8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

içinde kalmasın normal avm gibi bir yer :)

kale olduğunu bilmiyordum çok dik değil mi o tepe nasıl bişey merak ettim inceleyeceğim şimdi netten

evet canım önceden yanardağmış öyle anlatıyorlar bir sürü rivayet var hakkında yani

üniversite biraz daha gelişsin o zaman biraz daha iyi olur canım inşallah

amaa havluları falan ünlü ya oranın çok merak etmiştim ben

evet özdileğin havluları çok meşhur canım

ben çıkıyorum canlar yavaş yavaş hepinize hayırlı akşamlar evimde internet olmadı için

hafta sonu giremem nasipse pazartesi görüşürüz inşallah

allaha emanet olun kendinize iyi bakın iyi tatiller şimdiden

ha senin derdin havluuu

tabi ki havluu ben çeyiz düzüyorum burdaa

evet canım önceden yanardağmış öyle anlatıyorlar bir sürü rivayet var hakkında yani

evet özdileğin havluları çok meşhur canım

bi sonraki geldigimde nasipse aklımda mutlaka bakacam oraya

iyi akşamlar iyi tatiller canım, pazartesi görüşürüz

İyi akşamlar kızlar

yarın görüşmek üzeree

yarın görüşürüz iyi akşmlaarrr

Kızlar Özür dilerim hepinizden bugün acele çıktım evden kuzene geldim ev topluyoruz wifi şifresini anca öğrenip girebildim telden yazıyorum su an. Bu haftasonu pek ilgilenemeyebilirim kusuruma bakmayın ne olur. Pazartesi çekilişten önce tüm güncellemeleri yapıcam eksik kalan varsa özelden yazsın lütfen. Çekilişe yeni katılmak isteyen olursa yazsın hemen giremezsem tanitsin kendini bilgilerini gondersin çekilişten önce son kontrolü yaparım. Hepinizi öpüyorum her fırsatta girmeye çalışıcam

kolay gelsin canım görüşürüz

günaydın kızlar hayırlı güzel haftasonları hepinize
Hoşgördük kuzucuklarım iyi ki gelmişim bensiz azıcık eksik kalırdı bu çekiliş Kim katiline şiir yazacak kim deli deli hayallerini paylaşacak değil mi ?
aynen ablacım ismini görünce çok sevindim çok mutlu olduk kuzucuğumla

mutlu günler herkeseee

dün gece 5 yaşındaki bir veletle uyudum, annemin manevi torunu ama nasıl zor bişeymiş çocuklarla uyumak yaa, onu ezmeyim yanlışlıkla çarpmayım die bütün gece tedirgindim resmen yorgun uyandım bu sabah

oyy ne tatlıdır o :))) bu arada bugun hafta sonu dıye kmse yok bızım kızlar hafta sonu tatılıne cıktılar sanırım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…