Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım yapma ya lütfen
bir daha düşün
bu herkesin yoğun olduğu dönemdir gelir geçer tatlım
biz senin yanındayız yapma lütfen bak sana yeni haberlerim var hem:KK30:

neymiş haberlerin. iki gündür yiyorum ben çok demorilize oldum insan bir oturuşta 8 dilim ekmek yermi ya iki günde 5 muz yenir mi yazmaya utanıyorum. sorguladığımda siz de pay düşüyor hiç takımımızın olumlu fonksiyonu yok kimse yok disiplin yok. gördün cuma sonuçlarımızı. hadi olur sonuçlar insanlar yiyebiir kilo vermeye bilir ama ne tanışıyoruz ne nerde oturduğumuzu biliyoruz iki kişi cewap yazıyor sen phanaxs moni ben de onlara yazıyorum tamam. sizlere çok anlam yüklemiştim bennn

Merhaba kızlar bu hafta giremedim hiç benim zıpırların ikiside hastaydı bide iş gece uyku yok gündüzde işe gidince ben bitap düştüm ne bulduysam onu yedim ama kesin kilo vermişşmdir
Biraz düzeldiler şükür bende hemen geldim buraya
Yarın tartı günü inşallah hepimiz kilo vermişizdir

Bugünkü menüm kızlar

Kahvaltı

Ihlamur
3 zeytin
1 dilim kaşar peyniri
1 rafadan yumurta
2 ceviz

Öğlen
1 yaş hurma
1 yeşil çay

Arada2 kaşık yoğurt
1 tatlıkaşığı pekmez

Akşam
Karnıbahar yemegi 1 tabak
Turşu
Yeşillik
Azcıkhaşlama brokoli

Spor yok
Su 2 lt

Günaydın kızlar,

Neden kimse yok artık marmelada nereye tatlım ya çekilme buradakiler bu hafta belki yoğundurlar ondan giriş yapamamışlardır.Hemen karar verme, 1 hafta daha bekle en azından.

Bugün oruçlu değilim belimin sol tarafı felaket ağrıyor, sabah ağrı ile kalktım ne olsun böyle bende anlamadım.Neyse sabahki menüm:

2 adet galeta 1 bardak çay

ara : 1 bardak 2 şekerli nescafe
5 veya 6 tane eti tadımda
bu aralar bende de abur cubur zevki başladı hadi hayırlısı...

Ya kızlar ben bu hafta giremedin hiç çocuklar hastaydı ama artık döndüm aranıza
Belin ters bir hareket yaptıysan ondan olabilir

canım o abur cubur zevki bende tavan yaptı
elime ne geçerse yiyorum hiç sabır edeyim diyetteyim diye aklıma gelmiyor
çikolata hastası oldum çok canım çekiyor
eve almayacağım bi daha olunca nefsime hakim olamıyorum yiyorum hemen

Hayırrrrrr çikolata yok:KK47:çikolata yerken ne zorluklarla verdiğimiz kiloların hemen geri geleceğini unutma
canım adet döneminse şişmiş olabilirsin :26:
bende geçen hafta 67.2dim dün tartıldım 65.9 çıktım :21: sana yaklaşıyorummm :KK55:
Oooo süper desene bu hafta lider olabilirsin:KK9:

canım benimki tuhaf aslında
cuma günü 63.9 idim
ama pazartesi bi tartıldım 64.9 çıktım ve çıldırdım bugün 64.3 idim bakalı yarın sonuç ne olacak
Ya benimde sürekli farklı çıkıyor kilom benim de moralim bozuluyor o yüzden sadece cuma sabah tartıya çıkıyorum

slm ayse ablam ve kızlar ALLAH nasıp ederse cumartesı gunu soz yuzuklerını takıyoruz ve sonrasında 1 kac haftaya tekrar aranızdayım ınsallah umarım ıyısınızdır
Hadi hayırlı olsun allah mutlu etsin

Ya kızlar ben bu hafta giremedin hiç çocuklar hastaydı ama artık döndüm aranıza
Belin ters bir hareket yaptıysan ondan olabilir

Hayırrrrrr çikolata yok:KK47:çikolata yerken ne zorluklarla verdiğimiz kiloların hemen geri geleceğini unutma

Oooo süper desene bu hafta lider olabilirsin:KK9:

Ya benimde sürekli farklı çıkıyor kilom benim de moralim bozuluyor o yüzden sadece cuma sabah tartıya çıkıyorum

Hadi hayırlı olsun allah mutlu etsin

canım ben yarışmaya katılmadım çünkü paylaşımda bulunamıyorum okulum sebebiyle :KK43:
keşke bende listeye girebilsem :KK14:

