70.000 ya Bedî

Canim çoğu kişinin sucu yok ama lutfen yapma boyle

Tekrar dua topiği kurmayacak mısın öğretmenim

Konunun dışındayım bizim suçumuz ney ne güzel vesile oldun dua ediyorduk olmadı bu

Ben bugün biraz geç okuyacağım kızlar bilginiz olsun ama mutlaka okuyorum

Okudum kızlar Allah dualarımızı kabul etsin

kızlar burada toplu msj grubu oluşturmayı bilen var mı, grubumuzun sohbet yeri olsun

kendimi o kadar suçlu hissediyorum o kadar üzgünüm o kadar kırıldım ki birkaç bişey yazmak istiyorum yeni üye sayılırım dua ve gebeliğe hazırlık konularına dahil olmak için katıldım amacım asla goy goy olmadı mesaj grubunu sohbet etmek için açıldığını zannederek samimiyetinizden 40 sayfa mesajı tek tek okudum sohbetinize dahil olmak için bende cevaplar verdim bu sırada @newplanet'in birşey anlatmaya çalıştığını anlamadım ki keşke mesaj grubunun adını sohbet yerine esmalar hakkında bilgiler deseydiniz sadece siz anlatsaydınız hepimiz sessizce dinlerdik yaklaşık 1,5 aydır aynı kişilerle 2. gruptayız kimse goygoy yapmazdı.. liste bitene kadar her gün okuyacağım benim hakkım varsa helal olsun umarım sizde helal edersiniz

İki arkadaşım içinde okudum Rabbim dualarınizi kabul etsin inşallah

Dua sırası bende duamı bitirenler için yazıyım mi kızlar :)

İsmim Merve Allah'ım bizleri affeyle dualarımızı kabul et yarabbim kimin ne sıkıntısı derdi varsa sen gider Allah'ım çocuklarımızı hastalıklardan kötülüklerden kaza belalardan koru
Sen kalbimden geçen dualarımı kabul eyle inşallah

Evlerimize huzur mutluluk ver rabbim kimsenin kucağıni boş bırakma
Hastalara şifa ver yarabbim için de kayınpederim ve abim için de şifa ver rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu ver Allahım maddi sıkıntı olanlara borculari olanlara sen ödeme kolaylığı ver Allahım

Corona virüsünü inşallah en kısa zamanda bitsin herşey normale dönsün inşallah

Yaaa neler oluyor böyle new.

@newplanet Soruyu ben sordum sorumlu ben sayılırım arkadaşlar bana cevap veriyorlardı. Ayrıca senin verdiğin bilgi mesajlarının hepsine de cevap veren benim. Grup çok kalabalık ve sen bir sey anlatıcam geliyorum dedin ve o arada konuşuldu illa ki. Sen gelince de arkadaşlar mecburen birbirinin mesajlarıni cevapsız birakmamak adına birbirlerine ve bana cevap yazmaya devam ettiler. Ayrıca sen bir şeyi anlatırsın maksadın birilerine fayda ise faydalanan faydalanir 3 5 kişiye kızıp böyle bir hareket yapman yanlış. Saat zaten gece ikiye geliyordu. 43 kişilik grupta on kişi bile aktif değildi. Rahatsız ettiysem benle irtibatını kesersin bir baskasıysa onla muhatap olmazsın bu ne yani. Kimse ne olduğunu bilmiyo sen bir şeye atarlanıp çıkıyosun. Kizabilirsin birilerine eyvallah ama bunu bu kadar genişletemezsin.

Senin de bu kadar üzülmeni gerektirecek bir durum yok. Tabi ki orda goygoy da yapilabilecek. Esmalarla ilgili bilgi burda verilseydi madem hem herkese açık olurdu daha çok faydalanılırdı.

Sana mı soracağım nasıl davranacağımı senden mı öğreneceğim? Benim kurduğum emek verdiğim grupta keyif çatıyorsun. Konuşurken haddini aşma. Ben senin mahalle arkadaşın değilim! Düzeyini koru! Yok ona cvp verdim yok buna cvp verdim rica ettim önemli birşey anlatacağım diye!uykun vardı hani ? Bi anda konuşmamı sabote edip kahkahalarla pil muhabbeti yaparken gitti uykun! Dinlemek öğrenmek istemiyorsan benim verdiğim bilgileri benim gruplarımda ne işin var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…