Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menü
sahur yapmadım
iftar:1 kase çorba
yarım dilim ekmek
1,5 tabak lahana sarması
1 kase aşure

1.5 litre su

spor:60 dak. yürüyüş

Herkese selamlar uzun süredir işlerimdeki sıkıntılar yüzünden paylaşımda bulunamamıştım.
Herkes iyidir inşallah ve istediğiniz şekilde kg verebiliyorsunuzdur.
Uzun süredir girememin etkisi tartıda artı olarak yerini aldı tabikide.
Takımda yer varsa tekrardan katılmak istiyorum çünkü tek başına olmuyor sorumluluk yüklüyor burası bana.

Selam kızlar kusura bakmayın uğrayamadım 4. ay aşısı yüzünden ateşlendi onla uğraştım. Bu arada da mersin e taşınıyoruz ev bakıyorum eşyaları koliliyorum. Ama girip menümü yazmaya çalışacağım en azından kilo almıyorum

selamlar herkese...

kaptanım izninle ben takımdan ayrılmak istiyorum , hem konsantrasyonumu kaybettim hem de yoğunum biraz menü bildirimi vs. yapamıyorum , kilo alıp da ortalamayı düşürmek istemem :KK50:

herkese bol zayıflamalı günler arkadaşlar :KK16:

Herkese selamlar uzun süredir işlerimdeki sıkıntılar yüzünden paylaşımda bulunamamıştım.
Herkes iyidir inşallah ve istediğiniz şekilde kg verebiliyorsunuzdur.
Uzun süredir girememin etkisi tartıda artı olarak yerini aldı tabikide.
Takımda yer varsa tekrardan katılmak istiyorum çünkü tek başına olmuyor sorumluluk yüklüyor burası bana.
tekrar hoşgeldin canım,takımda yer var.yeni kurallarımız var ilk sayfada yazıyor.tamamen uyabilirim dersen yarınki listeye alırım ve tekrar başlamış olursun:KK34:

Selam kızlar kusura bakmayın uğrayamadım 4. ay aşısı yüzünden ateşlendi onla uğraştım. Bu arada da mersin e taşınıyoruz ev bakıyorum eşyaları koliliyorum. Ama girip menümü yazmaya çalışacağım en azından kilo almıyorum
geçmiş olsun canım,bebişlerin aşıları ve diş çıkarmaları zor oluyor malesefki:KK31:

selamlar herkese...

kaptanım izninle ben takımdan ayrılmak istiyorum , hem konsantrasyonumu kaybettim hem de yoğunum biraz menü bildirimi vs. yapamıyorum , kilo alıp da ortalamayı düşürmek istemem :KK50:

herkese bol zayıflamalı günler arkadaşlar :KK16:
tamam canım,kendi isteğin ile ayrıldığını listede belirticem.

Selamlar :) Çok şükür iyileştim sayılır ilaç kullanıyorum kronik sinüzitim varmış bir de sanırım ameliyat gerekiyor hayırlısı. İyiyim gene de buna şükür.
Menüm
Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir

Ara
2 form bisküvi
1 mandalina

Öğle
1 kase çorba
3 yağlı gevrek mini

Ara
1 avuç fındık içi
4 ceviz içi
1 bardak form çay

Akşam
Patlamış mısır ( ama az zeytinyağı ile yaptım)

Spor: 60 dk yürüyüş
Su : 1,5 litre boğazımdan dolayı fazla içemiyorum:KK43:(

tekrar hoşgeldin canım,takımda yer var.yeni kurallarımız var ilk sayfada yazıyor.tamamen uyabilirim dersen yarınki listeye alırım ve tekrar başlamış olursun:KK34:

geçmiş olsun canım,bebişlerin aşıları ve diş çıkarmaları zor oluyor malesefki:KK31:

tamam canım,kendi isteğin ile ayrıldığını listede belirticem.

