/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Kızlar eğer doğruysa yani hamileysem rabbim çok güzel bi zmanda çok güzel ikinci hediyeyi göndermiş demek oluyo bugün benim evlilik yıldönümüm:)
NE DİYOSUN BÜTÜN YILDÖNMLER HAMİŞ KALDI TOPİCTE
TOPİCİMİ SEVEYİM ULAAA
KUZUM ÇOK SEVİNDİM KUTLU MUTLU ŞEN BEREKETLİ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH
BEN DERİM Kİ GİT KAN TESTİ YAP EŞİİNE DEMEDEN
SONRA AKŞAMA PATLAT SÜPRİZİ

Ay kuzum ben hala soktaym

Daha adete 2 gün var pazartesi bi test daha yapym kuzum çok saol insallah hayırlısıyla vardır ya kızım abla olsn artk :)

Daha adete 2 gün var pazartesi bi test daha yapym kuzum çok saol insallah hayırlısıyla vardır ya kızım abla olsn artk :)
YARIN YİNE YAP BENCE AMA VAR İNŞALLAH CANIM SİLİK GÖRDÜM BEN
KIZIN ABLA OLUYOR İNŞALLAH
KAN YAPSAN ÇIKAR HEMEN CANIM ASLINDA

YARIN YİNE YAP BENCE AMA VAR İNŞALLAH CANIM SİLİK GÖRDÜM BEN
KIZIN ABLA OLUYOR İNŞALLAH
KAN YAPSAN ÇIKAR HEMEN CANIM ASLINDA
Ne bilim canım ya aylardr yapmadgm test kalmadı bugün dışarı çıktım dedim alym iki test hamile degilimdir ama olsun yinede bo tane yapym digeri bi daha ki aya kalır dedim ilk 3 dk içinde çıktı inanmadm dedim ben ynls görüyorum yine orda ikinci çizgiyi görmek istediğimden görüyorum dedim hala da inanamiyorum çünkü adet olcak gibi agrm var yinede yarn sabah ilk idrarla yine yaparm bi test daha :)

aynen ilk idrarla yap kuzum
bende de aynı adet belirtileri vardı inan farklı bi belirtim olmadı
Rabbim hayırla sağlıcakla oldursun inşallah

kızın kaç yaşında canım

Kizlar ben sorumun cevabını sizden alamadim dr dan geliyorum simdi mantar başlangıcı dedi akinti icin. Birde yumurta icin bakti yeni catlayan yada catlayacak yumurtan yok dedi zaten benim yumurtlama 15-16 si gibi olmustu belirtilere gore bu ayda gebelik olmazsa istersen rahim filmini cekelim dedi cektirenlerde faydasi oldumu ilac falan verilecek dedi birde 400tl gibi bir rakam telaffuz etti ne dusunuyosunuz

Bu arada bglm ne guzel silikte olsa gormussun cift cizgiyi Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin guzel haberlerini vermeye devam et darısı biz olmayanlarin basina tez zamanda inşallah

devlette fln cekmiolmri 400 cok deglmi canm ya baska doktorada bi görün istersn

devlette fln cekmiolmri 400 cok deglmi canm ya baska doktorada bi görün istersn
Banada cok geldi hem daha 3. Denememiz bu ay soyguncu gibiler 300 u doktorum kendi alacakmis ozelde yapacakmis 100 unude hastaneye verecekmisim bende icimden he yaw he he dedim bi sorayim size siz naptiniz diye duyduguma gore bu filmden sonra hamile kalanlarda cokmus bir bakimada istiyorum ama dedigin gibi arastirmak lazim devlet hemen bu tarz şeyleri yapmiyor bekleyin diyor sanirsam varmi devlette yaptiran

daha 3. ayın kuzum ya acele etme bence inşallah gerekte kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…