Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

banucum tekrar hoşgeldin tatlım
oh oh güzel ve hızlı bir giriş yaptınşimdiden canlandık,kanlandık sayende
burada hep beraber yarışma disiplininde çokkk güzel kilolar vericez ben inanıyorum buna

Merhaba canım hoşgeldin bende evlendiğimde 53 tüm maalesef doğumdan sonra antidepresanlsrla 72 ye çıktım şimdi 66 yım sen hangi ilaçları kullanıyorsun tatlım ilaç kullanmaya devam ederken kilo veriliyor mu

Ah keşke 72lerde jeton düşseydi ama neyse Rabbim başka dert keder vermesin
Ben 4 ay kullandım birde o ara sigarayıda bırakınca aldımda aldım :26:
Aslında daha kullanmam gerekirdi ama baktım daha beter olucağım kendim bıraktım Abizol ve prozac kullanıyordum

Ellerine ve emeğine sağlık canım
İnşallah bir sonraki hafta ortalama daha yüksek olur

bu arada kızlar ceco ile ilgili açıklamada bulunayım,direk listeye alındı kim bu demeyin
kendisini başka topiklerden uzun süredir tanıyorum hem burada hemde gerçek hayatımızda tanışıyoruz ve çok sık olmasada görüşüyoruz yüzyüze ve telefonla
takımın aranan kanı olduğunu düşündüm ve davet ettim,sağolsun kırmayıp geldi
banucummm çok çok teşekkür ediyorum canımm

Ne demek canım seve seve
İnşallah benimde sizlere bir nebzede olsa katkım olur

8.takım kaptanı:moni
kaptan yardımcısı:efsax

25/10/2013 tarihi itibari ile;

8.TAKIM KURALLARI:

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:00 kadar yüzde hesabı ile bildirmekle yükümlüdür...

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!

*cuma kilo bildirimlerinde, mutlaka o haftaki yapılan sporların toplamı ve mesaj sayılarının toplamı da yazılacak.

* Her üye günde en az 5 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!özel durumlar kaptanın insifiyatinde...!

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile+günlük mesaj sayısını bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar.

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

* yeni üyenin deneme süresi 3 haftadır,yeterli paylaşım ve takıma uyum sağladığı kanaatine varılınca listeye dahil edilir.

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

*
Takım kuralları ilerleyen zamanlarda güncellenecek ve yeni kurallar eklenecektir.

MUTLAKA OKUYUNUZ...!!!
***13. takımdan alıntıdır***
Yukarıda belirtilen kurallarımız uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım,birbirimize destek olalım.

EK OLARAK;
Kardeş takımlarımız: 3. ve 5. takımdır.
kardeş takımlarımızın arada sırada topikleri ziyaret edilecek ve yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım edilecek.
aynı şekilde bizimde yardıma ihtiyacımız olduğunda yardım istenilecek.

şu 3 linkdeki güncellemelerin son sayfalarını hergün okuyun,takip edin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-15.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...mans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-934.html

HER ÜYE TAKIM LİSTESİNİ HAZIRLAMAYI ÖĞRENMEK ZORUNDADIR

1- YARIŞMACININ VERDİĞİ/ALDIĞI KİLONUN YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
Formülümüz şu şekilde:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100
Örnek: Yarışmacı 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61-60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,82

TAKIM YÜZDESİ HESAPLAMAK

yüzdeleri toplanarak, kişi sayısına bölünüyor...

SPOR VE MESAJ SAYISI KONUSU İSE ŞU ŞEKİLDE;

spor ve mesaj sayısı başlangıç >>cuma günü sabahı
spor ve mesaj sayısı bitiş >>perşembe akşamı

yani cuma günü sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar ve mesaj sayıları gelecek haftaya dahil ediliyor...

kilomuzu ve sporumuzu ve haftalık mesaj sayımızı şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :35

GÜNLÜK GÜN SONU BİLDİRİMLERİMİZ ŞU ŞEKİLDEDİR

bugünkü menüm:
sabah

ara

öğle

ara

akşam

ara

içilen su:

yapılan spor dakikası:

mesaj sayım:

Kızlar bana şimdilik müsaade

Akşam yemeğimi hazırlayıp az kuzumla oyun oynayayım canı sıkılmış Anne hadiiii oynayalımmmm diye yalvarıyor
Yemekten sonra kızkardeşime çaya gidiceğiz
Artık gece dönünce hem sohbete hemde menü bildirmeye koşa koşa gelirim

Hepinize hayırlı akşamlar ve hoş sohbetler

iyi akşamlar şekerlerim
bugünden itibaren takım kurallarımıza sıkı sıkı uygulamaya geçiyoruz,lütfen sizlerde gereken özeni gösterin.
mesajların numaralandırılması,menülerin kurallarda yazdığı şekilde paylaşılması ve diğer sorumlulukalrımız..lütfen hepsi yerine gelsinki motivasyonumuz eksilmesin
kuralları yukarıda tekrar yazdım lütfen herkez bir kez daha okusun

kilo verebilmemiz ve yaza güzel tiril tiril girebilmemiz için bunlar gerekli canlarım.bugün 2 takım daha kapatıldı
inanın çok üzgünüm,biri bizim kardeş takımımız 5.takım

