Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bugünkü menüm

Kahvaltı

Peynirli yumurta
Salatalık
2 tane ceviz
2 zeytin
Ihlamur

Arada
1 yaş hurma
Form çayı
1 elma

Öğlen
1 tabak türlü
Turşu
Turp
1 dilin ekmek

Akşam
Tarhana çorbası
1 tabak türlü
Turşu

Arada
1 armut
2 mandalina
1 muz

Spor yok
Su 2 lt

Sabah : 2 Domates - 1 kibrit kutusu peynir - 4 zeytin - 1 yumurta - yarım salatalık - 2 dilim kepek ekmek - 5 tavuk nugget
2 su bardağı bitki çayı

Ara : 1 bardak ayran- 4 tane midye- yarım armut
Öğle -ara birleşti saat 14.00 gibi.

Akşam : 1 su bardağı bitki çayı daha bişi yemedim yemem de artık bu saatten sonra yatarım.

Spor : 2saat 15 dakika
Su : 2 lt
Mesaj sayım: 8

Benim spor yapmam lazım yoksa deliricem. 10 senedir günde 2,5 saat spor yaptım. Şimdi stresimi atamıyorum ondan galiba. Yaparsamda dikişlerim açılır offff

iŞTAHIMI KAPATAN ŞEYİN 2 BARDAK TAARÇINLI İÇTİĞİM ÇAY OLDUĞUNU SANIYORUM. NE TATLI İSTEDİYOR NE AÇLIK HİSSEDİYORSUN BÖLE ELMAYI 4 DE TARÇIN TOZU DÖK Bİ TANEDE TARÇIN ÇUBUĞU KARANFİL, BÖLDÜM PORTAKALI 4 E BAHÇEDEN KOPARIP EKŞİLİ CAM DEMLİĞE KOYUP ÜZERİNE KAYNAR SU DOLDURDUM İKİ GİN 5 BARDAK FALAN ÇIKTI. MASANIN ÜZERİNDE HAZIR OLSUN. ÇOK İŞE YARADI. BEN BU KADAR AÇ KALICAM SANIRIM ONDAN.. DENE BAKALIM.

Sakın sevdiğin insanl olamama nedeni olarak kilonu görme demekki siz birbirinize kısmet değilmişiniz herşeyde bir hayır vardır unutma
Kilondan çok rahatsızsın ama onları vermek için çok emek vermen gerek canım lütfen kendini tut yeme inşallah istediğin kiloya sağlıklı bir şekilde kavuşursun
Canına kıymak da ne duymamış olalım allah dermansız dert vermesin öyle zor durumda olan ölümünü bekleyen insanvarki

Sen öncelikle kendin için buhayatı yaşa o kadarkısaki hayat tadını çıkar

hepimizin hikayelerinde yalnızlık yokmu. o baş edemediğimiz duygular bizi bu hale getirmedimi. düşünüyorumda belkide herşeyin bir sebebi var benim kilolu oluşumunda. belki kendimide kandırıyorda olabilirim. 20 yaşındayım ve çok yalnızım ailemden başka sırtımı dayayacak bir kiş bile yok. benim kaderim bumuydu diye düşünüyorum. aklıma kilolu olduğumu söyleyen binlerce kişi geliyor. hep aynı ses 'KİLO' devamı aynı zaten. hayatımda hatırlayıpta gerçekten iğrenerek hatırladığım bir gün varki eski sevgilimle barışmıştım o şehir dışındaydı yazları çalışıyor diğer zamnalar okuyor ama aynı memleketliyiz. neyse biz tekrar sevgili olduk bu beni zayıf bişi hatırlıyor. ama ben kilo almışım bile. onunla buluştuk. o günü hiç unutmam onun bana bakışlarını orda geçen zaman dilimini ne kadar kötü olduğumu size kelimelerle anlatamam. şuan o anları yaşar gibiyim. zaten ertesi gün ayrıldık ben ayrıldım. kimse kilolu olmadan karşındakinin ne hissettiğini anlayamaz. ben çok üzüldüm üzerinden seneler geçti hala o an hafızamda ve asla unutmayacağım bir anım. ben zayıfladıktan sonra annem bile dediki kızım korkuyordum daha fazla kilolu olmandan dedi. bazı insanlar hele yakınlar ne yazıkki söyleyemiyorlar. ben şuan normal kilolarıma dönmek üzereyim ve her gördüğüm inssan için allahım sen yardım et diyorum. allahım her kuluna yardım etsin . ben eski halime dönmek istemiyorum. Allahım bir kere daha çıkarsın canımı acıtanları karşıma ve o canımı acıtanların canı acısın. hepinizi seviyorum aklınıza kötü şeyler getirmeyin her insan istedikten sonra yapar ben yapıyorum. inş. bu yalnızlığımda geçip yanıma bir sevgili yaptımmı tamamdır

