70.000 ya Fettah

Rabbi yessir listesini etiketledim canm bu arkadaşlar onlar ekstra girenler çıktı zaten tekrar etiket yapaym bakalım gelen olur belki

1. Arkadaş için okudum..2. yi birazdan bitirip yazarım..
Tamam canm düzenli okursun dimi yeni listeyle devam edicez günlük 1 kişiye okunacak aksatmadan okursun. Bi işin olursa bildirirsin ertesi gün 2 kişiye okuyup telafi edersin olur mu

Tamam canm düzenli okursun dimi yeni listeyle devam edicez günlük 1 kişiye okunacak aksatmadan okursun. Bi işin olursa bildirirsin ertesi gün 2 kişiye okuyup telafi edersin olur mu
Tabii okurum inşAllah Allahtan bir mani çıkmazsa..2. Arkadaş içinde okudum. 3. Ve 4. Yarın okuyup bildiririm. 5. Arkadaşa geçildimi acaba .Geçildiyse 3. yüde bugün bitiririm

Tabii okurum inşAllah Allahtan bir mani çıkmazsa..2. Arkadaş içinde okudum. 3. Ve 4. Yarın okuyup bildiririm. 5. Arkadaşa geçildimi acaba .Geçildiyse 3. yüde bugün bitiririm

Yarın başlıcaz canm 5. Arkadaşa yarn geçeriz çıkmak isteyenleri bekliyorum kalanlarla yarn devam edicez.

cane
be çıkan istiyorum nedeni beni sıkıntıya koyuyor rabbimin isimleri 'nden amA daraliyirum

cane
be çıkan istiyorum nedeni beni sıkıntıya koyuyor rabbimin isimleri 'nden amA daraliyirum
Canm çıkma okumayanları çıkarttık düzenli okuyanlar kaldı. 1 arkadaştan haber bekliyorum ondan haber gb eksin yarn düzenli okumaya başlıcaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…