70.000 ya Fettah

Vallaha o kadar çok korktuğumuz esma bi 10 dk almıyor. Şimdi dua listesi kabarık olur o yüzden yetiştirememekten çekinir anlarım. Ama bir 3000 tane kadar ya Fettah çekmekten kaçınmak akıl almaz 10_15 dk ayıramadığımız rabbimden ne de çok şey istiyoruz ama değil mi. Bu yazımı herhangi birine ithafen yazmadım genel topikler adına. Şimdi topik açan arkadaşımızın karı ne maaş mı alıyor yada herhangi bi zorunluluğu mu var. Onunda hayat koşuşturması işi gücü sorumluluğu var. Girip tek tek okudun mu okucak mı diyip peşimize düşmek zorunda değil. Her akşam girip bakarsınız kime okunacak,niyeti ve sayısı ne sonra o kısacık sürede okuyup unutmadan hemen girip okudum yazarsınız bu kadar basit

Ağzına sağlık kuzum. Katılıyorum. Bende başka gruplarda okudum hiç böyle sıkıntı yaşamadım

Benide çıkar canım.Bana okunmamıştı.Okuduklarımada hakkım varsa helal olsun.

Ağzına sağlık kuzum. Katılıyorum. Bende başka gruplarda okudum hiç böyle sıkıntı yaşamadım
Benim aklıma öyle bir fikir geldi canım. Düzenli okuyan arkadaşları önceki okuduğumuz dua tipiklerinden biliyoruz ,hepsi garanti. Şimdi yeniden isimleri topla kaç kişi giriyorsa hepsini rabbi yessir duasındaki gibi liste yap. 15 kişi olsak bile yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…