Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar bugün kendimi çok iyi hissediyorum :) ay her gören arkadaşım çok zayıflamışsın diyor. :) arkadaşımın arkadaşı var demişki bu kız daha ne kadar zayıflayacak gerçekten mutluyum benim mutluluğumu tatmanızı allah hepinize nasip etsin:)
diyetisyene gitmeden 83 kiloydum. 22 temmuzda diyetisyene gitttiğiğimde 80.3 kiloydum ve şuan 67.5 kiloyum

Son düzenleme:
cok guzel kilo vermissin tebrikler ama irmik helvasi ve su olmamis:-(

4 -5 kaşıkçık helva ya :d tamam onu da yapmayız bugünkü daha katı oldu )) ya benim bedenim böyle hemen kiloları 5 5 alır verirken de 5 5 verir. Hep aldığım dikkat etmediğim için bu kilolardayım. Bu ara da 2 saatliğine spor salonuna gidiyorum ben. Beni özleyin anacığıımmmgidiyorum bakkk

Cnm durmak yok devam

Ooo harika darısı başımıza :) Harika kilo kaybı olmuş inşallah devamı gelir.

Bugünkü menüm
Sabah
1,5 dereotlu peynirli puğaça
Ara
4 mini eti cin
1 bardak lipton 5li çay
Öğle
1 porsiyon tavuk nugget
3 kaşık yoğurt
Ara
1 orta şekerli Türk kahvesi
Akşam
1 avuç fındık içi
1 bardak lipton form çay

Su : 2,5 litre
Spor: 60 dk yürüyüş

Damacananın içine karbonat karıştırdım karbonatlı su iyiymiş sanırım. Bende hep kabızlık olurdu şu an gayet iyi çalışıyor bağırsaklarım ama karbonattan mı bilmiyorum.

inş. canım ama devam ediyorum bırakmak yok :)

iyi akşamlar şekerlerim,
ağrılı,uykusuz ve zor geçen bir geceden sonra bugün öğlenden beri daha iyiyim yarına bişeyim kalmaz umarım.

Tatlım menü göremedimki sabah yok öğlen yok süt yoğurt meyve yok

Çok geçmiş olsun kaptanım mutlaka bir doktora görün

ablacım çok geçmiş olsun kurstan çıkışt değil de sabah ilk olarak hastaneye gitmelisin allah korusun artar ağrın git görün
nazar olmuştur sana maşşalh diyelim

Çok geçmiş olsun canım yorma kendini hastaysan yeseydin bişiler derse de gidecekmişsin.

Gecmis olsun ablacim ciddi birsey yoktur insallah
hepinize çok çok teşekkür ediyorum
kursada doktorada gitmedim,evde kas gevşetici ilaçlarım ve merhemim vardı onları kullandım iyi geldi çok şükür.elim sanırım düşmeden kaynaklı bir incitme değilde büyük ihtimal romatizmal bir şey diye düşünüyorum çünkü bir anda tutmadı.biraz kendime geleyim kapsamlı bir şekilde bunu araştırılmasını yaptırttırıcam.

Ayşe ablacığım kendimi çok kötü hissediyorum 1 hafta izne ayrılabilir miyim
[/B]
tatlım inşallah kötü bir durum yoktur,işinle ilgili olduğunu düşünüyorum.düzelir umarım,rabbim hakkında hayırlısını versin

izinler 2 haftadan az olamıyor,eğer istersen tabiki izine ayrılabilirsin.

Yok bu hızla kağnı gibi olmayacak, zaten çok bozuyorum bari biraz hız yapayım diyerekten, ayça kaya ayda 8kg diyetini yapayım dedim. 5 porsiyon ekmek, 1 porsiyon meyve, 3 porsiyon süt, 4 porsiyon et, 6 kaşık sebze yemeği ve bolca çiğ sebze diyordu listede. Ben de öyle yaptım:
Sabah: ½ paket altınbaşak yulaflı kepekli bisküvi, 1kk kaşar, 1 siyah zeytin
Öğle: 6 yk pırasa, 1 kutu ayran
Ara: 1 armut
Akşam: 3 kepçe yayla çorbası, yağsız salata, 1 kk kaşar, 5 siyah zeytin

Güzel bir gündü, sporumu da crunch, squat, jumping jacks şeklinde yapacağım.

