70.000 ya Fettah

sonmelodi00 memurhanim @Nilangel17

1. Arkadaş
Blue_Black için
Bismillahirahmanirahim Yarabbi ya Fettah isminin hürmetine en güzel kapılarını aç abimlerin bağinin satılmasını nasip eyle ev işimizin çözülmesini nasip et bana ve sevdiklerine ya şafi isminin yüzü suyu hürmetine sağlık sıhhat ver 99 ismi şerifin hurmetine bekleyen isteyen bütün buradaki kardeşlerime ablalarima hayırlı evlatlar tez zâmanda nasip et sıkıntı içinde olanların sıkıntılarını gider isteyin vereyim dediğin sözün üzerine bizi kapından boş çevirme Yarabbi amin

2. Arkadaş için S Sabr-Sukur-Dua

Kabul etmicegi duayi dilimize, gönlümüze düşürmeyen güzel Allahim. Ol emrini bekleyen duamizi kabul eyle. Hayirlisiyla evlat sahibi olmayi neslihan kuluna ve burda isteyen arkadaslarima nasip eyle. Bizlere cok sukur oldu sevincini yasat Rabbim, amin.

3. Arkadaş humanbeings için

İsmim Yeter. Duam;
Allah’ım Yeter’in dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura, mutluluğa, şansa, mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. Ya Fettah isminin hürmetine her türlü zorluklarını aç ve işlerini kolaylaştır. Amin.

Kaç adet

Canım hiç böyle olmamıştı diğer liste neden böyle karıştı anlamadım sayının yüksek olduğunu zaten en başında yazdın Allah a hamd olsun bende okuyorum ama 10 dakikada ama 15 dakikada uyumadan önce fakat böyle olunca çıkmakla çıkmamak arasında kararsız kaldım açıkçası çünkü her gün bir karışıklık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…