60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Sigara bir bağımlılık, çok zor bir süreç o yüzden emin değilim kendimden ikisini ayni anda yapabilir miyim diye bir de malum korona var tüm gün evdeyim hani mesgul etsem nasıl edebilirim...
Ama peki abur cubura saldırmadan, sağlıklı beslenmeyi de deneyeceğim

Umarım devam edersin seni gayet azimli gördüm bu yolda başaracağına eminim

Günaydın herkese bugün ki kahvaltım
3 yemek kaşığı yoğurt
2 yemek kaşığı gronola
1 muz
2 çilek
Üzerine minnak bal

Eklentiler

• 35DACD8F-26FE-41A1-8EBF-E0B66EDA5DE5.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 26
Ben senin ablanım .sigarayı bırakmak kolay değil.Ben de aynı süreçten geçtim.onemli olan beyninde bitmesi.Ben öyle yaptım. Önceden hayatımda yoktu yine yok diye kendimi şartlandırdım ve herkes kilo alırken Ben aksine kilo verdim. Tam 10 yıl oldu bırakalı. Şimdi o iğrenç şeyi nasıl içmişim diye düşünüyorum. Emin ol Bir hafta on gün sonra nasıl kötü kötü koktuğunu görecek ve belki de bir daha başlamayacaksin. Ara ara özleyeceksin canın çekecek ama içemeyeceksin. o süreçte bol bol su içip kahve bitki çayları ve leblebi kurtarıcı olabiliyor. Sakız gerçekten işe yarıyor. Lütfen diyeti bırakma hem sigarayı bırakıp hem fit bir vücuda sahip olmak kendini yenilemen için güzel bir fırsat olacaktır.
Bu arada elimden geldiğince burada olmaya ve sana destek olmaya çalışacağım.

Beyninde bitmesi ne demek?? Lütfen anlat, çünkü ahh başaramadım. Hatta gece rüyamda sigara içtim, sabah da dayanamayıp yaktım bir tane.
Çok güzel tebrik ederim vallahi sevgili ablam. Darısı bana...

Selamlar herkese bugün bütün gün dışardaydım en son öğünümü 15:30 da yedim daha da bişey yemedim
4 yemek kaşığı kısır (bol yeşillikli ve limonlu)
1 adet fırında pişmiş sigara böreği
1 dilim kakaolu kek
Anladığınız üzere kadınlar buluşması vardı ama başka hiçbirşey yemedim

Sabah :
3 tane yeşil zeytin
3 tane siyah zeytin
35 gram haşlanmış yumurta
1 domates
20 gram beyaz ekmek
1 adet gün kurusu
öğlen :
100 gram tavuk sote
bir domates
15 gram tuzsuz etimek
1 kare parçacık bitter
yedim.
Akşam ne yiyeceğime karar veremedim iç baklalı enginar, domates çorbası, kıymalı kabak ve biber dolması var.
Yarın tartılma günüm olduğun için enginar ve salata ile geçiştirebilirim.

Enginarın tam vakti ben de severim öğlen protein akşam sebze, tam bir ideal diyet menusu olmus canim

Sabah:
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
10 adet zeytin
1 adet haşlanmış yumurta

Öğle:
2 adet küçük boy muz

Akşam:
6 adet köfte(off çok abarttım)
2 dilim ciğer
4 yemek kaşığı pirinc pilavi

Toplam: 1240 kalori...

Selam herkese
Kahvaltı:
2 yemek kalışı menemen
Küçük bir parça peynir
5 adet zeytin
Az miktarda domates salata bolca yeşilllik
Öğle:
2 adet peynirli sigara böreği
Bir kase yoğurtlu semiz otu
Akşam:
1 tabak etli bulgur pilavı
Bugün aşırıya kaçtı biraz 2 gündürçok erken yediğim için akşamları baş ağrısı çekiyordum bugün son öğünümü 7:30’da yedim yarın biraz daha erkene çekmeyi planlıyorum

Şu an kaç kilosun merak ettim?

Şimdilik iyi gidiyor hergün yürüyüş yapmaya devam ediyorum az da olsa pazartesine kadar 67’yi görmek istiyorum inşalhh başarıcam bu sefer çok istekliyim hep kendimi motive ediyorum bu sefer başaracağım
Hadi inşallah . Benim de hedefim 67. 1 haftadır 68.5 te çakılıp kaldim sorma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…