Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım bugün tatil olunca herkes gezmelerde galiba
ben keyiflerdeyim ya film izliyorum
tatil çok iyi ya yarın hiç işe gidesim yok

En iyisini yapmışsın ohh keyif yap. ama film yanında abur cuburu kaçırma sakın. ben de ders çalışıyorum Anayasa hukuku. ama nette biyerden açık. Canım sıkılıyor düşündüğüm şeyler var kafamı kurcalayan ben de şimdi kapatıp film izleyim kafam dağılır diyordum. Sen ne izliyorsun?

Merhaba kızlar ya bu zıpırlar canıma okuyor benim kendime hiçççç zaman ayıramıyorum
Ben işe gitmeliyim ya tatil falan istemiyorum çünkü işte daha az yoruluyorum ve 1 bardak çay içebiliyorum

Bugünkü menüm

Sabah
Kıymalı yumurta
5 zeytin
Salatalık
Ihlamur
2 ceviz
1 portakal

Arada 1 muz
1 yaş hurma

Öğlen
Yarım kase balık çorbası

Akşam
2 y.k kuru fasulye
1 kepçe tarhana çorbası
Turşu
Turp
Biraz brokoli haşkama

Spor zıpırlarım
Su2. Lt

Aslında gayet güzel bir egzersiz tombalak açmak:) Birazdan yapayım ben de:))

Bugünkü menü
Sabah
2 dilim tereyağlı tam buğday ekmek
2 dilim beyaz peynir
Ara
1 bardak yarım yağlı süt
2 elmalı kurabiye
1 lipton form bitki çay

Öğle
6 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık et kavurma
3 kaşık yoğurt

Ara
1 lipton bitki çayı

Akşam
1 eti form mısır ve pirinç patlağı
1 mandalina

Su : 2,5 lt
Spor : 50 dk

Son düzenleme:
Kilomu normalde başlangıçta hedef 46 olarak belirlemiştim ama şu an 53 kilo oldukça indi göbeğim 48 e düşersem tam olacak gibi 46 fazla olabilir. Gerçi bakacağım 48 e düşeyim eğer istediğim incelik olmazsa 46 ya düşmeye çalışacağım. Boyum 153 50 filan bile idare eder ama vermişken vereyim:))

Cok haklisin nişandan sonra arkadaslarla ilk toplantimizdi benim batmana donusumu eski ev arkadasimin batmana gelisini toplu kutlamis olduk acikcasi. Benim tek kurtulusum spor salonu olacak gibi yoksa zor

Menun cok saglikli olmus bayildim

canım bugün tatil olunca herkes gezmelerde galiba
ben keyiflerdeyim ya film izliyorum
tatil çok iyi ya yarın hiç işe gidesim yok

Ohhhh sefan olsun
Benimde çok ihtiyacım var ama imkanım yok en azından zıpırlar 4-5 yaşına gelene kadar sanırım

Su spor menu superr keske aksamda salata yeseydin tam nazar boncukluk olurdu

Ohooooo ben zıpırlarla hergün 40 takla atıyom

Menum
sabah gevrek cubuk 4-5 tane

ogle ciger bol salata 3 dilim lavas

ara coffe latte

aksam yine gevrek evde yiyecek yoktu:-(

Spor yogundum disaridaydim yeni isim bitti vakit kalmadi

su 1,5 lt yatmadan 2 yi gecer

mesaj 11

İşe yeni başladım biliyorsunuz kızlar aynı işyerim sadece doğum iznindeydim 1 senedir
İşyerimdeki arkadaşlarım çok zayıfladığımı hatta doğum önceki kilomdan daha zayıf oldugumu söylüyorlar tabi bençok mutlu oluyorum ama ilgiçtirki tartı öyle demiyor doğum önceki kiloma 4 kilo var

iyi akşamlar,
bugün tüm gün yatıyordum,dün akşam sol el bileğim sanırım ters bi hareketle damar damar üstünemi geldi anlamadım ağrımaya başlamıştı gece ilaç sürüp yattım ,sabaha karşı uyuyamayıp kalktım acısından, daha kötüleşti biraz şiş ve sol elimi kullanamıyorum
geçen gün düşerken incittimde farkına mı varamadım onu da bilmiyorum.yani şuan resmen gazi gibiyim,elim ayağım alnım fenayım özetle.yarın sabahta ingilizce dersim var giyinip soyunamıyorum bile nasıl gidicem hiç bilmiyorum.olmadı kursun yanında hastane var çıkışta gösteririm.
menüde yazamıcam zaten doğru düzgün bir şeyde yiyemedim,hç bir şey yapamıyorumki

Geçmiş olsunnn. Kas gevşetici al istersen ya da ağrı kesici krem sür.

Su spor menu superr keske aksamda salata yeseydin tam nazar boncukluk olurdu

Akşamkileri öylesine yedim aslında:) Gündüz yiyince akşam çok aç olmuyorum. Salata beni aksine acıktırıyor sebze yaramıyor bana pek çok zaten sebze yemeği yemem.

Menum
sabah gevrek cubuk 4-5 tane

ogle ciger bol salata 3 dilim lavas

ara coffe latte

aksam yine gevrek evde yiyecek yoktu:-(

Spor yogundum disaridaydim yeni isim bitti vakit kalmadi

su 1,5 lt yatmadan 2 yi gecer

mesaj 11

Tatlım menü göremedimki sabah yok öğlen yok süt yoğurt meyve yok

Çok geçmiş olsun kaptanım mutlaka bir doktora görün

ablacım çok geçmiş olsun kurstan çıkışt değil de sabah ilk olarak hastaneye gitmelisin allah korusun artar ağrın git görün
nazar olmuştur sana maşşalh diyelim

canım bak keyfine biraz
ben kuzuların sessizliğini izledim baya gerilimli bir film ama iyi geldi dinlendim bugün

canım çok güzel bişey bu ya zayıflamışsın lafını duymak müthiş bişey
canım spor yaptıysan sıkılaşmışsındır o yüzden 4 kilo fazan varken daha zayıfsın diyorlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…