8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hıı katil kurban ilişkisi. niye kurban ki bomba mı yolluyoruz.

en eğlenceli kısmı hediye seçmek bence. hemen havaya girdim, pazartesi olsun...

gidemedim 3 senedir zaten özledim oraları gelirsen uğrarım bi kahveni içerim

ne zaman istersen buyur gel canım beklerim

Teşekkür ederim tatlım,Allah hepimize kolaylık versin çalışan kadın olmak zor yahu,8 yıl aradan sonra tekrar başladım zorlanıyorum bazen

rica ederim canım evet çalışan kadın olmak zor bende çalıştığım için anlayabiliyorum seni

evet güzeldir afyon ama bizim burda nem olmaz canım
kışları çok sert geçer yazlarıda akşamları serin olur yani

önceki çekilişte çıkmadıda geçen sene çıkmış olabilir ama

hmm ben yeniyim de uydurmuşum deemek kii

hıı katil kurban ilişkisi. niye kurban ki bomba mı yolluyoruz.

en eğlenceli kısmı hediye seçmek bence. hemen havaya girdim, pazartesi olsun...

güzel katille güzel kurban bizimkiler ayy bende düşünüyorum bayaa, hatta az biraz örgü örmeyi bilirim de o kadar kısa zamanda ne örüp de yollayabilirim die bir planım da var bakalım

ben yazın gündüz gelmiştim de resmen dışarıda dolanırkne renk değiştirmiştim ankara gibi aslında çok da yadırgamadım ama erkek arkadaşım sakarya dan pek çıkmadıgı için ona baya degisik gelmişti, adam beyaz gitti askere kara geldi resmen, hala tam eski reng,ne dönmedi

merkezdemi yaptı canım askerliğini

merkezdemi yaptı canım askerliğini

ihsaniye de karakolda yaptı canım, şöför jandarma olarak ama yanılmıyorsam 3 hafta kadar merkezdeki jandarma komutanlıgında eğitim görmüşlerdi, sonra atandı ihsaniyeye

ben afyonun bi özdileğini bir de şehrin ortasındaki tepeyi biliyorum.

şehrin ortasındaki tepeyi gördük de özdileğe gidemedik zaman kısıtlı die, çok içimde kalmıştı

anladım canım artık çok değişti afyon yeni yerler açıldı yapıldı maşallah iyi bir gelişme var

ben merkezde oturuyorum canım ihsaniye eskişehir tarafında kalıyo

anladım canım artık çok değişti afyon yeni yerler açıldı yapıldı maşallah iyi bir gelişme var

ben merkezde oturuyorum canım ihsaniye eskişehir tarafında kalıyo

biz geçen yaz başında geldik işte o zamanda güzeldi ben de küçük bi şehirde yaşadıgım için seviyorum öle yerleri kalabalık yaramıyor hattta bana geliyolar fazla kalabalıkta

ihsaniyeye ben gitmedim ama sevgilimin söyledigi kadarıyla o genelde köylere gitti de görev oldukça falan, bazı yerleri çok kötü diyor, isanlarla uğraşması zor diyor ama o afyonlu olmakla alakalı deil tabi, her yerde insan kötüsü var

doğrudur canım insanlarla uğraşmak zor tabiki bizim burda gelişmeler yeni yeni oluyo canım

tabi kaba olan insanlarda vardır yok diyemem ki ben mesela şeker fabrikasında çalışıyorum

karşımızda köy var mesela adamlar gece silahlı gündüz bıçaklı hesabı mesela

o yüzden 5 parmağın 5 de bir değildi dimi ama?

onlar her yerde var malesef yaa

benm yurtta afyonlu bir arkadaşım vardı, sevgilimin yanına gidecem nasıl gideyim diye tarif alıyorum ondan bana dedi çocugun elini tutup falan gezme sokakta birileri laf atar olay çıkar yok artık dedim bende daha neler yanii neyseki öle bi olay yaşamadık ama insanları hala tedirgin sanırım adapazarı da öle bi yer, yeni yeni aşıyor bu tarz şeyleri

evet canım haklısın zamanla daha da iyi bir hal alır inşallah hayırlısıyla ya

içinde kalmasın normal avm gibi bir yer :)

o tepe afyonkarahisar kalesi canım
kale olduğunu bilmiyordum çok dik değil mi o tepe nasıl bişey merak ettim inceleyeceğim şimdi netten

evet canım haklısın zamanla daha da iyi bir hal alır inşallah hayırlısıyla ya

üniversite biraz daha gelişsin o zaman biraz daha iyi olur canım inşallah

içinde kalmasın normal avm gibi bir yer :)

kale olduğunu bilmiyordum çok dik değil mi o tepe nasıl bişey merak ettim inceleyeceğim şimdi netten

amaa havluları falan ünlü ya oranın çok merak etmiştim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…