/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Gözlerim doldu len deli hatun. Hep mutlu olun inşallah

İnşallah tutmustur canim ve bebegin seninle olur hem de testin dogrulugu ortaya çıkmış olur

simarik83 canim yumurtladiktan ne kadar süre sonra yumurta çatlar ya da once yumurta catlayip sonra mi yumurtluyoruz? Ayy ben de hiçbir şey bilmiyorum

simarik83 canim yumurtladiktan ne kadar süre sonra yumurta çatlar ya da once yumurta catlayip sonra mi yumurtluyoruz? Ayy ben de hiçbir şey bilmiyorum
Yumurta oluştuktan 24-36 saat sonra çatlıyo. Yani şimdi sen testlerde koyu gördüğün anda 2. çizgiyi o gün ve ertesi günü mutlaka ilişkiye girmen lazım. Normal idrar testi gibi zaten. 2. çizgi hergün silikte olsa çıkıyor sen t çizgisinin en koyu olduğu güne bakacaksin

7nin enerjisi ve Rabbimin mucizesi... Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Konunu ilk gördüğümde nasıl bu kadar emin olabiliyor diye düşündüm, içine doğmuş demek ki arkadaşım. Belki de pozitif düşünmenin getirdiği bir şey :) hayırlı olsun...

Rabbim isteyen herkese tez vakitte gönlünün muradını versin inşallah (amin).

Hayırlı olsun topigi gizli takip edenlerdendim ben sizin kırmızı kartı yedim diye bir mesajinizi okumustum yada yalnis hatirliyorum..
Üzülmüstüm açikcasi ama bu msji görünce cok sevindim rabbim.saglikla kucaginiza almayi nasip etsin..
Darisi ben gibi cocuk hasreti cekenlere ..

Forever07 nasıl güzel bir haber ,hayırlı olsun canım işyerinde okudum yazdığını giremedim foruma:) benimde 12 aralık eşimle tanışma yıldönümümüz. 10 yıl olacak bizimde bende senden bi cesaret gebelik testi aldım malesef benim kaderim değilmiş demek negatif çıktıadette olmadım henüz. Tekrar tebrik ederim canım 9 ayın sıkıntısız,dertsiz,kedersiz geçsin allah ın izniyle,bol dua et bizler içinde

Kizlar ben kirmizi kartla oyun disi oldum ovulasyon testi kullanayim diyorum bu ay ama nasil kullanilir faydasi var mi hiçbir fikrim yok
Canim ovulasyon testleri genelde pek ise yaramıyor. Günde 3 kere sabah öğlen akşam yapmak lazım pozitif yakalamak için. Dandik markalar da çok işe yaramıyor. Adetini saatine kadar bilen arkadaşlarımda ise yaramadı. Ama nadir de olsa ise yarayan var.

Teşekkür ederim canim

Bakalim bende işe yarayacak mi canim allahtan hayirlisi artik

günaydın taze anne sabah paylaştıklrını gördüm hem okudum allah razı olsun diğer paylaştıkları akşam yapıcam nasılsın bakalım nasıl gidiyor annişlik
çok şükr iyiyim canm bi sıkıntım yok şuan inşallah da olmaz :) hayırlısı olsun darısı tüüüm isteyenlerin başına inşallah canlarım benm :)

canııııımmm çook çook çook mutlu oldum yaaa ay ben tekrar hamile kalmışm kadr çok sevindm vallahi ayyy aynı zamanda hamile kaldık aynı zamanda da doğurucaz inşallah allahım kucağımıza almayı nasip etsin ay kııız vallahi çok sevindim rabbim dualarmıızı kabul etti

Günaydın topicimizin çıtır hamişleri ve hamiş adayları
Forever07 dün akşam eşine sürpriz yapıp söyleyecekti. Bugün bizlere anlatır artık

Forever07 kuzum yaşadığın belirtileri de şööööööle detaylı detaylı anlat bakalım sen neler yaşadın
Hadi bakalım inşallah bu ay bitmeden yeni hamişlerimiz olur bende dahil

Ben inekciklere aşı yapmaya gidiyorum döndüğümde okurum yazdıklarınızı hepiciiinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…