İyi akşamlar.

MAŞALLAH

tekrar geçmiş olsun ablacım. Romatizma ise sıcak sudan soğuk suya sokmaman gerek parafin tedavisi uygularlar her halde annemde de olmuştu. Spordan şimdi geldim ben saat tam 17.15 de başladım 19.00 da bitirdim ;dd

canım ne oldu neden kötü hissediyorsun ??

Evden çıkmadan dört duvar arasında çalışmadan hiç bir kıyafetimde olmuyor dişimi bile 2 günde 1 fırçalamaya başladım kışlıkları çıkardık bugün iyice sinirlerim bozuldu. 2 günkü iştahımın sonucu olarakta tartıda 66.4 gördüm. Ya 2 kilo nasıl geldi 2 günde anlamadım haftalarca uğraş 2 günde hop geri gelsin

canım sakın üzülme inan ben öğretmenlik yapıyorum taytla derse gittiğim oluyor bunlar gelip geçici. Az önce spordan gelirken ağladım. Gururumdan ben zayıflamadım sevdiğim adamı kaybettim onun kokusuna bu pis kiloları tercih ettim. Oysa verirsin aşkım diyip inatlaşmasaydı şimdi yanımda olurdu . Benim hatam çünkü utanmadan senelerce ütüsünü katını bile bozmadan olmayan yazlıkları gardorabına düzeltiyorum. Kış gelince de aynı şekilde takım ceketleri bluzları hiç giyemeden katıyla geri kaldırıyorum bazalara. Bu 10 senedir böyle. O kıyafetlerle dükkan açsam şimdi kendi işimi kurarım. Belki de hiç giyemeyeceğim. Zaten bu kiloyla evleneceğim şüpheli. Kızkardeşimin çocuğu giyer artık. Iş tekliflerini bile reddediyorum. En acısı dediğim gibi aynı yastıkta sevdiğimle uyuyup tv izlerdim. öylece yaşlanıp ölebilirdim sonunda. Eşlerinize çocuklarınıza şükredin iyiki sevdikleriniz var. Yapayalnız değilsiniz. Ağlıyorummmmm nolur güçlü olun bana da destek olun yoksa ben de canıma kıyacağım bugünlerde hep bu düşünceyle uyanıyorum. Korkuyorum. Bu kilo bütün hayatımı aldı benden umutlarımı. şuan tek tesellim gücüm bi siz varsınız bide spor hocasının bana desteği... Hayatta herşey boş hiç birşeyi diğer dünyaya götüremeyeceğiz. Tek hatırlanmaya değer sevdiklerimizin kokusu....:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

Tamam 2 hafta olsun ablam. Üstümde çok sorumluluk var bunaldım. Depresyona girdim valla. Eşimle ailem arasında kaldım. Tek tesellim oğlum. Oğlumun canı sağ olsunda ne olursa olsun

Okurken ağladım ah canım kıyamam
bende ailem yüzünden ölsem diyorum. Kardeşinle eşim ticaret yaptı. Kardeşim beceremedi eşimi yüzüstü bıraktı. Eşimi 300 milyar zarara soktu. Çok zor günler geçirdim. Eşimle hergün kavga ediyorduk. Kardeşimle de konuşmuyorum. Stresten erken doğum yaptım. Annem hastaneden sonra hiç gelip bakmadı. Annemin istemediği bir evlilik yaptım diye. Ama beni görünce yüzüme karşı çok seviyor güya. Ben tek başına kimsesiz gibi kaldım. Oğlum emmedi sağmak zorunda kaldım. Her evine gelen başka konu yok gibi kilomdan bahsetti durdu. Yok oğluna biberondan verme sanki hoşuma gidiyor. Bir de annem üst sokağımda oturuyor yaşı 48. Benim göğsüm iltihaplandı oğlum emmeyince o ateşle oğluma bakmak zorunda kaldım. İnan kimsenin hayatı kolay değil.

Merhaba kızlar bugün izinliydim işe gitmedim ama akşama kadar ev temizledim çokyoruldum
Şimdi zıpırları uyutmaya çalışıyorum biri ayagımda sallıyorum öbürü yanıma yattı inşallah uyurlar bi nefes alırım

Kızlar ya 2 gündür iştahım çok açıldı sürekli yemek istiyorum sanırım cumaya kilo alacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…