8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Sen de bize beyin fırtınası yaptırdın resmen, azıcık ucundan açıklasan şu isimleri

İnşallah çekilişte bana çıkarsın da görürüm ismini

Öyle osman,mahmut gibi bir ismim yok.
Unisex isimlerimiz..
Ya bu arada ben seni hatırladım sanırım.:26:

yok yok bebişin senin olsun maşallah ona ben bi süre daha düşünmüyorum bakalım
istediğimiz zaman da hayırlısıyla olur inşallah

Daha siz yeni evli sayılırsınız. Biz sizden bir yıl daha kıdemliyiz evlilik konusunda. Aslında bir yıl daha düşünmüyorduk ama sonra bazı şeyler fikrimizi değiştirdi. Şimdi de gün sayıyoruz işte

Darısı sizin başınıza hayırlı zamanda

Ben çıkayım artık, alışverişe gitmem gerekiyor. Hadi iyi sohbetler, hayırlı cumalar sizlere

Ben geldim ama herkesler gitmiş sanırım

Ellerim,kollarım ve belimmm Hissetmiyorum şuan hiçbirinii

Günaydın hatunlar ancak gelebildim kahvaltı yapayım hemencecik geliyorum :))

hoşbulduk canım daha listede değilim ama çok heyecanlıyım nedense

eklensem rahat olcam canım hoşbuldum bu arada çok heyecanlıyım ya

günaydın canım

Ne aceleci hatunsun sen ekliyorum hemen hoşgeldin :)))))

burcu canım hediyeleri gönderim tarihi ne zaman???? 17 şubatta başlasa mesela bizde teyzemin yanına doğum hazırlığı için gitmeden evdeyken görsem hedişlerimi

geranioooooooooooo sana bılgılerımı gonderdııım ben aldınmı? bıseycıkler sormustum yıne :) cevaplarmısın bebıs

Kızlar bilgilerini gönderenler ilk mesajı kontrol edebilir mi? Mesajını almadığım güncellemelerde görünmeyen kimse var mı bana bildirebilir mi? Ona göre tanıtım ve bilgileri göndermeyenlere hatırlatma mesajı yollayayım. Bu arada çekiliş pazartesi günü :)

benim bilgiler ulaşmış sana canım gönderim tarihi 17 şubatta başlasa olur mu

Son düzenleme:

Ben henüz göndermedim canım,yemek yapıp geleyim gönderirim.
Ama ismimi yazınca şaşırma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…