Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam herkese

herkes gitti birden :KK43: burda elektrikler kesikti 1 saat önce geldi. oğlum hapşırıyo soğuktan üşüttü yavrum. bu mevsimde 1 gün elektrik kesintisi olur mu ya :KK43: dolaptakiler bozuldu. buzluktaki sütlerim bozuldu :KK43: offff nasıl bi gündür ya

selam herkese

herkes gitti birden :KK43: burda elektrikler kesikti 1 saat önce geldi. oğlum hapşırıyo soğuktan üşüttü yavrum. bu mevsimde 1 gün elektrik kesintisi olur mu ya :KK43: dolaptakiler bozuldu. buzluktaki sütlerim bozuldu :KK43: offff nasıl bi gündür ya

canım çok geçmiş olsun acil şifalar versin kuzuna
elektirik kesilince insan ne yapacağını şaşırıyor alıştık ya teknolojiye

bugün menüm
sabah:1 dilim kepek ekmeği zeytin peynir çay
öğle:1 tabak bulgur pilavı acı biber
ara:2 küçük benimo yedim çayla
akşam:1 kase tarhana çorbası,1 tabak karnıbahar,
ayva tatlısı yedim :KK50:
spor:1 saat yürüyüş
1.5 liter su

Günaydın kızlar,

Neden kimse yok artık marmelada nereye tatlım ya çekilme buradakiler bu hafta belki yoğundurlar ondan giriş yapamamışlardır.Hemen karar verme, 1 hafta daha bekle en azından.

Bugün oruçlu değilim belimin sol tarafı felaket ağrıyor, sabah ağrı ile kalktım ne olsun böyle bende anlamadım.Neyse sabahki menüm:

2 adet galeta 1 bardak çay

ara : 1 bardak 2 şekerli nescafe
5 veya 6 tane eti tadımda
bu aralar bende de abur cubur zevki başladı hadi hayırlısı...

Günaydın kızlar,

Neden kimse yok artık marmelada nereye tatlım ya çekilme buradakiler bu hafta belki yoğundurlar ondan giriş yapamamışlardır.Hemen karar verme, 1 hafta daha bekle en azından.

Bugün oruçlu değilim belimin sol tarafı felaket ağrıyor, sabah ağrı ile kalktım ne olsun böyle bende anlamadım.Neyse sabahki menüm:

2 adet galeta 1 bardak çay

ara : 1 bardak 2 şekerli nescafe
5 veya 6 tane eti tadımda
bu aralar bende de abur cubur zevki başladı hadi hayırlısı...

canım o abur cubur zevki bende tavan yaptı
elime ne geçerse yiyorum hiç sabır edeyim diyetteyim diye aklıma gelmiyor
çikolata hastası oldum çok canım çekiyor
eve almayacağım bi daha olunca nefsime hakim olamıyorum yiyorum hemen

canım benimki tuhaf aslında
cuma günü 63.9 idim
ama pazartesi bi tartıldım 64.9 çıktım ve çıldırdım bugün 64.3 idim bakalı yarın sonuç ne olacak

canım adet döneminse şişmiş olabilirsin :26:
bende geçen hafta 67.2dim dün tartıldım 65.9 çıktım :21: sana yaklaşıyorummm :KK55:

slm ayse ablam ve kızlar ALLAH nasıp ederse cumartesı gunu soz yuzuklerını takıyoruz ve sonrasında 1 kac haftaya tekrar aranızdayım ınsallah umarım ıyısınızdır

Yarın fazla kilomu çıkacak benden nedir anlamadım :KK43: Bir haftadır abartmıyorum sabahları Homer Simpson göbeğiyle kalkıyorum. Adetim bitmek üzere ama hala o şişlik inmedi aksine arttı gibi. Bu sabah tartıldığımda tartı 55.0 gösterdi ki ben 53.6 ya düşmüştüm bir haftada bir bucuk kilo almış olamam yani. Hayırlısı bakalım bugün form çay içeceğim artık.

X