KÖTÜ SÖZLERE KULAĞINI TIKAYACAKSIN. DEMEKKİ BAŞKA KÖTÜ Bİ ÖZELLİĞİN YK TEK VURABİLDİKLERİ YER KİLON. AYNEN YÜZÜM ELİM İŞİM GÜZEL TEK VURDUKLARI YER KİLO. SENİN DAHA HIRSLI OLMAN GEREK SORUMLU OLDUĞUN Bİ BEBEK VAR. SEN Bİ AİLE KURDUN AİLEN EŞİN ÇOCUĞUN ARTIK. KAPANI KAPADIN MI LAF SURAT DIŞARDA KALSIN. ARTIK AİLEN ANNEN BABANDAN ÖTE ÇOCUĞUN EŞİN. UMURSAMA NASIL DAVRANDIKLARINA. SEN EŞİNE DEKİ SEN BANA BAK AŞKIM BOŞVER ONLARI. ANNEMLER 35 SENEDİR EVLİLER KAHVALTI SOFRASINDA SENİN ANAN BENİM ANAM ŞUNU YAPTI HİÇ BİTMEZ. ZİNDAN ETME KENDİNE KLAN YAŞAMINI. O BORCA GİİRDİYSEN DESTEK OLUP PARA KAZANMAN GEREK. YA KİLO BAŞIMIZA DERT BUNU EN İYİ İŞ HAYATINA ATILMIŞ BAŞARILI BİR KADIN BİLİR. BENİ KİLO BU SENE DEVİRDİ. HEM EVLİLİĞİN ARİFESİNDEN DÖNDÜM HEM GİYECEK BİŞİ BULAMADIM İŞİMİ ERTELEDİM HERŞEYİ HAZİRAN TEMMUZA ODAKLADIM. SENİN DE BAŞINDAN GEÇMİŞ METANETLİ OL ÜZÜLÜRSEK HER HASTALIK BULUR BİZİ. aLLAH KORUSUN KANSERE EN BÜYÜK NEDEN ÜZÜLMEK STRES TEYZEMİN AYLARI SAYILI DÜNYANIN PARASINI HARCIYOR İLAÇ TEDAVİ İÇİN. ÖDENİR GİDER EŞİNLE ELELE VERİRSİNİZ. ŞU KARADAYI DAKİ BAKANI DİNLEDİM DÜN TV DE BELKİ DUYMUŞSUNUZDUR. 300 400 MİLYAR EWİNİ SATMIŞ TEDAVİ İÇİN. AMA ŞUUNU BİL KARDEŞ CAN PARÇASIDIR AMA BEN KARDEŞLE İŞ YAPILMAYACAĞINI BU SAFTİRİKLİĞİMLE ANLADIM SAKIN. NE AYNI İŞYERİ NE ARAYA GİRİP İŞ AYARLA NE ORTAK OL NE DE MİRAS PAYLAŞIMINDA.. SIKMA ARTIK CANINI BİZİ DE BIRAKMA GÜLSÜN YÜZÜN GİT BEBEĞİNİN KOKUSUNU İÇİNE ÇEK SEV BENİM OLSA KEŞKE (( NASIL GÜÇLENİRDİM ONUN İÇİN... HELEKİ Bİ DE SEVDİĞİN ADAMDAN EN ZENGİN İNSAN ODUR İŞTE..

