7aylık göz kaşıma?

NewbieMommy

🧸✨️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
2.462
2.856
32
Kızlar merhaba gruba yazmıştım ama burdan da yazayım bi dedim 7aylik kızım neredeyse 1.5-2aydır sürekli gözlerini kaşıyor ilk zamanlar uykusu gelince kaşıyor sanmıştım ama ilerleyen zamanlarda uykusu gelince, uykusunda, uykudan hemen uyanınca bile sürekli kaşıdığını farkettim. Herşeyi geçtim gece uyurken gözlerini kaşıma işi beni bitirdi gözleri kapalı kaşıyor gözlerini açmıyor ama ağlamaya başlıyor hemen emziriyorum mesela uyuyor ama saat başı bazen 40dkda bir bazen 2saatte bir ama asla 2saatten fazla kesintisiz uykumuz olmuyo.. 7.ay kontrolünde doktora sordum yanındaykende yaptı hatta gösterdim sulanma, kanlanma vs yok onlar olmayınca doktor boşuna göz damlası vermeyelim dedi (gereksiz ilaç kullanımı olmasın diye) tik gibi birşey olabilir dedi ama uykular berbat eşime dünya göze gidelim diyorum doktor ilaç kullanmayalım dedi diye gidesi yok gereksiz yere bebeğimize ilaç verirler diye acaba başına gelmiş geçiren var mı tik olabilir mi

Bebeklerde hipermetrop veya miyop olunca da gözlerini kaşıyıp ovuşturabiliyorlar. Göz ölçümü yaptırdınız mı hiç

X