70.000 ya Bedî

Jawlensky seni etiketleyememişim

Okudum biraz gec oldu hakkinizi helal edin

Neden? Anlamadim yazmayacak misiniz artik?
Msj grubunu msj kutumdan sildim. Yeni msj gelmesini reddettim. Burayı takibi bıraktım ama grup benim olduğu için çıkamadım herkesin okuması tamamlanana kadar da kapattırmayacağım.
Önemli bir şey anlatmaya çalışıyorum; 2-3kişi pilim biter mi, benimkinin kabuğu kalktı yok benimkinin bilmem nesi çıktı, ... diğeri gelmiş 16 sayfa önceki espriye cvp veriyor, uyarıyorum devam ediliyor. Siz konuşurken insanlar sizin lafınızı sallamayıp goygoy mu yapıyor da siz bana böyle davranıyorsunuz? Alın kurulmuş grup, kurulmuş ortam. Ben kimseyi incitmedim, herkese özen gösterdim. Ama gönlümü kırdınız bu şeklilde bırakıyorum grubu. Herkese payıma düşen sayıyı okuyorum, aklınız sayıda kalmasınArtık msj atmanıza da açıklama yapmanıza lüzum yok.

Çok üzüldüm hakkınızı helal edin Allah razı olsun herşey için dua bitince herkes dağılacak demektir bu... Hayırlısı

okudum Rabbim kabul etsin aminnnnnnn

Yeni grup kurursan etiketle beni canım... çok güzel bilgiler anlatıyordun...haklısın canım

Muhabbete bende yetişemiyorum zaten üzerime alınmadım, edindiğiniz bilgiler doğrultusunda bu okumalar bittikten sonrası dua topigi açarsanız bilgi verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…