8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar herkese merhabalarrr :KK16::KK16:

oohhh aramıza yeni gelenlerde var :21::21: yaşasın gitgide çoğalıyoruzz :KK52::KK52:

bende sabah beri komşunun veletleriyle uğraşıyorum, ikisi de bizim evin veleti sayılır aslında, anneme anane, babama da dede diyolar :KK1::KK1: amaa 2 tane olunca da yoruyor, neyse ki birini annemlerin odaya yatırdım çizgi film açtım, diğerine de oturma odasında çizgi film açtım şimdi rahtım :KK1::KK1: ve açımmm :KK43::KK43: yemek hazrlamam lazım :KK37:

burcucumm bu arada benim adres durumum biraz sıkıntılı, yani annemler haftaya bikaç haftalıgına tatile gidecekler, kardeşim de eğitime gidecek, ben de çalışırsam evde kimse olmayacak :44: o yuzden iş adresini vereyim diyorum ama o da pazartesi falan netleşecek :KK17: ben diğer bilgilerimi yollasam da adresi önümüzdeki hafta göndersem seni çok mu yormuş olurum :KK17::KK17:

Herkese merhaba :KK3:

Ben fazla katılamıyorum sohbetlerinize, hem çalıştığım için hem de burası baya hareketli takip edemiyorum :KK14:

kızlar herkese merhabalarrr :KK16::KK16:

oohhh aramıza yeni gelenlerde var :21::21: yaşasın gitgide çoğalıyoruzz :KK52::KK52:

bende sabah beri komşunun veletleriyle uğraşıyorum, ikisi de bizim evin veleti sayılır aslında, anneme anane, babama da dede diyolar :KK1::KK1: amaa 2 tane olunca da yoruyor, neyse ki birini annemlerin odaya yatırdım çizgi film açtım, diğerine de oturma odasında çizgi film açtım şimdi rahtım :KK1::KK1: ve açımmm :KK43::KK43: yemek hazrlamam lazım :KK37:

merhaba canım hoşgeldin bende yeni geldim aranıza

Herkese merhaba :KK3:

Ben fazla katılamıyorum sohbetlerinize, hem çalıştığım için hem de burası baya hareketli takip edemiyorum :KK14:

gelebildigin zamanlarda bekleriz canım seni de, arada uğrasan da yeter :KK34:

merhaba canım hoşgeldin bende yeni geldim aranıza

hoşgeldin canımm :KK16::KK16: çok şey kaçırmadın aslında, asıl bundan sonra heyecanlanacakmış öle diyolar :KK1::KK1:

gelebildigin zamanlarda bekleriz canım seni de, arada uğrasan da yeter :KK34:

hoşgeldin canımm :KK16::KK16: çok şey kaçırmadın aslında, asıl bundan sonra heyecanlanacakmış öle diyolar :KK1::KK1:

merhaba canım hoşgeldin

Teşekkürler kızlar ilginize.
Ben de heyecanlanıyorum, hiç tanımadığım birine hediye gönderecek olmak ve hiç tanımadığım birinden hediye alacak olmak fikri mutlu ediyor :KK9:

hoşbuldum canım ben şimdiden çok heyecanlıyım ya nedense:KK3::KK3::KK3:

Teşekkürler kızlar ilginize.
Ben de heyecanlanıyorum, hiç tanımadığım birine hediye gönderecek olmak ve hiç tanımadığım birinden hediye alacak olmak fikri mutlu ediyor :KK9:

bende ilk defa katıldım çekilişe ve çok eğlenceli olacak gibi geliyor, daha kime hediye alacagım belli lmadan kafamda planlamaya başladım bile :KK1: tanıtım topiğine kendinizi tanıttınız mı kızlarr :KK16:

bende ilk defa katıldım çekilişe ve çok eğlenceli olacak gibi geliyor, daha kime hediye alacagım belli lmadan kafamda planlamaya başladım bile :KK1: tanıtım topiğine kendinizi tanıttınız mı kızlarr :KK16:

Kendimi tanıttım fakat başka ne yapacağım bilmiyorum, adres falan topik sahibine mi gönderiyoruz yine? :KK37:

Kızlarrrrr yeni gelenler hoşgelmişler çalışıyorum koşuyorum yoruluyorum muhabbete fazla katılamasamda aranızdayım kalbimdesiniz:KK16:

Kendimi tanıttım fakat başka ne yapacağım bilmiyorum, adres falan topik sahibine mi gönderiyoruz yine? :KK37:

evet isim soy isim tel no ve adresi topik sahibine gönderiyoruz :KK34: pazartesi e çekiliş olacak kime hediye gönderecegimizi öğrenecegiz ama bunu kimsye sölemeyecegiz :KK1::KK1: sonra burdan sohbete devam ederek bulmaya çalışcagz bakalım kimmiş bize hediye alacak olan :KK1::KK1:

iyice kafana toparlayıp yazarsın canım acelesi yok :KK34: ben yazmıştım mesela şimdi ekleyecek şeyler geliyor aklıma yiice biriksin die bekliyorum :KK1::KK1:

evet acele etmek istemiyorum canım
birazdan yazayım diyorum bakalım

Kızlarrrrr yeni gelenler hoşgelmişler çalışıyorum koşuyorum yoruluyorum muhabbete fazla katılamasamda aranızdayım kalbimdesiniz:KK16:

hoşbuldum canım allah kolaylık versin inşallah

X