Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

3.
Yürüyüşten geldim :) Bugün hava soğuk gitmesem mi filan dedim de sonra neyse gideyim dedim bir böyle kaçınca sonra toparlayamıyorum.

şimdi spordan geldim hemen size yazayım diye özelden de mesajlar geliyor hepiniz çok iyisiniz iyiki varsınız. Kaç saat mi spor yaptııımm?
17.20 de girdim 20.00 de bitirdim şekerler. Şimdi mutfağa gidicem diyet kurabiye yapıcam tadıcam ve size de sonucunu söylicem. Beni bekleyinnn öpüyoruuuumm....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ya kızlar bana ne oluyor bugünde çokyedim buhaftam berbat geçti yarın tartıya çıkmak istemiyorum

Bugünkü menüm sanki kilo almaya ugraşan biri gibi oldu kendimi kötü hissediyorum

Sabah
3 zeytin
1 haşlama yumurta
1 dilim kaşar peyniri
2 ceviz
Ihlamur
Domates salatalık

Arada 1 elma
1 mandalina

Öğlen
1 dilim yaş pasta:KK17:
2 dilim ıspanaklıbörek:KK17:

Arada
1 mandalina

Akşam
4 kaşık pirinç pilavı:KK17:
1 köfte
3 dilim patates
5 yaprak sarma
Turşu

Arada
1 elma
Bir kase antep fıstığı
2 lt su
Spor yok

Sabah
2 dilim tam buğday ekmek
2 dilim beyaz peynir

Ara
4 mini eti cin bisküvi

Öğle
1 porsiyon az zeytinyağda kızarmış tavuk
2 dilim tam buğday ekmek

Ara
1 sade nescafe
1 paket çerezza :KK43:(

Akşam
1 avuç fındık ceviz içi

Su : 2,5 litre
Spor : 60 dk yürüyüş

6-kılo bıldırımı
başlangıç 93
bıtıs 93
%0 kılo sabıt

spor 60 dk (ama yuruyus spor olarak carsı gezmesını sayarsak 10 saat)

Meraba, yarın ingilizce sınavım var, bana dua edin. Ben hemen yazıp kaçayım yediklerimi

Sabah: 2 dilim kepek ekmeği, 1 dilim kaşar, yeşillik
Öğle: 5 yk makarna, 6 yk domatesli karnabahar
Ara: 3 tane limon lifli kepekli bisküvi
Akşam: 6 yk nohut, 1 kase yoğurt, yağsız salata

Sabah
2 dilim tam buğday ekmek
2 dilim beyaz peynir

Ara
4 mini eti cin bisküvi

Öğle
2 dilim tam buğday ekmek

Ara
1 sade nescafe

Akşam
1 avuç fındık ceviz içi

çerezzanın yanındaki üzgün surata çok güldümmm:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK56::KK56::KK56::56MALZEMELER: 2 MUZ
6 YEMEK KAŞIĞI Eti Lifalif Yulaf Ezmesi
3 tl LİK FISTIK (TUZLU OLMAMASINA YD ÇOK AZ TUZLU, KABUKLUYDU DİKKAT EDİN)
TERCİHEN BAL /DAMLA ÇİKOLATA
YAĞLI KAĞIT

BİR KABIN İÇİNE MUZLARI İKİYE BÖLÜP KOYUN. İÇİNE YULAFLARI KOYUP KÜÇÜK ÇATALLA EZİN. MUZLAR EZİLİP KARIŞSIN. BİR POŞETE KABUKLARINI SOYDUĞUNUZ FISTIKLARI KOYUN SU BARDAĞININ ARKASIYLA KIRIN. ÇOK UFALANMASIN, BİR FISTIK 4 E BÖLÜNECEK ŞEKİLDE OLSUN. EZDİĞİNİZ FISTIKLARI DA MUZ ,YULAF KARIŞIMINA KARIŞTIRIN. TARİFTE BAL YOKTU AMA HAFİF ÜSTÜNE GEZDİRİYORMUŞ GİBİ AZCIK BAL GEZDİRDİM. O KADARCIKTAN BİŞİ OLMAZ DOĞAL BAL, BİR ÇAY KAŞIĞINI GEÇMEMİŞTİR. DİLERSENİZ ÜSTLERİNE BİR İKİ DAMLA ÇİKOLATA KOYABİLİRSİNİZ. BEN KOYMADIM.
180 DERECE ÖNCEDEN ISINMIŞ FIRINA YAĞLI KAĞIDINIZI SERİN TATLI KAŞIĞI YARDIMIYLA HAMURU YAĞLI KAĞITLARIN ÜSTÜNE KOYUN ÜSTÜNE BASTIRIN. HANIM ELLER KURABİYE ŞEKLİNE BENZESİN. YAKLAŞIK 22-24 TANE FALAN ÇIKIYOR.
VE FIRINA VERİN. 26 DAKİKA DURDU. SİZ ARADA BIÇAK BATIRIN YUMUŞAK MI YOKSA KITIR MI OLMUŞ DİYE. FISTIKLAR ÜSTÜNDE ZATEN YANMASIN. KOKUSU DA ÇOK GÜZEL TADI DA. DİETİNİZDE ARA ÖĞÜNLERDE YEMEK İÇİNMİŞ. GÜNDE 4- 5 TANEYİ GEÇMEYECEKMİŞ. BİR TEPSİDE 300 KALORİ VARMIŞ AMA BEN BAL KOYDUM. GERÇİ DAMLA ÇİKOLATA KULLANMAMIŞTIM. YAPMASI KEYİFLİYDİ. AFİYET OLSUNNN:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: SEVGİLER:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

