Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

333.ETAP DERECELERİ

1.mermalade% 1,60 :119::119::119::119:
2.koizumirisa %1,12 :119::119::119:
3.adayaren38 % 0,89:119::119:
4.ç.ö.y % 0,46:119:
5.maviask % 0,37:119:

çOOK TEŞEKKÜR EDERİM NASIL HOŞUMA GİTTİ ANLATAMAM. DAHA BİR İSTEKLİ OLDUM ŞİMDİ. iNŞALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNDEKİ GİBİ KİLOLARIMIZ GİDER

333.ETAP SPOR LİSTEMİZ

mermalade327dk
phalanx 270dk
nice/rabia/koizumirisa180dk
maviask170dk
moni150dk
sky87120 dk
[tr]

maviaskı atlamışım o yüzden liste karışmış düzelttim

kızlar sabah erkenden tartıldım 67.2 kiloyum bakalım 1 hafta sonra kaç olacağım 66 görmek çok istiyorummmmmmmmm :)))
izne ayrıldığımdan bu yana 5 kilo verdim :) en son 72,4 kilo ile 326.etapta kilo bildirerek ayrılmıştım. :)))

Son düzenleme:
https://www.diyetkolik.com/ bu siteye bi göz atın.

ben bitane daha yulaflı kurabiye yedim ya.. onun için yatıyorum. yoksa yicem bişiler. Ayrıca o bitki çayını içmedim bak bugün canım bişiler istedi yoksa tarçınlı bitki çayı kaç gündür iştahımı kesmişti.

Bugünkü menüm
Sabah
Yarım simit
3 zeytin
1 dilim peynir
Çay

Arada form çayı

Öğlen
Sebze çorbası
Balık
2 dilim patates haşlama

Arada dokuzly çay
1 bardak süt

Akşam
İşkembe sarma 3 parça
Salata
1 dilim ekmek

Arada
1 elma
1 muz
1 yeşil çay

Spor yok
Su2 lt

kızlar bu haftada 1.nota alıcaz ve eğer haftaya yine %30 un altına düşersek 2.sarı karttan takımımız ceza alacak
ne yapıp edip önümüzdeki hafta kilo vermeliyiz hatta ilk 3 e girip derece yapmalıyız

1-ceza alınca neoluyor

2bu uygulama nedır ?

Sen böyle spor yapmaya devam edersen kısa sürede ulaşırsın hedefine
Evet çok sağlıklı bir menü olmuş

Evet doğru söylüyorsun dün tartıldım kilom aynı çıktı bugün ise 200 gr fazla çıktı
Umarım haftaya böyle olmaz

4-içimde acayip bir yeme isteği var yine girdim depresyon moduna ( bırı benı durdursun .s

4-içimde acayip bir yeme isteği var yine girdim depresyon moduna ( bırı benı durdursun .s

yeyince geçicek sanki depresyonun. iki saniyede 2 tüm çikolatayı yerim, yarım saatte bir cartdore dondurmayı bir kase tüm yerim. ama verirken bir haftamı harcasam spora yakamam. al işte depresyon geçmiyor. yıllardır çikolata dondurma tatlı noldu. hiçbişi. sakız çiğne. oyun oyna internette film izle unut yemekği. hayatta kalmamız için ölmemek için sadece ye.. zırt pırt yapılcak bişi değil atın kafanızdan. bugün neyi farkettim biliyor musunuz. daha az yediğim için yediklerimin lezzetini daha çok alıyorum. kendinizi düşünün aç karnınayken yediğiniz kuru bi ekmek bile ne kadar tatlı geliyor. bir armuta baka baka tatlı sulu Allahım verdiğin nimetlere binlerce şükür diyerek yedim. hem de midem tıkabasa dolu olmadığı için yediklerimden tad aldım, zevk aldım.

333.ETAP SPOR LİSTEMİZ

mermalade327dk
phalanx 270dk
nice/rabia/koizumirisa180dk
maviask170dk
moni150dk
sky87120 dk
[tr]

maviaskı atlamışım o yüzden liste karışmış düzelttim

iyi bari sporum iyi onada şükür
haftaya dha çok spor yapacağım inşallah ya mekike de başlayacağım
çok azimliyim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…