Bugünkü menü

Sabah
1,5 dilim peynirli börek kendim yaptım :)

Ara
2 yulaflı bisküvi

Öğle
1 dilim peynirli börek
4 kaşık yoğurt
1 porsiyon tavuk sote
1 salata

Ara
1 bardak lipton form çay

Akşam
1 ev yapımı kücük kurabiye
1 bardak lipton form çay

Su : 2 litre
Spor : 30 dk yürüyüş

Meyve de yemeyi düşünüyordum ama evde hurma vardı onu da canım istemedi.

kilo bildrımım aynı gecen haftayla.nette sorun var gıremıyorum buraya :KK43: cepten gırdım sımdı.

Bugünkü menü

Sabah
1,5 dilim peynirli börek kendim yaptım :)

Ara
2 yulaflı bisküvi

Öğle
1 dilim peynirli börek
4 kaşık yoğurt
1 porsiyon tavuk sote
1 salata

Ara
1 bardak lipton form çay

Akşam
1 ev yapımı kücük kurabiye
1 bardak lipton form çay

Su : 2 litre
Spor : 30 dk yürüyüş

Meyve de yemeyi düşünüyordum ama evde hurma vardı onu da canım istemedi.
Börekler kurabiyeler ohhhh afiyet olsun

iyi akşamlar kızlar
sağlık sorunlarım yüzünden takıma uğrayamıyorum bildiğiniz üzre:KK31:
lütfen daha fazla aktif olmaya çalışın,motivasyon düşmesin yoksa çok zor toparlanırız.
rabbim önce sağlık versin sonrasında hakkımızda hayırlı olanları inşallah:KK16:

slm ayse ablam ve kızlar ALLAH nasıp ederse cumartesı gunu soz yuzuklerını takıyoruz ve sonrasında 1 kac haftaya tekrar aranızdayım ınsallah umarım ıyısınızdır
mervecim hayırlı olsun tatlım:KK16::KK54:

neymiş haberlerin. iki gündür yiyorum ben çok demorilize oldum insan bir oturuşta 8 dilim ekmek yermi ya iki günde 5 muz yenir mi yazmaya utanıyorum. sorguladığımda siz de pay düşüyor hiç takımımızın olumlu fonksiyonu yok kimse yok disiplin yok. gördün cuma sonuçlarımızı. hadi olur sonuçlar insanlar yiyebiir kilo vermeye bilir ama ne tanışıyoruz ne nerde oturduğumuzu biliyoruz iki kişi cewap yazıyor sen phanaxs moni ben de onlara yazıyorum tamam. sizlere çok anlam yüklemiştim bennn
melekcim selam
talihsiz bir hafta geçirdik, benim ve bir kaç kişinin sağlık sorunları,bir kaçının internet sorunu gibi.bu geçici bir süreç bazen istem dışı bunlar olabiliyor.bizler bir takımız iyi gün kadar zor günlerde de birbirimize destek olmalıyız.toparlanıcaz inşallah,bu sizlerin elinde.
ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon demek.
ayrılma kararını tekrar düşünmeni istiyorum,henüz yolun bu kadar başındayken pes etmemeli dimi.

güncel liste

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ / /% )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (93,0/ / / % )
iris ( 64,1/ / /% )
alsen (66,4 / / / % )
cirkinordekyavrusu (65,1/ / /% )izinli
adayaren38 (66,7/ / /% )
rabia1984 (84,2/ / /% )
maviask (53,6/ / /% )
phalanx(64,4/ / /% )
koizumirisa ( 105,5 / / /% )
mermalade (91,0 / / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
güncel liste

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ / /% )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (93,0/ / / % )
iris ( 64,1/ / /% )
alsen (66,4 / / / % )
adayaren38 (66,7/ / /% )
rabia1984 (84,2/ / /% )
maviask (53,6/ / /% )
phalanx(64,4/ / /% )

Geçen hafta : 64.4
Bu hafta : 64
Fark : -400gr
Yüzde : %0,62

Spor : 60 dk dans. ( haftaya spor salonuna yazıldım başlıyorum eminimki haftaya çok kilo vereceğim )

güncel liste

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ / /% )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (93,0/ / / % )
iris ( 64,1/ / /% )
alsen (66,4 / / / % )
adayaren38 (66,7/ / /% )
rabia1984 (84,2/ / /% )
maviask (53,6/ / /% )
phalanx(64,4/ / /% )

aslında bende listeye girmek istiyorum fakat derslerim ve vizelerim nedeniyse paylaşımda bulunamıyorum. ama burda olunca daha iyi kilo verdiğimi düşünüyorum hemde foruma ilk geldiğimde 79 kiloydum ki şuan 65-66 kilolardayım. en son izne ayrıldığımda 72 kilo falandım :26:

Şimdiye kadar 12 kg verdim halada 9 kilo var. Kalan 9 da gidermi kolayca kızlar az dürtün beni. Destek piliiis motivasyonum düştü. Siz gelmeyince marmalade gibi bende kendimi yemeye verdim :KK43: bugün yediklerimi yazmaya utanıyorum. Ama yarın çok dikkat edicem.