işte şuan beni tek teselli eden zayıflayıp yeni bir sayfa açmak kendime. bu sene sevgilim terketti, işimi bıraktım, sigortamı kendim ödüyorum, kredim war, en yakın aradaşım da boşanıyor kendi derdine düştü aramıyor sormuyor artıkk, ailemle yaşmak para almak zor geliyr bu yaşta. kardeşim ewlendi 1 ay önce bana ewliik nie yok die üstüme geliyorlar bide vurdukları yer orası. zayıflarsam planlarım var hepsi ona endeksli şuan. dediğin gibi kafamdaki o kötü düşünceyi attıran tek şey UMUT, HAYALLERİN. UMUT EDİLMEDEN YAŞANMIYOR... GELECEK GÜZEL GÜNLERİ BEKLEDİĞİMDEN YAŞIYORUM ZATEN..

Benimde tek tesellim oğlum. Insan kardeşinden beklemiyor böyle bir kazığı. Artık kardeşim yok. Oğlum 10 gün yoğun bakımda kaldı ölümden döndü gelmedi. Eşimi görürde yeniden bu işe bulaştırım korkusuyla. Çok bencil kendinden başka kimseyi düşünmez benim kardeşim. Kendine faydası olmayana selam bile vermez. Tabi ki önce eşim çocuğum. Annemler değerlerini hak etmediler. Hamileyken bile 1 kere gelip evimi temizlemedi annem. Ya torununa durumu iyi olduğu halde sadece kumbara getirdi dalga geçer gibi. Yabancılar bile çeyrek taktı. Benim ailem 1 milyonluk kumbara allahım ya. Kalp yok annemde. Sadece kendini düşünür. Ailem dibimde oturuyor ve ben kendimi yalnız hissediyorum. Neyse artık bunları düşünmenin faydası yok.

Cnm mutlu gelmiştin seninde içini kararttım

Cnm mutlu gelmiştin seninde içini kararttım

yok bitanem ben hala mutluyum beni mutlu eden acılarım hala acılarımı yaşayabiliyorsam ben varım yaşıyorum demektir. ve ben yaşıyorsam son kalmış bir sözüm daha var demektr. ben böyle yaşamaya alıştım sanırım en iyiside bu gülerken bile geçmişi yaşadıklarını unutmayacaksın. bir kere daha vurulma diye :)

kaptanımve değerli takım arkadaşlarım;
telefonum bozuldu...bi kaç gün ugrayamayacağım... cumaya mutlaka bildirimimi yaparım.. haberiniz olsun...

Canim odem olmustur zaman zaman bende de olur bol su ve bitki cayi ile atarsin kilo degildir o

Bende deneyecegim artik farkli seyler denemek zorundayim vucut alisti eski yaptiklarima:-(

1-günaydın hanımlar dun gıremedıom kusura bakmayn sabah sıte açılmadı aksamda arkadasın yanından gec dondum .annesinin beynınde tumor vardı buyumus ısına gıdecektı annesı bende yanında olayım destek olayım dıye yanına gıttım salmadı kusura bakmayın

3
bende deneyip işte bugun DD

Son düzenleme:
4
cnm kıloluyum sevdıgım benı terkettı dıye uzmemeye calıs.eger gerçekten sevseydı sneı oylede kabul ederdı.kadın cok kılolu erkek cok zayıf evlenenlerde var.ben cok kışı gordum kız kılolu erkek zayıf sevgılıler hem sısman dıye evde kalanıda gormedım arkadasın kuzen 150 kıloyken buldu bırını evlendı.bence nasıp kısmet kısmetındekı kışı daha cıkmamıs.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…