8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar herkese merhabalarrr

oohhh aramıza yeni gelenlerde var yaşasın gitgide çoğalıyoruzz

bende sabah beri komşunun veletleriyle uğraşıyorum, ikisi de bizim evin veleti sayılır aslında, anneme anane, babama da dede diyolar amaa 2 tane olunca da yoruyor, neyse ki birini annemlerin odaya yatırdım çizgi film açtım, diğerine de oturma odasında çizgi film açtım şimdi rahtım ve açımmm yemek hazrlamam lazım

burcucumm bu arada benim adres durumum biraz sıkıntılı, yani annemler haftaya bikaç haftalıgına tatile gidecekler, kardeşim de eğitime gidecek, ben de çalışırsam evde kimse olmayacak :44: o yuzden iş adresini vereyim diyorum ama o da pazartesi falan netleşecek ben diğer bilgilerimi yollasam da adresi önümüzdeki hafta göndersem seni çok mu yormuş olurum

Herkese merhaba

Ben fazla katılamıyorum sohbetlerinize, hem çalıştığım için hem de burası baya hareketli takip edemiyorum

merhaba canım hoşgeldin bende yeni geldim aranıza

Herkese merhaba

Ben fazla katılamıyorum sohbetlerinize, hem çalıştığım için hem de burası baya hareketli takip edemiyorum

gelebildigin zamanlarda bekleriz canım seni de, arada uğrasan da yeter

merhaba canım hoşgeldin bende yeni geldim aranıza

hoşgeldin canımm çok şey kaçırmadın aslında, asıl bundan sonra heyecanlanacakmış öle diyolar

gelebildigin zamanlarda bekleriz canım seni de, arada uğrasan da yeter

hoşgeldin canımm çok şey kaçırmadın aslında, asıl bundan sonra heyecanlanacakmış öle diyolar

merhaba canım hoşgeldin

Teşekkürler kızlar ilginize.
Ben de heyecanlanıyorum, hiç tanımadığım birine hediye gönderecek olmak ve hiç tanımadığım birinden hediye alacak olmak fikri mutlu ediyor

hoşbuldum canım ben şimdiden çok heyecanlıyım ya nedense

Teşekkürler kızlar ilginize.
Ben de heyecanlanıyorum, hiç tanımadığım birine hediye gönderecek olmak ve hiç tanımadığım birinden hediye alacak olmak fikri mutlu ediyor

bende ilk defa katıldım çekilişe ve çok eğlenceli olacak gibi geliyor, daha kime hediye alacagım belli lmadan kafamda planlamaya başladım bile tanıtım topiğine kendinizi tanıttınız mı kızlarr

bende ilk defa katıldım çekilişe ve çok eğlenceli olacak gibi geliyor, daha kime hediye alacagım belli lmadan kafamda planlamaya başladım bile tanıtım topiğine kendinizi tanıttınız mı kızlarr

ben daha tanıtmadım canım kendimi

Kendimi tanıttım fakat başka ne yapacağım bilmiyorum, adres falan topik sahibine mi gönderiyoruz yine?

Kızlarrrrr yeni gelenler hoşgelmişler çalışıyorum koşuyorum yoruluyorum muhabbete fazla katılamasamda aranızdayım kalbimdesiniz

Kendimi tanıttım fakat başka ne yapacağım bilmiyorum, adres falan topik sahibine mi gönderiyoruz yine?

evet isim soy isim tel no ve adresi topik sahibine gönderiyoruz pazartesi e çekiliş olacak kime hediye gönderecegimizi öğrenecegiz ama bunu kimsye sölemeyecegiz sonra burdan sohbete devam ederek bulmaya çalışcagz bakalım kimmiş bize hediye alacak olan

iyice kafana toparlayıp yazarsın canım acelesi yok ben yazmıştım mesela şimdi ekleyecek şeyler geliyor aklıma yiice biriksin die bekliyorum

evet acele etmek istemiyorum canım
birazdan yazayım diyorum bakalım

Kızlarrrrr yeni gelenler hoşgelmişler çalışıyorum koşuyorum yoruluyorum muhabbete fazla katılamasamda aranızdayım kalbimdesiniz

hoşbuldum canım allah kolaylık versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…