Uyanınca : cicibebe - süt
Sabah : domates - peynir - zeytin - salatalık - ekmek

Ara : kuruyemiş

Öğle : lactamil - 1 paket cicibebe

Ara : 1 paket bisküvi

Akşam : 4 parça kanat kızartma (eşim evde yaptı) - roka salatası

Ara : 1 paket bisküvi daha ( yeni çıkan yukaflı büsküvi )

Off dikkatli olsaydım bu hafta 63 ü görebilirdim
Bu arada eticicibebe yemeyi bırakmam lazım:KK43: alışkanlık yapıyor

Son düzenleme:
aslında bende listeye girmek istiyorum fakat derslerim ve vizelerim nedeniyse paylaşımda bulunamıyorum. ama burda olunca daha iyi kilo verdiğimi düşünüyorum hemde foruma ilk geldiğimde 79 kiloydum ki şuan 65-66 kilolardayım. en son izne ayrıldığımda 72 kilo falandım :26:

Iyi gidiyorsun baya vermişsin

Şimdiye kadar 12 kg verdim halada 9 kilo var. Kalan 9 da gidermi kolayca kızlar az dürtün beni. Destek piliiis motivasyonum düştü. Siz gelmeyince marmalade gibi bende kendimi yemeye verdim :KK43: bugün yediklerimi yazmaya utanıyorum. Ama yarın çok dikkat edicem.

Uyanınca : cicibebe - süt
Sabah : domates - peynir - zeytin - salatalık - ekmek

Ara : kuruyemiş

Öğle : lactamil - 1 paket cicibebe

Ara : 1 paket bisküvi

Akşam : 4 parça kanat kızartma (eşim evde yaptı) - roka salatası

Off dikkatli olsaydım bu hafta 63 ü görebilirdim
Bu arada eticicibebe yemeyi bırakmam lazım:KK43: alışkanlık yapıyor

canım öyle bir giderki berbaber vereceğiz o kiloları benim 55 olmasına ne kaldıki 11 kilo falan ay valla 28 kilodan düşün sadecee 11 kilo . sen 12 kilo vermişssin 9 kilo nedir onun yanında ya. biz istersek herşeyi veririz yeterki irademiz güçlü olsun. şuan arkadaşlarım patates kızartması yiyor ama ben ne yapıyorum kızartmanın ksını dahi ağzıma almadım. o kilolar gidecek başka yolu yok:KK53:

tatlım paylaşım yapabilirim dersen ve cuma günleri bildirimlerini aksatmassan listeye alırım seni ,ne düşünüyorsun?

tatlım paylaşım yapabilirim dersen ve cuma günleri bildirimlerini aksatmassan listeye alırım seni ,ne düşünüyorsun?

sürekli bir paylaşım yapamam ama elimden geldiğince burda olmaya çalışırım. diğer mesajdada dediğim gibi okulum ve sınavlarım olduğu için :26: listeye alırsanda canın sağolsun almazsanda ben yine gelip imkan buldukça kızlarla konuşuyorum burda :KK53::KK16:

güncel liste

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ / /% )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (93,0/ 93,0 / 0 / % 0)kilosu sabit
iris ( 64,1/ / /% )
alsen (66,4 / / / % )
adayaren38 (66,7/ / /% )
rabia1984 (84,2/ / /% )
maviask (53,6/ / /% )
phalanx(64,4/ 64,0 / 0,4/% 0,62 )
benbirtaneyim ( 72.4/ / /% )izindeyken kapanan 12.takımdan transfer oldu,kilosu 7 ye bölündü

sürekli bir paylaşım yapamam ama elimden geldiğince burda olmaya çalışırım. diğer mesajdada dediğim gibi okulum ve sınavlarım olduğu için :26: listeye alırsanda canın sağolsun almazsanda ben yine gelip imkan buldukça kızlarla konuşuyorum burda :KK53::KK16:
listedesin canım,elinden geleni yapacağına inanıyorum:KK34:

X