. Du.... Artık o bilem hayal oldu.

Bu günkü menüm (yine programımın dışına çıktım yaffff)

SABAH: Aç karna yarım bardak suda eritilmiş ingiliz tuzu (magnezyum sülfat) içtim.
Salata
3 bardak şekersiz çay

AKŞAM: 1 kase tomara tavası (yöreseldir, yeşil bir bitkinin saplarıyla yapılıyor)
1,5 kase mantar sote
2 minik köfte
2 tatlı kaşığı portakal kabuğu reçeli (dün yaptım ya, herkes çok güzel olmuş diyince dayanamadım)
2 bardak şekersiz çay

İÇTİĞİM SU: 2 Litre
SPOR: 45 dk. temposuz yürüyüş

Ne ettin yavrum sen ya... Bu gün nerden baksan 500 gr'ın gitmiştir. Bu arada 15 km hızla koşu bandındamı koşuyon. Ben 7 km ye çıktığımda resmen dilim sallanıyo. Du.... Artık o bilem hayal oldu.

Kusura bakmayın anlatım bozukluğu yapmışım 15 dakikada bir kilometre şeklinde 40 dkk yürüdüm... Yani saatte 4 km hızla. Diğerleri için de aynı hata... Bırakmak yok ama zorla kendini ben kalp krizi geçirmekten korkacak dereceye geliyorum bazen. Parkta koşuyorum, tur sayısı belirliyorum ve o turları bitirmeden bırakmıyorum. Hedef belirlemek çok önemli bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…