Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

abowww sarı kart yemişim

günaydın kızlar, işin şakası bu hafta kilo almam benim canımı iyice sıktı ama nedendir anlamadım hiç spor için kolumu kaldırasım yok.Ben uzun vadeli şeylerden çabuk sıkılan bir insanım diyete başlıyorum 1 hafta sonra bırakıyorum, spora başlıyorum 1 hafta sonra bırakıyorum; Yani benim karakterim mi böyle anlamadım sadece bu sadece diyet için böyle değil hayatımda verdiğim kararlarda bile sıkıldığından belli bir süre sonra vazgeçiyorum.Neyse kızlar 3gündür sabahları limonluı soğan suyu içiyorum, buraya bir türlü fırsatım olupta yazamamıştım.Bu hafta kilo aldım diye cezam var moni, cezam neyse kabul ediyorummmm.

canım sorm bende öyleyim devamlılık gerektiren şeyleri sevmem
diyet ypıyorsun sonra kilo veriyorsun tamam istediğin kiloya indin ee sonra diyeti bırakıyorsun hop tekrar kilo geri geliyor ya
o kadar emek zahmet uçup gidiyor
her zaman dikkat edemzsin ki insanız bizde
bende mekike başlıyorum alahın izniyle ne kdar sürecek bakalım

1

Selam kızlar :) Ancak geldim eve dışardaydım. Bugün adet oldum yani erken olacağını biliyorum da bu kadar erken olacağını tahmin etmemiştim. Bir yandan sevindim ama tatlı krizlerim vardı bi de cuma kilo fazla çıktı diye sıkıntı etmiştim demek ki regl den öle çıkmış.
Bugün gündüz dışardaydım maalesef yememem gereken şeylerden yedim öğle yemeğini geçiştirmek için.

Sabah
1 dilim ekmek
2 dilim peynir
1 salatalık
1 bardak nescafe

Ara
4 mini ekler

Öğle
1/2 simit

Ara
3 kaşık yoğurt

Akşam
4 kaşık tavuk sote
1 kase çorba
1 domates
1 avuç fındık

Su : 1 litre tabi dışarda olduğum için yatana kadar 2 litre olur.
Spor : -

Abartılı bişi yok güzel liste. Demek regl olunca daha fazla çıkıyoruz. tartım olduğu gün ben de regliydim şişlik yapıyor da kiloyu etkiler mi bilmemki

kızlar ilk başta verdiğiniz kilo yağ değilmiş vucut ödem su atıyormuş. ama çok su içiyorum dedim spor hocasına onla alakası yok dedi. üzüldüm şimdi zıkkım kilolar bi bırakmadı gene beni

Abartılı bişi yok güzel liste. Demek regl olunca daha fazla çıkıyoruz. tartım olduğu gün ben de regliydim şişlik yapıyor da kiloyu etkiler mi bilmemki

Evet, reglken farkediyor bende. Öncesinde bir şişkinlik oluyor regl biterkende güzel bi kilo kaybı olmuş oluyor.

kızlar ilk başta verdiğiniz kilo yağ değilmiş vucut ödem su atıyormuş. ama çok su içiyorum dedim spor hocasına onla alakası yok dedi. üzüldüm şimdi zıkkım kilolar bi bırakmadı gene beni

Spor hocan doğru demiş ilk anda su gider ve çabuk kilo kaybı olur sonra azar azar devam eder. Ama kilo böyle gider zaten üzülme. Kilo vermişsen doğru yoldasındır.

Sabah :
1küçük domates
2 kibrit kutusu peynir
1 salatalık
Kıvırcık
5zeytin
1 dilim ekmek

Ara : 1 avuç kuruyemiş

Öğle :
1 tabak sebze yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

Ara : tulumba tatlısı - kafeinsiz kahve

Akşam : salata

Su : 2,5 lt

İyi akşamlar kızlar
Benim zıpırlar hasta inanın yetişemiyorum hiçbişeye beni idare edin biraz

Mükemmel bi menü olmuş tebrik ederim tatlım destekliyorum seni spor bu hafta iyi yapmışsın yin baksana 270 dk. çocuklardan yapamıyorum diyosun bi de dewam arkadaşım dewam

Sabah:1 mandalin
2 yulaflı kurabiye
1 küçük elma

Öğle: 1 tatlı tabağı barbunya susuz
4-5 cheryy domates- 2 salatalık
1 tutam maydanoz

Ara: 1 pınar ayran bardakta satılan
2 kez annemin simidinden ısırdım

Akşam: spor sonrası 19.00 gibi bir armut

SU: 3 litre
Spor: 1 saat 45 dakika

Son düzenleme:
menüme yorum yapmayanın kiloları üzerine yapışsın. Memeleri sarksın selülit dolsun göbeğinde bacaklarında çatlaklar olsun inşallahh

Kızlar internet yok giremiyorum kaptanım idare et beni

Sabah
50 gr kıyma
1 yumurta
Biraz peynir
3 zeytin
2 dilim ekmek

Ara
150 gr dondurma

Öğle
1 dilim börek 1 but baget

Ara
2 mandalina
1 elma

Akşam
1 kase bezelye yemeği
1 kase yoğurt

Ara
1/2 kek

Çok oldu bugün farkındayım

tulumba tatlısı gözümden kaçtı sanma görmeyim dedim ama pisküüüttt yedim diyosunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…