Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menüm :

sabah : 1 haşlanmış yumurta , 2 parmak büyüklüğünde peynir , 1 bardak açık şekersiz çay

ara : 1 fincan şekersiz nescafe

öğle : 1 dukan ekmeğiyle peynirli tost 2 bardak çay

ara: yok

akşam : 1 ton balığı , 2 parça marul

su :2 litre spor : 40 dakika yürüyüş

bugünkü menümü de paylaşıp çıkıyorum hanımlar topic ruh gibi kimsecikler yokk

sabah : 1 haşlanmış yumurta , beyaz peynir

ara : yok

öğle : fırında tavuk , 1 kase yoğurt

ara : 1 bardak çay

akşam : 1 dukan ekmeğiyle beyaz peynirli tost 1 bardak çay

ara : 1 bardak süt içine 1 çay kaşığı kahve attım

spor : yok su : 2 litre

iyi akşamlar bayanlar ben çıktım

Günaydın hanımlarrrrrr
yarın tartı günü kimseden ses soluk yok ne yaptınız bütün hafta ?
Ben bugün atak evremin son günündeyim kaçamak yapmadım mutluyum
Yarın ne kadar kilo verdiğimi paylaşacağımmm

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr

Hepinize bol enerjili ama az kalorili bir gün diliyorum :122: :122:

Anam dün sabahtan bir çıktım akşama kadar gezmelerdeydim
Hatta eşimle aynı anda eve girdik ilk kez
Bol sohbetli ve bol kahkahalı bir gün geçirdim gittiğimiz yerde hatta hemen apartmanın önünde oyun parkı vardıda bir ara öğle yemeğinden sonra kuzumla inip parkta oyun oynadık

Hatta kendi kendime çaktırmadan pampiş resmi bilem çektim
Artık iki gündür nasıl bir kendini beğenmişlik varsa Geceden misafirliğe gitcem diye duş alıp yatmıştım ve sabah kalktığımda saçlarım kıvır kıvırdı hatta benim çakma elti bayıldı saçlarıma sabah sabah üşenmeden maşamı yaptın dedi yok kız yataktan kalkmış halim bu diyince iinanamadı
Bakayım yüklemeyi becerirsem burayada yüklerim

Bugünde günüm var Hazırlanıp çıkacağım inşallah bugünde gezeyimde yarın inşallah evdeyim bu seferde kızkardeşim gelicek ama o varkende KKya girerim nasılsa

evet canım kimsecikler yok nerede bu millet acaba
ne güzel kaçamak yapmamışsın canım tebrik ederim vala

canım günde çok kaçırma sakın yarın tartı günü
ne güzel ya benimde gezesim v ar havalar güzel ya insanın çıkp gezesi geliyor

canım menü süper bakalım cuma günü tartıya ne kadar yansıyacak
sende çook umutluyum

dünkü menüm

sabah:kuru biber kavurması 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği

öğle:sabahla aynı

akşam:balık ekmek ve 1 bardak kola

60 dak yürüyüş

2 litre su

evet canım kimsecikler yok nerede bu millet acaba
ne güzel kaçamak yapmamışsın canım tebrik ederim vala

canım menü süper bakalım cuma günü tartıya ne kadar yansıyacak
sende çook umutluyum

bilemiyorum canım kimse uğramıyor topic e malesef

öyle canım ya bugün de yapmadım bi ara canım çok tatlı istedi elime aldım sonra geri bıraktım ilk defaaa

bende umutluyum bu sefer kendimden 1 kilo kesin gitti de ek olarak kaç gram verdim bakalım canım yarın sabaha belli olacak

dünkü menüm

sabah:kuru biber kavurması 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği

öğle:sabahla aynı

akşam:balık ekmek ve 1 bardak kola

60 dak yürüyüş

2 litre su

menün güzel canım ama normal kola mı zero mu light mı normal değilse süpersin :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Ben geldimmmmmm :122: :122: :122:

Akşam 5i geçiyordu eve geldim sonrada ancak yemek yapmaya giriştim
Biraz evvelde akşam yemeğinin faslı bitince eşime en tatlı halimle az KKya girebilirmiyim dedim iyi maden bende xbox oynin dedi
Bugün gün güzel geçti çoğu zamanım mutfakta geçti ama yinede halimden çok memnundum
Ev sahibini gerçekten çok seviyorum onun KVsinide öyle sağ olsun onlarda hep derler banu bizim bitanedir, 15 sene olucak daha bir kere asık suratla görmedik falan diye bir başladılar işte sağ olsun mutfağı bir devralır kimseye iş yaptırmaz diye bitirdiler