Bugünkü menüm sanki kilo almaya ugraşan biri gibi oldu kendimi kötü hissediyorum

Sabah
3 zeytin
1 haşlama yumurta
1 dilim kaşar peyniri
2 ceviz
Ihlamur
Domates salatalık

Arada 1 elma
1 mandalina

Öğlen
1 dilim yaş pasta:KK17:
2 dilim ıspanaklıbörek:KK17:

Arada
1 mandalina

Akşam
4 kaşık pirinç pilavı:KK17:
1 köfte
3 dilim patates
5 yaprak sarma
Turşu

Arada
1 elma
Bir kase antep fıstığı
2 lt su
Spor yok

ohhhh yorum yapmadan edemicem şahane bi menü şekerim 2 ay yapsam kaç kilo olurum acaba. normalde bu kadar yemezken 100 kilo oldum. bide böyle yesem. spor yok antep fıstığı, yaş pasta, sarma, patates,pirinç pilavı, börek, peynir bile kaşar yalnız. bence mandalina ile elmayı yemeseydin. aha aha aha:KK31::KK31::KK31: Şaka bak takılmak için yazdım canın sağolsun ama bi daha yapma:KK50::KK50::KK50::KK50:

Sabah: 2 portakal
1 bitki çayı
5 domates
2 küçük salatalık
1 tatlı tabağı ortası ciğer
2 kibrit kutusu light beyaz peynir
1 dilim kızarmış ekmek

Öğle: 1 bitki çayı

Akşam: 1 tane mantı 1 tane ama tattım
2 diyet yulaf kurabiye

bitki çayının çaydanlığına bi çaykaşığı bal koydum.

Spor: 2 buçuk saat
Su: 2 litre
Mesaj sayım:14

bir de twitterdan gördüm de, kemal uysal diye bir hoca 3 ay face, instgrm ve twitr üzerinden ücretsiz sıkılaşma programı verecekmiş üye olanlara..fcten kendisini arkadaş olarak eklerseniz sizi gruba dahil ediyor, ya da twtrdan da takip edebilirsiniz.. yarın başlıyor program, bu akşam da egzersizleri yükleyecekmiş sayfasına... ben takip edeceğim, hoşuma giderse uyabildiğim kısmına uyarım diye düşünüyorum..

Meraba, yarın ingilizce sınavım var, bana dua edin. Ben hemen yazıp kaçayım yediklerimi

Sabah: 2 dilim kepek ekmeği, 1 dilim kaşar, yeşillik
Öğle: 5 yk makarna, 6 yk domatesli karnabahar
Ara: 3 tane limon lifli kepekli bisküvi
Akşam: 6 yk nohut, 1 kase yoğurt, yağsız salata

allah yardımcın olsun menünü de beğendim

Sabah
2 dilim tam buğday ekmek
2 dilim beyaz peynir

Ara
4 mini eti cin bisküvi

Öğle
2 dilim tam buğday ekmek

Ara
1 sade nescafe

Akşam
1 avuç fındık ceviz içi

kendi yediklerimden sonra bugün kimsenin menüsüne söz hakkım yok
ama spor süper:KK9:

ohhhh yorum yapmadan edemicem şahane bi menü şekerim 2 ay yapsam kaç kilo olurum acaba. normalde bu kadar yemezken 100 kilo oldum. bide böyle yesem. spor yok antep fıstığı, yaş pasta, sarma, patates,pirinç pilavı, börek, peynir bile kaşar yalnız. bence mandalina ile elmayı yemeseydin. aha aha aha:KK31::KK31::KK31: Şaka bak takılmak için yazdım canın sağolsun ama bi daha yapma:KK50::KK50::KK50::KK50:

ya ben bile bunları nasıl yedim bilmiyorum ama yok kendime gelmem gerek
aktif spor yapamıyorum ama sabah 6 dan gece 12 ye kadar hiç oturmuyorum desem zıpırlarım saolsun arkalarında koşmaktan yoruluyorum
Sabah: 2 portakal
1 bitki çayı
5 domates
2 küçük salatalık
1 tatlı tabağı ortası ciğer
2 kibrit kutusu light beyaz peynir
1 dilim kızarmış ekmek

Öğle: 1 bitki çayı

Akşam: 1 tane mantı 1 tane ama tattım
2 diyet yulaf kurabiye

bitki çayının çaydanlığına bi çaykaşığı bal koydum.

Spor: 2 buçuk saat
Su: 2 litre
Mesaj sayım:14

spor mükemmel menüde çok iyi ama bu kadar spora biraz protein tüketseydin canım ve yoğurt süt tüketebilirsin
ama sen bu azimle gidersen erkenden mezun ederiz seni

spor mükemmel menüde çok iyi ama bu kadar spora biraz protein tüketseydin canım ve yoğurt süt tüketebilirsin
ama sen bu azimle gidersen erkenden mezun ederiz seni[/QUOTE
ewde yoktu bişi alışveriş geç olunca yemedim ciğer protein işte peynirde sağol mezun olsamda kopamam sizden

iyi geceler kızlar
enüm
sabah:1 dilim kepek ekmeği zeyti peynir çay
öğle:1 kase çorba.birz pilav biraz tavuk döner ayran
akşam:biraz plv ve ızgara köfte 2 adet
ayran
spor:30 dak.

hepinize iyi geceler iyi uykular dliyorum
çok yorgunum gözümden uyku akıyor
yarın görüşmek üzere
:KK54:

X