Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

2.cerceveyi aldım.nıye belliş olmayan alırdım dedın

hanımlar bırkacgun yoktum sehırdısındaydım koşturmaca vs yarından ıtıbaren dıyete devam D:

Çok geçmiş olsun canım yorma kendini hastaysan yeseydin bişiler derse de gidecekmişsin.

canım bak keyfine biraz
ben kuzuların sessizliğini izledim baya gerilimli bir film ama iyi geldi dinlendim bugün

ben onu izlemiştim antonio hopkins miydi oynayan hannibal değil mi o? korku sewiyorsun demek sana güzel filmler önereyim daha sonra. ben de film izledim yaşam savaşı die..

Of çok iştahlıydım bugün evde ne varsa yedim eşimde saolsun yediriyo fiziğin güzel diye ama ayna öyle demiyor

Sabah : domates - peynir - zeytin - yumurta - salatalık - yarım dilim ekmek - lactamil

Ara : 1 ev poğaçası - 3/1 limonata

Öğle : çorba - 1 mandalina - 1 kat kat

Ara : çekirdek

Akşam : 1 çatal makarna - tahinpekmez - ekmek - bitter çikolata

Sabah yürüyüş yaptım ve koştum. Bugün dikişlerim ağrıyordu koşu yüzünden oldu sanırım
Spor : 1,5 saat
Su : 2 lt

Günaydın canlarım,

bugün burada hava puslu insanın biraz canını sıkıyor ama çok şükür ben daha o modta değilim neyse sabahki menüm:

2 dilim peynirli çavdarlı ekmek 1 bardak çay ( henüz tüketmedim ama yazim dedim )

Bugün işe moralli başlamıştım ama patron milleti yokmu bütün sinirlerimi altüst etti ben alttan aldıkça kendini birşey sanmaya başladı.Nasıl olsa bunun sesi çıkmıyor ihtiyacı var herhalde diye Yeni yılla birlikte buradan kesin kez ayrılıyorumm.Çalışmayı çok seviyorum ama insanlar çalışmaktan soğutur oldular.

ben onu izlemiştim antonio hopkins miydi oynayan hannibal değil mi o? korku sewiyorsun demek sana güzel filmler önereyim daha sonra. ben de film izledim yaşam savaşı die..

korku seviyorum ama çok korkarak izliyorum ya eşim olmadanda izleyemem korkuyu
pazartesi güneüde sinemya giitiim beren saatin yeni filmi benim dünyama ağla ağla ya sorma çok duygusal

korku seviyorum ama çok korkarak izliyorum ya eşim olmadanda izleyemem korkuyu
pazartesi güneüde sinemya giitiim beren saatin yeni filmi benim dünyama ağla ağla ya sorma çok duygusal

Günaydınlar. Berenin filmini hatırlattığın iyi oldu tatlım ben de istiyorum çok güzel mendilleri hazırlayın diyorlar. Çok türk sineması izlemem ama galiba bu tarz mutluluk filminde ağlamıştır. Babam ve oğulu sewemedim bi türlü.

Dün 29 Ekim menüm biraz geç kaldım kusuruma bakmayınız

Sabah:4- 5 kaşık irmik helvası(dün akşam yiyip yatmayım diye kendimi tuttum sabah yedim)
5 küçük domates, iki salatalık, 3 kibritk. peynir, 1 su b. bitki çayı, 2 dilim kepek ekmeği

Ara : Eti formun mısır patlağı, 1 bitki çayı

Öğle : 4- 5 kaşık yine irmik helvası 1 su bardağı tarhana çorbası

Akşam : 1 neskafe
Bitki çayı; adaçayı, papatya, hatmi çiçeği, portakalı 4 e böldüm, yarım kırmızı elma dilimledim, toz tarçın attım, 1 paket daldırma kuşburnu salladım, odun şeklinde dallar vardı ama ne
Sabah yürüyüş yaptım ve koştum. Bugün dikişlerim ağrıyordu koşu yüzünden oldu sanırım
Spor : Yapmadım çünkü dünden her yerim et kesiği oldu tüm kaslarım ağrıyor, kas gevşetici içtim, ilk günler olurmuş bugün telafi edicem
Su : 1 litre su malesef

Dün canım sıkkındı biraz bişi istemedi walla. ama şimdi tartıldım 91 şekerler.
Mesaj sayım: 13

Dün 29 Ekim menüm biraz geç kaldım kusuruma bakmayınız

Sabah:4- 5 kaşık irmik helvası(dün akşam yiyip yatmayım diye kendimi tuttum sabah yedim)
5 küçük domates, iki salatalık, 3 kibritk. peynir, 1 su b. bitki çayı, 2 dilim kepek ekmeği

Ara : Eti formun mısır patlağı, 1 bitki çayı

Öğle : 4- 5 kaşık yine irmik helvası 1 su bardağı tarhana çorbası

Akşam : 1 neskafe
Bitki çayı; adaçayı, papatya, hatmi çiçeği, portakalı 4 e böldüm, yarım kırmızı elma dilimledim, toz tarçın attım, 1 paket daldırma kuşburnu salladım, odun şeklinde dallar vardı ama ne olduğunu bilmiyordum.

Spor : Yapmadım çünkü dünden her yerim et kesiği oldu tüm kaslarım ağrıyordu yattım , kas gevşetici içtim, ilk günler olurmuş bugün telafi edicem. 10 tombalak aştım sadece.
Su : 1 litre su malesef

Dün canım sıkkındı biraz bişi istemedi walla. ama şimdi tartıldım 91 kg olmuşum şekerler.
Mesaj sayım: 13

76 dan 64 de sağlam bir kilo kaybı imrendim çok tebrik ederim yolu gerçekten yarılamışsın darısı başımıza arkadaşım. Akşam karbonhidrat patlaması olmuş ama ye de çikolata, makarna, tahin pekmez, ekmek 4üde aynı besin grubundan farklı öğünlere bunları dağıtırsan iyi olur. Bi de akşam yiyince bunlar bel bölgesinde göbek hoop halka yapıyor. kendimden var biliyorum ((( bacaklar başka beden göbek bel çevresi başka beden ((49:

Cnm verdim ama bu ara iştahım çok açık. Önceden makinaya hep sağıyordum öyle oğluma içiriyordum şimdi memeden emmeye başladı çok şükür hala sağıyorum. Belki direk emzirmek iştahımı böyle açmıştır bilmiyorum. Keşke dün yemeseydim o kadar gereksiz şeyi şu an buzdolabına saldırmamak için tutuyorum kendimi :) ah ben Şubat bi olsun yeniden spor hayatıma başlıyayım eminimki hemen gidecek tüm kilolarım. Cnm seninde zamanın varsa bol bol koş vucüdunun nasıl şekil değiştirdiğine inanamıycaksın. Açık havada koş ama

Gecmis olsun ablacim ciddi birsey yoktur insallah

Cok guzel kilo vermissin tebrikler ama irmik helvasi ve su olmamis:-(

Gecmis olsun yuklenme kendine. Menun olmamis canim sende farkindasin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…