Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aklımdayken menümüde paylaşayım

Sabah; ( canım hiç birşey istemedi )
1 tane armut
1 fincan yeşil çay

Öğlen;
1 kase çorba
1/2 tabak spagetti ( anamdaki menü mecbur yedim )
1 kase yoğurt

Akşam;
5 tavuk köftesi ( ızgara )
1 koca kase salata
yoğurtlu biber kavurması
1 bardak gazoz ( içmeseydim iyidi ama oldu bir kere )

Bugün hiç ara öğün yapmadım ama yarından itibaren daha dikkatli olucağım
Su ancak 1 litre içmişimdir artık yarın yine şişeme sarılacağım

Abla cbs reality diye bi kanal var digiturk 186 da orda obezite ameliyatını gösteriyo internetten obeziteye savaşan doktor yaz çıkar ben 1-2 izledim sende izle bi vazgeçersin çok zor bi ameliyat. Bi akupunktur denesene bende mersine gideyim haftaya araştırmaya başlıyıcam. Sitede akupunktur ile zayıflayan o kadar çok kişi var ki
Bu arada test sonucum negatif çıktı ama kaza 3 hafta önce olduğu için haftaya bi test daha yapacağım. Sırtım ağrıyo kokular rahatsız ediyo adet sancısı gibi sancım var. Belki de adet olmadım doğumdan beri o yüzdendir ayy ne bilim inş. yoktur varsa kıyamam bebeğime

Günaydın kızlar ben fena üşütmüşüm toparlıyamıyorum bi türlü kendimi her yerim ağrıyor

dünkü menüm

sabah: 1 simit
çay

ara: nescafe

öğle: 1 kase çorba
yoğurt
tavuk 2 dilim patates
2 çatal makarna
2 peynir tatlısı

ara: yok

akşam: çorba
1 porsyon madımak
1 dilim ekmek

kardeşimin doğum günüydü yarım dilim pasta yedim

su: çok az içiyorum bu ara
spor yok halim yok çünkü

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

İşlere girişmeden birde sizlere bakayım dedim
Hesapta temizlik yaptım ama sanki hala aynı gibime geliyor sağ olsun küçük cadı
Gece bel ağrısından pek uyuyamadım ama bugünde yoğunluğum olunca mecbur kalktım

Hemen bol suyumu içip hemen kahvaltımıda yapıp ufak ufak kalan ıncık cıncık işlerine girişiyorum ( kızın oyuncaklarını ayıklayıp kullanmadıklarını kaldıracağım birde salondaki tv ünitesinin çekmecelerini ayıklayacağım )
Sabah eşime bile dert yandım ulen iki günüm kaldı ama hala bir sürü işim var sanki diye oda sağ olsun merak etme en kötü ihtimal bu akşam ve yarın akşam bende yardım ederim işin kalmaz dedi
İşte sırf bu yüzden bu herifi seviyorum hayatta kıyamaz ille el atar

Bu arada herkese hayırlı ve bol eksili günler diliyorum

Canım inan oturup internette ameliyatı da izledim hatta çok kötü oldum ama işte beyin insana oyunlar oynuyor sonuçta onu görmeyeceksin işte uyandığında sadece biraz ağrın olucak ama güzellik ve sağlık için deymezmi gibi bahaneler sıralıyor :26:
Üzerinden zaman geçtikçe fikirden daha fazla uzaklaşıyorum Annemin de dediği gibi daha fazla kilo almadığım sürece vermesemde idare ederim ama işte verirsem tam süper olur
İnan 95 kg düşsem bayram ediceğim sonuçta o kiloda bel ağrım yoktu ama şu ara yine bel ağrısıyla savaşıyorum. Gece belimin ağrısından rahat uyuyamıyorum değil uzun uzun yürümek hatta annemler sokağın bir ucunda ben bir ucunda ve ne zaman annemlere çıksam bir sokağı 4 kere dinlenerek ( bayır olduğundan ) çıkıyorum hatta çoğu zaman merdivenleri bile çok zorlanarak çıkıyorum bel ağrısından ( yoksa alt tarafı iki kat ) Gerçekten okadar çok canım yanıyor ki bazen ağlayacak gibi oluyorum üstelik annemlerin evine gider gitmez deli gibi kalp çarpıntısıyla bir 10 dakika dinlenmek için koltukta kımıldamadan dinlenmeye çalışıyorum ağrım ve kalp çarpıntım geçsin diye
Her aklıma geldiğinde dua ediyorum Allahım ne olur en azından bel ağrısı olmayacak bir kiloya düşmeyi bana nasip eyle diye İnşallah yeni yıl benim için daha umutlu ve verimli bir yıl olacaktır

teşekkür ederim canım ama evde olunca kız rahat vermiyor dinlenemiyorum sana da çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah

merhaba kızlar nasılsınız :)
sınavlarıma 2 hafta var az kaldı bende çalışmaya başladım bana dua edin :) evimede gidemicem 2 ay burda kalmış olacağım çok zor bir durum annemi özledim oy oy ağlamak geldi ama elden ne gelir 3 senedir ilk kez bukadar ayrı kalacağız

Selam kızlarrrrrrrr

Biraz evvel ancak attım kendimi eve
Eşim gelmeden bir sizlere bakayım dedim
Öğlende anneme gittim dönüşte birde kuaföre uğradım dip boyam için eeee kuaförede girdiğim an en az 2 saatim orada geçiyor
Kuaför üst komşum olduğundan nazımız birbirine geçiyor diye boyadı saçımı iki lak lak yaptık bir baktı torunu kreşten alma saati gelmiş evde saçını yıkasan olurmu dedi bende kadıncağız geç kalmasın diye pılımı pırtımı toplayım zor attım kendimi tükkandan dışarı eve tam geldim jeton düştü kadına para ödemeyi unutmuşum aceleden
Neyse artık 9 gibi kızı yukarı gönderir parasını veririm sonuçta komşuluk başka ticaret başka
Eminim yürü git diye kıza fırça atacaktır ama kimseye borçlu kalmak istemem

