Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba kızlar sonunda internet geldi sizinleyim artıkkilo bildirimine gelince
Geçen hafta 66.7
Bu hafta 67.0
Fark + 0.3
Neden böyle oldu anlamadım çok üzgünüm

Eklentiler

• $IMG_20131106_213510[1].jpg
    $IMG_20131106_213510[1].jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
canım öyle bir giderki berbaber vereceğiz o kiloları benim 55 olmasına ne kaldıki 11 kilo falan ay valla 28 kilodan düşün sadecee 11 kilo . sen 12 kilo vermişssin 9 kilo nedir onun yanında ya. biz istersek herşeyi veririz yeterki irademiz güçlü olsun. şuan arkadaşlarım patates kızartması yiyor ama ben ne yapıyorum kızartmanın ksını dahi ağzıma almadım. o kilolar gidecek başka yolu yok:KK53:

Evet cnm vericez yoksa incecik kızlara bakarız melül melül. Bi de benim kesin vermem lazım çünkü eşimin işi sebebiyle Mersin'e taşınacağız. E yazlık mekan o sıcakta kilolar çekilmez hemde bikini giymek istiyorum. Hamilelikten göbeğimde çatlak var hadi kiloyu verdim diyelim onlar nasıl geçicek :KK43:

Günaydın güzel incecik hatınlar

Kilo bildirimi
Geçen hafta 66.4
Bugün 65.8
Fark 0.6
Yüzde 0.90
Spor yok
Mesaj sayım 10

melekcim selam
talihsiz bir hafta geçirdik, benim ve bir kaç kişinin sağlık sorunları,bir kaçının internet sorunu gibi.bu geçici bir süreç bazen istem dışı bunlar olabiliyor.bizler bir takımız iyi gün kadar zor günlerde de birbirimize destek olmalıyız.toparlanıcaz inşallah,bu sizlerin elinde.
ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon demek.
ayrılma kararını tekrar düşünmeni istiyorum,henüz yolun bu kadar başındayken pes etmemeli dimi.

tamam ayşe abla dewam edicem umarım sağlığın iyidir iyileşmişsindir...

Evet cnm vericez yoksa incecik kızlara bakarız melül melül. Bi de benim kesin vermem lazım çünkü eşimin işi sebebiyle Mersin'e taşınacağız. E yazlık mekan o sıcakta kilolar çekilmez hemde bikini giymek istiyorum. Hamilelikten göbeğimde çatlak var hadi kiloyu verdim diyelim onlar nasıl geçicek :KK43:

evet ya ben bu sene baktım öyle ince hatunlara:KK1:ama yaza inşallah herkesler bize bakıcak hem çocuklu hem ince hatun:21:
çatlak konusuna gelince ben tatilde baktım şöyle hatunlar çok zayıf sıfır göbek çatlakları vardı ama uzaktan hiç beli olmuyor yakından dikkatli bakmak lazım yani sen hiç endişe etme bide senin doğum yeni çatlaklar daha belirgin olabilir ama zamanla daha iyi olcaklar

geçen hafta : 91
bu hafta :90
aradaki fark :1
hesaplanmış hali :% 1.098

bu haftaki toplam sporum :360 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :43

benbirtaneyim ( 72.4/ / /% )izindeyken kapanan 12.takımdan transfer oldu,kilosu 7 ye bölündü

şuanki kilo : 66.2
aradaki fark : 6.2
gerisini hesaplayamadım:26:

Herkeslere günaydın ,hayırlı cumalarrrr :KK9::KK9::KK9:

Hemen kilo bildirimi yapıp işime döneyim çok yoğunum ...

Geçen haftaki kilom : 64.1
Bu sabah kilom : 64.0
Fark : 0.1

% : 0,15

Son düzenleme:
Ayrıca kaptanıma sesleniyorum ;
kimsecikler yoktu buhafta ,hiç konsantre olamadım ,zaten bahane arıyom :KK53::KK53::KK53:
silkelenip kendimize gelelim veeee hafifleyelim yahu :KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar,

Kızlar affınıza sığınarak topikten ayrılmak istiyorum sizinle alakalı birşey değil bu aralar diyet yapamayacağım zaten yapamıyorum da moni beni listeden çıkarır mısın tatlım hepinize her şey için teşekkür ederim kızlar sizleri çok seviyorum inşallah sağlıkla kilo verirsiniz arada uğrarım yazılarınız okurum kendilerinize iyi bakınnn

güncel liste

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ 91,9/ 0,8 /% 0,86 )
Nice15( 63,9 / / / % )
sky87 (93,0/ 93,0 / 0 / % 0)kilosu sabit
iris ( 64,1/ 64,0/ 0,1/% 0,16)
alsen (66,4 /65,8 /0,6 / % 0,90)
cirkinordekyavrusu (65,1/ 0 / 0 /% 0)izinli
adayaren38 (66,7/ 67,0/ -0,3 /% -0,45 )
rabia1984 (84,2/ 0 / 0/% 0)kendi isteği ile ayrıldı
maviask (53,6/ 53,6 / 0/% 0)kilosu sabit
phalanx(64,4/ 64,0 / 0,4/% 0,62 )
koizumirisa ( 105,5 / 103,7 / 1,8 /% 1,71 )
mermalade (91,0 / 90,0 / 1/ % 1,1 )
benbirtaneyim ( 72.4/ 66,2/0,89 /% 1,22 )izindeyken kapanan 12.takımdan transfer oldu,kilosu 7 ye bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
günaydın kızlar,

Kızlar affınıza sığınarak topikten ayrılmak istiyorum sizinle alakalı birşey değil bu aralar diyet yapamayacağım zaten yapamıyorum da moni beni listeden çıkarır mısın tatlım hepinize her şey için teşekkür ederim kızlar sizleri çok seviyorum inşallah sağlıkla kilo verirsiniz arada uğrarım yazılarınız okurum kendilerinize iyi bakınnn
tamam canım,umarım kötü bir durumlar yoktur.kilo verebilmeni diliyorum:KK54:

kızlar kilo bildirmeyen nice15 kaldı.
ben doktora gidiyorum,geldiğimde listeyi paylaşırı ama olduda saat 5 e kadar gelemessem biriniz hesaplamaları yapıp paylaşım alanında paylaşsın.kardeş takımdan yardım alabilirsiniz 5.takım ve 3.takım kardeş takımlarımız.
5 e kadar gelmeye çalışıcam.

Son düzenleme:
günaydın kilo bildirimim
geçen hafta:63.9

bu hafta:64,3

fark:-0,4

hesaplanmış hali:-0.62

spor:210 dak

X