Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kaptanim ve sevgili arkadaşlarım

burada tek olmam sebebiyle hem ev hem kizim butun enerjimi bitiriyor...bi de haftaya sinavlarim başlıyor tekrar ankaraya donup ders calisip sinavlara gidip gelmem gerekecek...onun icin ben iki hafta izin istiyorum eger bir sakıncası yoksa....

iyi akşamlar kızlar,
bugün artık elimin ağrısına dayanamayacak hale gelince doktora gittim,röntgen çekildi bir şey yok ama elim felaket ağrıyor ve şişti.ilaç merhem verdi,birde sardı şimdi daha iyiyim hamdolsun.tek elle yazmak ne zormuş yahu.

ne sınavı?:26::26::26::26::26::26:

menüme yorum yapmayanın kiloları üzerine yapışsın. Memeleri sarksın selülit dolsun göbeğinde bacaklarında çatlaklar olsun inşallahh

ayyy bu ne kız tek elle yorum yaptırdın
gayet güzel,ısırdığın simit ve sabahki bisküvi için
su ve spor hatika

tamam canım izinli yazıyorum seni

sabah
2dilim peynir
1tane yeşil zeytin
2dilim domates, 4dilim salatalık
bir el kadar omlet
1dilim ekmek

ara
1tane muz

öğlen
süt+çevrek

ara
1elma

akşam
1 kepçe yoğurt çorbası
1kase cacık
2-3 kaşık patates yemeği
1dilim ekmek
1-2 çatal makarna

ara
mandalina

kızlar çok hastayım koluma kaldıracak hali bırakın gözlerimi zor açıyorum. sınavlarıma 1 hafta kaldı ne yapacağım bilmiyorum zorla kitap okumaya çalışıyorum. bu arada karar verdim cuam gününe kadar tatılmayacağım :26:

1- selam hanımlar bugun sabah gırmeyı denedım sıtey yıne açılmadı bıktım bu sorundan artık bırılerı cozum bulsa ya yazdım ama daha yayınlanmadı dıkkate alanda olmadı sanırım

2-tekrar gecmıs olsun abla.o elını cok kullanma abla dınlendir mutlaka.bırsure ağrın acın olur sonra geçer o .kırık cıcık yokmuş ya cok sukur o 1 hafta sonra geçer

3- bugun dıyet mıyet kalmadı rahatsızlandım ((
sabah uyandığımda mıgrenım tuttu mıdeme vurdu ıse gıdene kadar dahada arttı bırde ısyerınde tereyağlı yumurta yaptılar kahvaltıya o koku dahada mahvettı kustum.sonra duzeltım mıdeme ıyı gelsın dıye tuzlu cubuk yedım yıne kustum oglene kadar bas ağrısı cektım kustum dıye agrı kesıcı ıcemedım derken mahvoldum.sonra ıctım duzeltım ama buseferde açlıktan oglen kaçırdım (
bugun menü vermıyorum

5-dedıgın doğrudur cnm benımde soyle tam 1 hafta dayansam bende kendımı frenlerım.

ablacım çok geçmiş olsun acil şifalar
dinlen sen yazma boşver idare ederiz bi buraları

Geçmiş olsun bol bol meyve ye cnm çabuk toparlarsın

Ya bu eşim öldürücek beni :) şimdi süt sağıyorum gelmiş yanıma büskivi getiriyo at ağzına bi tane diye :) zaten elindeki bisküvinin 1 tanesi kafam kadar :) yemedim. Yemiyorum diye sütüm kesilecek sanıyo. Tabi anlatıyolar buna şunu yesin bunu yesin diye süt olur diye. Kocaman poşet abur cuburla geldi bugün. Geçende boza almıştı aşûre alıp gelmişti. O böyle yemeye zorladıkça yiyesim gelmiyo. Bana kilo aldın yeme dese canım ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…