8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

tamam canım teşekkür ederim tanıtayım o zaman kendimi tanıtım sayfasında

afyonkarahisarda yaşıyorum 26 yaşındayım evliyim kamuda çalışıyorum 2 yaşında bir kızım var

ahaaa afyonda oturuyosun dimek ben afyon aşığıyımda orda okudum burnumda tütüyo canım afyonum benimm

ceşmi naz oyle heycanlı anlatıyorsunkı ıcım ıcıme sıgmıyor yaaaaaaaa

evet acele etmek istemiyorum canım
birazdan yazayım diyorum bakalım

hoşbuldum canım allah kolaylık versin inşallah

Teşekkür ederim tatlım,Allah hepimize kolaylık versin çalışan kadın olmak zor yahu,8 yıl aradan sonra tekrar başladım zorlanıyorum bazen

benide ekleyebilirmisiniz

lütfen... birde adres ve telefon bilgilerimi nereye göndericem :)

Canım öncelikle listeye bir eklen.
Sonrasın da kendimizi tanıttığımız bir tanıtma topiği var,orada kendini tanıtıyorsun.
Sonra bilgilerini topik sahibine özel msj ike yolluyorsun bu kadar.
Sana tanışma topiğimizin linkini vereyim bir göz at olur mu?

olur gönder canım bakim kızlar ne kaynatmış :)

Tekrardan merhabalarrr

Bende dün akşam eve giderken henüz belli bile olmayan kurbanıma hediye düşünerek gittim

ceşmi naz oyle heycanlı anlatıyorsunkı ıcım ıcıme sıgmıyor yaaaaaaaa

bende çok heyecanlanıyorum ondandır

evet afyonluyum canım doğma büyüme buyur gel beklerim canım her zaman

sevgilim afyonda yapmıştı askerligini onun yanına gelmiştim bi kere de bütün gün her yerini yürümüştük afyonun çok güzel bi yer, tek eksigi her iç analdolu şehri gibi biraz nem, çok sıcak oluyor yaa

kızlar "katilimiz" kelimesi nasıl çıktı :)

bende merak ediyorum kim çıkardıki bunu

bi önceki çekilişti çıkmış galiba ben kimin katil kimin kurban oldugunu bile zor anladım

bi önceki çekilişti çıkmış galiba ben kimin katil kimin kurban oldugunu bile zor anladım [/QUOTE]

önceki çekilişte çıkmadıda geçen sene çıkmış olabilir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…