Ah halimiz fenaydı ateşi yok şimdi Allah'tan. Eşim de panik oldu işe gitmedi saat kurmuş 1 saatte bir ateşini ölçtü kulaktan ateş ölçer aldı. Oğlumda babasını çok seviyo valla kıskanıcam artık diyorum :)

103.3 kiloyum . Tarti resmi var ama telden nasil koyacagimi bulamadim. Bilen varsa koyabilirim.
400 gram vermisim.
Diyet yapmadim. Sadece gec yemedim. Ona ragmen vermisim. Bu hafta regl sebebiyle yuzmeye gidemedim 1 gun. Spor 90dk yani:)

Gecen hafta103.7
Bu hafta 103.3
Giden 400 gr
Yuzdenin nasil hesaplanacagini unuttum galiba soyleydi

(103.7-103.3)÷103.7×100
Galiba % 0.4
Sporu ben hazirlayacagim en gec aksama. O zamana kadar gorusmek uzere :)

günaydın kızlar,

Selamlar :) Çok şükür iyileştim sayılır ilaç kullanıyorum kronik sinüzitim varmış bir de sanırım ameliyat gerekiyor hayırlısı. İyiyim gene de buna şükür.
Menüm
Sabah
2 dilim ekmek
2 dilim peynir

Ara
2 form bisküvi
1 mandalina

Öğle
1 kase çorba
3 yağlı gevrek mini

Ara
1 avuç fındık içi
4 ceviz içi
1 bardak form çay

Akşam
Patlamış mısır ( ama az zeytinyağı ile yaptım)

Spor: 60 dk yürüyüş
Su : 1,5 litre boğazımdan dolayı fazla içemiyorum:KK43:(
geçmiş olsun canım:KK54:
menün biraz değişik ama fena değil:KK34:

Ah halimiz fenaydı ateşi yok şimdi Allah'tan. Eşim de panik oldu işe gitmedi saat kurmuş 1 saatte bir ateşini ölçtü kulaktan ateş ölçer aldı. Oğlumda babasını çok seviyo valla kıskanıcam artık diyorum :)
tekrar geçmiş olsun canım atlatmışsınız şükür.çocukların babalarına düşkün olması iyidir annelere nefes alma imkanı sağlıyor:KK1:

Son düzenleme:
***8.TAKIM 335.ETAP***

Moni(91,9/ / /% )
Nice15( 64,3 / / / % )
sky87 (93,0/ 92,9 /0,1 / %0,10 )
iris ( 64,0/ 0/0 /%0 )kendi isteği ile ayrıldı
alsen (65,8 /0 / 0/ %0 )izinli
adayaren38 (67,0/ 66,1/ 0,9 /%1,34 )
maviask (53,6/ 0 /0/%0 )izinli
phalanx(64,0/64,0 / 0/% 0 )
koizumirisa ( 103,7 /103,3 / 0,4/%0,39 )
mermalade (90,0 / / / % )
benbirtaneyim ( 66,2/ / /% )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
dün oruçtum kızlar iftardan önce tartıldım 63.3 geldim 1 kilo vermişim diye çok sevindim
fakat sabah tartıldım 64.1 geldim sizce hangisini dikkate almalıyım???????????????????

dün oruçtum kızlar iftardan önce tartıldım 63.3 geldim 1 kilo vermişim diye çok sevindim
fakat sabah tartıldım 64.1 geldim sizce hangisini dikkate almalıyım???????????????????
özlemcim az olanı alırsan haftaya ters etki yapabilir diye düşünüyorum ,sen karar ver canım:44:
yada ikisinin ortası birşey yazalım.

Son düzenleme:
kızlar geçen haftaki kilom 66.2
bu haftaki kilom 65.5
aradaki fark : 0.7
66.2/65.5/0.7/%1,05
kızlar üzerimde fena şişkinlik var ve yüzüm gözüm şiş. günlerdir çok az uyku ve nescafe ile duruyorum şu sınavlarım bitemedi gitemedi gitti. hepside birbirinden kötü geçti. resmen hocalar bu kızı geçirmeyelim diye yemin etmiş :KK14:

ayşe abla dediğin gibi fazla olanı dikkate alayım

geçen hafta:64.3

bu hafta:64.1

aradaki fark:-0,2

hesaplanmış hali:0.31

spor: 330 dak.

canım listede olmak istiyormusun,ona göre eklicem.

newlife35 ( 57,7/ / / % ) 318.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 16 ya bölündü

Son düzenleme:
X