Gerçektende bayılırım gittiğim yerde iş yapmaya hele birde mutfaklar ferah ferah olunca benimki totoş kadar olunca hevesimi onlarınkinden alıyorum sanırım hepside der kız mutfakta iş bırakmadan çıkmışsın hiç günmü yaptık anlamadık millet gidince oturup keyif yaptık diye

Bu arada hepiciğinize çok ama çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için
Valla insanın egosu daha bir tavan yapıyor Banu Alkan havalarına girip ay ben zaten 38 bedenim diyip oturacağım tahtıma neredeyse
Sağ olsun bugün eşimin kuzenide bayıldı saçlarıma yenge bende ilk fırsatta saçımın rengini açtıracağım ama tabi ben karamel istiyorum dedi
İki gündür gezme iyi geldi ama sizlerle uzun uzun sohbet etmeyi özlemişim
Neyseki yarın akşam eşimin kuzeni bize yatıya gelecek onlar oyun konsoluna dalınca banada sabaha kadar internet serbest
Neredeyse iki gece kalsın yatıya diyesim geldi

canım günde çok kaçırma sakın yarın tartı günü
ne güzel ya benimde gezesim v ar havalar güzel ya insanın çıkp gezesi geliyor

Kız ben izinliyim bana yemek serbest dermişim
Şaka şaka izinlide olsam dengelemeye çalışıyorum tabi iki gün üst üste gezince biraz zor oldu ( Allahtan ilk gün normal öğle yemeği yemiştik bugünde börekten fazla kaçırmadım )

Valla sorma keşke evde hiç iş olmasada her gün bir yere gitsem diye düşünüyorum bu ara
Hava rüzgarlıda olsa iciye ilk bahar modunadyım

***8.TAKIM 354.ETAP***

Nice15( 62,1/ / / % )
turuncu (70,7 / 0/0 / % 0)izinli
heydoktorr ( 54,9/ 0/0 / % 0)izinli
ukalasey (75,9 / / / % )
burukcay( 65,3 / / / % )
sismanvemutsuz(98,5/ / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
Hasta oldum olacağım şiştim ha şiştim ve şeker düşkünlüğü hat safhada. Bakalım ne olacak bu halim bir dur demem lazım ama hala toparlanamadım.

***8.TAKIM 354.ETAP***

Nice15( 62,1/ / / % )
turuncu (70,7 / 0/0 / % 0)izinli
heydoktorr ( 54,9/ 0/0 / % 0)izinli
ukalasey (75,9 / / / % )
burukcay( 65,3 / / / % )
sismanvemutsuz(98,5/ / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

kimsecikler kalmamış takımda

menümü girip çıkacağım kızlar bu aralar biraz işler karışık bir ara uzun uzun anlatacağım ...

sabah : 1 haşlanmış yumurtanın yarısı , 2 dilim domates , 2 parmak büyüklüğünde peynir

öğle : yok ( canım sıkkındı yiyemedim )

ara : 1 şişe soda

ara: 1 fincan kahve

akşam : 1 kase kızarmış tavuk , 3 kaşık yoğurt

su : 2 litre spor : yok ( çok aktif bir gündü )

Kizlar resmen bugun yediklerimden utaniyorum spor da yapamadim bi litre su ictim cok sinir oldum kendime persembe gunu yapilcak is mi diye girdim hepinizi okudum ama utandim yazmayaa (
Ceco resimlerin nerdee ben de merak ettim
Kendi kendimden utaniyim diye menumu giriyorum:
Sabah: 3/4 açma
Ara: yarim cig kofte durum
Oglen:2 kucuk pizza bi peynirli bi kiymali bi bardak nescafe sekersiz
Ara: tek kisilik cikolatali pastayi annemle paylastik yani uc dort catali kaldi ama ( bi de sekersiz nescafw
Aksam: pogaca ekmegine beyaz peynirli domatesli bi sandvicin yarisi bi buyuk ayran
Ara: portakal bi iki dilim armut
Cidden midem kuculmus heralde cok kru hissediyorum 6 aylik hamile gobegim var ya bu arada biraz wc problemim var anlamadim niye utandim yine yazarken hem kusura bakmayinn ( yulaf gevregi aldim umarim ise yarar taaa silivriye gittik kizlar cok pismanim ya

Tatlim yapma yaa nolur uzme kendini sen hedefine ulasmadan vazgecmemelisiiin nolucak hastayo da masada mi birakcan oyle dusun

Ben geldimmmmmmm :122: :122:

Eşim erken yatınca anında kendimi buraya attım bir yandanda Arkadaşım Hoşgeldini izliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…