Kaşlarımıda aldırdım kesin tartıda eksi çıkarım şu anda anam yol yol bitmedi kaşlar ama perşembeye hazırım
Sağ olsun annemde akşamlık yemeğimide verdi birazda dünden kalma vardı yemek derdimde yok şükür
Artık daha sonra uğrar uzun uzun sohbet ederiz şimdilik eşim gelmeden bir iki işimi daha halledeyim de ütüm kalsın bir tek geceye

Selam kızlar nasıl gidiyor kilo verme işleri umarım iyidir:) 52 leri görünce çok sevindim ben çünkü hep 52 51 de takılıp kalıyordum önceki verdiklerimde. Ama burası sayesinde azmettim tamam belki bir iki haftada 48 e düşmeyeceğim ama en azından o yolda olacaağım bir şekilde gidiyor kilolar burası beni hedefime odaklıyor. Şimdiye çoktan az bir incelmeyi görüp bırakmıştım. Hedefim yıl başına tartıda 50 li rakamı görmek. İnşallah o kiloyu veririm. Dört kilom kaldı inşallah veririm. Sonra başlasın alışveriş ve outletlerden tabiki :) Hani şu kimsenin sığamadığı ama harika modeller olan ve nerdeyse yarı fiyatına olan 34 bedenler için :) Bugün menüm berbat. Canım bişey yemek istemedi gibi baktığımda aslında kalorili şeyler.

Sabah
2 dilim ıspanaklı ev börek ( kardeşim yapmış:)
Ara
2 mandalina

Öğle
1 beşli çay
Çubuk kraker

Akşam
Patlamış mısır.
1 kase yoğurt

canım çok az kalmış çok sevindim adına :)
sen neden çok az şey yiyorsun ya valla bunlarla durulmazki hiçte sağlıklı değil :26:

canım çok az kalmış çok sevindim adına :)
sen neden çok az şey yiyorsun ya valla bunlarla durulmazki hiçte sağlıklı değil :26:

Bugün böyle az oldu ama yedim mi yiyorum. Aslında bu kadar yememe rağmen midemde şişkinlik var yoğurt bile fazla gibi geldi. Bir de benim kilo 52 bu 50 kilo grubundakilerin paylaştıkları menüleri görürsen benimki resmen ziyafet kalıyor :)

buna bakacağım benimde arkadaşlarım var o kilolarda ama ne buldularsa yiyorlar :26:

Cnm negatif çıktı rahatladım ama haftaya da yapıcam nolur nolmaz :)
Sen napıyosun :)
senin adına sevindim cnm :)

ödev yapıyorum canım resmen can çekişiyorum yaptığım işlemleri görsen gözlerine inanamazsın o kadar uzun rakamlar ki of beynim patladı hala bitmedi yarısına geldim

teşekkür ederim canım ama evde olunca kız rahat vermiyor dinlenemiyorum sana da çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah

sağol canım benim öyle çocuk oldumu işe gitsen daha iyi
işte oturabiliyorsun
benim oğln artık okul gittii için evde yalnızım ytıyoum dinleniyoru ya ne güzel hep işe giince bliyordum oğlum evde olmayınca nasıl olcağnı
raporlu olunca eve kaldım aladım il evlndiğim yıllar gibi geliyor kimse olmyınca

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diliyorum

Bugün pek işim yok şükür ama bu seferde kızın sınıf arkadaşları gelecekmiş bir grup çalışması için
Neyse çocuk odasına kapanırlar nasılsa bana pek iş düşmez tabi ikramlık birşeyler aldırmam lazım ayıp olur
Sabah bir kalktım boğazlarım ağrıyor kendimi kasıyorum resmen hasta olmamak için sonuçta yarınıda atlattıktan sonra hastalıkta serbest

merhaba kızlar bugün sınıfta çiğköfte partisi vardı :)) sınıfta orda burda çok güzel fotolar çekindim tam foto mankeni oldum iyice saçım başımıda güzelce yapmıştım

Bugün menüm

Sabah
1,5 zeytinli açma

Öğle
1 urfa dürüm
1 kutu ayran

Akşam
Patlamış mısır
4 kaşık yoğurt.

Midem şişkinlik hissediyorum aslında aşırı yemiyorum ama çok kilo var gibi geliyor. Gerçi adet dönemimde yaklaşıyor. Geçen 29 unda olmuştu bu ay beş gün geriye atsa 24 ü civarı olacağım gibi.

Selamün aleyküm kızlarrrrrr

Bugün bütün gün ütüydü ev işiydi derken gerçekten evle birlikte bende bittim
Aslında daha halıyı sileceğim ama önce bir sizlere bakayım dedim ama maşallah in cin top oynuyor
Neyse artık yarın gece herkes dağıldıktan sonra ( annemler akşama kadar büyük ihtimal bizde olurlar ) gelirim inşallah

Bana müsaade halımı silip kendimi yatağa atayım
Öpüyorum hepinizi

günaydın şekerler,
yoğunluktan topiği okumakla yetiniyorum,okuyup yazmadan çıkıyorum.
ne uykum nede diyetim bir türlü düzene girmiyor.sersem gibiyim o yüzden.sanırım yeniden spor salonuna yazılmadan da düzene giremicem bunu daha iyi anladım.dün spordan arkadaşlarımla beraberdim,spora devam edenler kilo almamış, benim gibi bırakanlar ise malesef kilo almış.artık taşınıncada haftada bir iki kez giderim napıyım yoksa başaramıcam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…