Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menü
sabah:2 dilim börek
öğle:1 dilim börek
akşam:biraz makarna biraz tavuklu patates yemeği
1 saat yürüyüş
1.5 litre su

iyi akşamlar kızlar,
elimle ilgili sıkıntılar yaşıyorum,ağrı şişme gibi.o yüzden buraya bakamıyorum lütfen sizler takımı boş bırakmayın.
bol paylaşım ve motivasyon bekliyorum sizden beni aratmayın,birbirinize destek olun ben ne zaman dönerim bilmiyorum.dualarınızı bekliyorum.
kocaman öpüyorum

Son düzenleme:

geçmiş olsun moniciğim nazara geldik sanırım. Benimde net tel vs aksilikler oldu. Neyseki bugün sorun yok. Ama bu seferde menüler bozuldu gerçi doğru dürüst hiç düzene de sokamamıştım.

Sabah
1,5 dereotlu peynirli puğaça

Ara
1 mandalina
1 kase çekirdek

Öğle
4 kaşık baharatlı et sote
1 kase yoğurt

Ara
1 lipton form çay
1 paket waffle

Akşam
1 kase çorba

Su : 2,5 litre

geçiş olsun umarım ciddi bişi yoktur en kısa zamanda sağlıklı haberlerini beklioruz

sabah 1 portakal
5-6 cheryy doomates
1 k.k beyaz peynir
3 zeytin
2 yulaflı kurabiye

öğle: 1 mandalina
yarım elma
2yulaflı kurabiye
1 bardak mandalina suyu
akşam: iki kase tarhana çorbası
1 büyük dilim esmer ekmek
3 yulaflı kurabiye
su: 2 litre
spor yok dünden ve sabahtan çok yorgunum işlerimi ihmal ediyorum bugün ara verdim.
mesaj sayım43:
Bugün menum kalabalık oldu beğenmedim hiiç. Daha da yiyesim geliyor nedense.

canım menün gayet iyi
bir kaç tane kurbiye var göze batan
oda yulaflı

günaydın hanımlar
2 gündür giriş yapamadım, muharrem orucumu tutmaya devam menüm fazla yok.Akşamki menüm

Salata, tarhana çorba, 1 paket burçak
Sahur ( yani kahvaltı ) 2 dilim peynirli ekmek

Herkeslere günaydınnnnnn.

Cuma geliyor imdaaaatttt :18:

günaydın hanımlar
2 gündür giriş yapamadım, muharrem orucumu tutmaya devam menüm fazla yok.Akşamki menüm

Allah kabul etsin....Bizim burda da var oruç tutan arkadaşlar . Sünni arkadaşlar kızmasın ama orucun gereği gibi oruç tutuyolar gerçekten ; ne yediklerini abartıyolar ne de tuttuklarını , özellikle son senelerdeki şenlikli ,şölenli bol masraflı ve bol israflı iftarlardan sonra bu şekilde oruç tutulduğunu görmek - kendi adıma - huzur verici....Allah kabul etsin tekrardan...

Allah razı olsun tatlım ama bende sünniyim diğer arkadaşların tuttuğu gibi tutmuyorum.Bu ay aşure ayı, aşure ayında ilk 10 gün oruç tutmak çok sevaptır.Peygamber a.s. böyle buyurmaktadır.diğer arkadaşlar bu ayda Hz.Hasan ve Hz.Hüseyin'in aç ve susuz bırakılmasından dolayı ( Kerbela Olayı ) onlarda bundan dolayı tutuyorlar irissciğim bu yüzden açıklama yazmak istedim.

günaydın hanımlar

canım menün harika valla oruç tutmanna rağmen harike gidiyorsun

Elimde caramel waffle fırında peynirli böreğin pişmesini beklerken evet diyetteyim Bu sabah tartıldım 54.8 yuh o ne dedim. Şişkinlikle kalkıyorum. Bu aralar abur cubur fazla yiyorum ama ekstra birşey yemiyorum. Bu gidişata bir dur demem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…