eğer bir an önce toparlanamassak bizim takımda kapanır sonrasında diğer takımlar derken,kalakalırız
ben bunun olmasını hiç istemiyorum,eğer takımlar kapanıp yarışma iptal olursa ben kendi adıma söyliyim asla kilo veremeyebilirim
sizler içinde aynı şeyin geçerli olduğunu düşünüyorum

lütfen ama lütfen takımımıza ve yarışmaya sahip çıkalım.bizim ve diğer herkesin yüzü gülsün,kimse kilolu diye dışlanmasın.kilodan sebep bebek sahibi olamayanların da umudu tükenmesin
kimse eşi tarafından sırf kilosu sebebiyle terkedilmesin..bu sadece bizim zayıflama hikayemiz değil canlarım,biz burada bir çok umutsuz kadına umut oluyoruz,başarabileceklerini gösteriyoruz

daha sizleri tek tek mezun edicem
sonrasında inşallah bende mezun olup karne alıcam ve diğer tüm bizimle aynı kaderi paylaşan kadınlara örnek,umut teşkil edicez

ben bize güveniyorum canlarım,hepimizin birer başarı hikayesi olacak

sevgili püsküütümüzede emeklerinin boşa olmadığını gösterme zamanı,yarışmanın hayatımızdaki önemini ve bir nevi yaşantımızı olumlu bir şekilde değiştirdiğini gösterme zamanı...püsküütüm iyiki varsın,iyiki bu yarışmayı açmışsın,iyiki bir çok kadına umut olmuşsun..çok çok teşekkürler,çok fazla seviliyorsun canımcım

kızlar gerçekten hiç iyi değilim şu kiloları verip yer yüzünden kaybolmayı düşünüyorum. bütün sınavlarım kötü geçti üstüne bir sürü olumsuz şey oturup saatlerce ağlamak istiyorum onu bile yapamıyorum. çünkü yurttayım ve beni ağlarken kimsenin görmesini istemiyorum

ay canım ya
böyle düşünme lütfen kiloları verip asıl yeryüzünde kendimizi göstercez
sınavların içinde telafi edersin tatlım moralini bozma,yolun başı henüz.
hepimizin hayatında bir çok olumsuzluklar oluyor malesef bak ben 20 gündür neler çekiyorum,rabbim sağlık sıhhat versin gerisi boş.bir şekilde herşeyin telafisi oluyor.
şöyle derin bir nefes al bakıyım,hem biz varız ağlayacaksan omzumu seve seve kullanabilirsin

cecomm

başının belası

belalın
beyaz seni takipte
canım hayırlı olsun .
senin burdada çokk başarılı olucağını canı gönülden biliyor inanıyorum..
arkandayım..
gerçekden arkandayım nere gitsen peşindeyim ,bir gölge misali takipteyim.:18::18:
çünküüü seni çokk seviyorum canımm

başarılar diliyorum

ayy güldürdün beni Allah iyiliğini versin emi
canımcım sohbete bekleriz her zaman

ayy güldürdün beni Allah iyiliğini versin emi
canımcım sohbete bekleriz her zaman

ayy gelirim valla

yarışamam ama sohbet edebilim
bizim gurup sinek avlıyor şu aralar
nazar varda üstümüzde
çekemeyenlerin nazarı deydi topiğimize oysa ne güzel sohbet ederdik önce

sağol canım yarın son sınavım var umarım o olsa iyi geçer. hayatta yalnızlıktan gerçekten bıktım unuttum dediğim biri yine aklıma girdi kendime ona hayata sinirliyim biraz gidip ağzını yüzünü kırasım var da bana yakışmaz ah erkekler ah şu dersler ve ah şu hayat tek sevindiğim şey sağlığım yerinde allah sanada yardım etsin canım benim. rabbım bütün derdi olanlara yardım etsin

En önemlisi sağlık sıhhat gerisi boş hep. Bir haftadır sıkıntı çektim hiç kilo filan gözümde görünmedi. Tabi versem iyi olur ama işte sağlık en kıymetli.

Menüm
Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 mandalina

Öğle
1 kase mercimek çorbası
2 dilim pide

Akşam
Hamburger

Spor :-
Su : 2 lt

çok fazla karbonhidrat oldu maalesef (( Azaltacağım ama kademe kademe inşallah. Akşamki hamburgeri yemeseydim iyi olurdu

ayy gelirim valla

yarışamam ama sohbet edebilim
bizim gurup sinek avlıyor şu aralar
nazar varda üstümüzde
çekemeyenlerin nazarı deydi topiğimize oysa ne güzel sohbet ederdik önce
ayy sorma şekerim o nazar bizdede var
geçcek gitcek bu günler inşallah

aminn canım aminn..
sağolasın
değmez tatlım inanki değmez,şunu hiç bir zaman unutma en değerli kendinsin

aynen canımcım dediğin gibi en önemli şey sağlığımız rabbim dert verip derman aratmasın inşallah aminn..

menüne yorumunu yapmışsın zaten
arada olur,eğer rahatlayabildiysen boşverrr hamburgeri afiyet olsun

335.ETAP DERECELERİ

1.adayaren38% 1,34 :119::119::119::119:
2.benbirtaneyim %1,06 :119::119::119:
3.ceco34 % 1:119::119:
4.nice15 % 0,62:119:
5.koizumirisa % 0,39:119:
6.sky87 % 0,11:119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…