/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Kuzum bugun adetim gecikeli 6.gunum ama hala adetim gelmedi 2 gun once test yaptm idrarda negatif cikti ama dun gece belim cok agridi uykumdan uyandirdi bugun dr kasiklarim da agirlik var gelck heralde Forever07

kan testi yaptırdın mı canım kesin sonuç onda aslında, bel ve kasık hamillekte de olabilir kuzum inşallah hayırla ve sağlıcakla hamişsindir diyorum

Selamlar Topiğin birbirinden güzel hatunları
Vakt-i Cuma'mız mübarek olsun, hayırlı dualarımız kabul ve makbul olsun inşallah

Bebek isteyen tüm kardeşlerim bu güzel günde dua edelim ve Allah'tan hayırlısını isteyelim
"ALLAHÜMME YA EVVELÜ" 100 kez okuyalım inşallah

Allah kabul etsin hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip eylesin

Snde cesaret aldim eczanedn idrar testi aldm eve gdnce ypcam

Ne diyorsunnnn
test yüzünü güldürsün inşallah hadi bakalım
kız acaba yarın sabah mı yapaydın ilk idrarla
gerçi ben sabah akşam yaptım ikisinde de çıkmıştı
yap kuzum inşallah çift kırmızı çıkıcak

doktora git baktır balım için rahatlasın
bebiş yoksa hayırlııyla gelsin reglin ...
inşallah idrar yanlış diyodur
hayırla ve sağlıcakla gelsin bebeişin
Ins guzelim ya nasil moralim bozuldu anlatmm napalim nasipten oteye gecilmiyor pztsi gderim bakalm ne diyecek

Canim bugun doktora gttim adetim bir iki gune gelicekms sen ddi polikistiksn dedi ufak onemsiz bi kistin olusuyr dedi o yuzden gecikme yasiyrsun dedi genelde de bicok kadinda gorulur dedi hamile kalmani da geciktirir bu durum dedi hemen cocuk istersen de ddi ilacla yumurta olusturaym catlatma ignesiyle catlatalm dedi ama daha 7 oldu catlatma ignesi sence de erkn degil mi Forever07

Hayırlısıyla sağlıcakla gelsin adetin canım benim
Önemsiz olmasına sevindim, inşallah bu dönem gelir bebişin hayırla
çatlatma iğnesi hakkında pek bilgim yok kuzum
yeni yaptırdıysan bekle istersen, bu ay bi oluruna bırak bakalım, önümüzdeki aya yaptırrsın olmazsa

SAol canim bnde oyle dusunuyrm bikac bekleyim eger olmazsm o zaman yaptiririm cnku en sagliklisi dogal hamile kalmak insallah bebgim bizi uzmez de kendiliginde hayirlisiyla gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…