60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Siz çok disiplinlisiniz tebrik ediyorum ama kalori sayımını nasıl yapıyorsunuz yada gram gram nasıl ölçüyorsunuz vizede biraz tüyo verseniz🤔
Mutfak tartısı aldım tatlım.Kalori sayımı yapan bir program indirdim.onceden bile plan yapabiliyorsun.yediklerini ya da yiyeceklerini oraya yazdığında ne kadar kalori olduğunu sana gösteriyor ve kaydede biliyorsun. Bu programları play Store'dan indirebilirsin yorumlara bakıp kendine uygun olanı seçebilirsin. Ben beslenme(elma şekli var) adı altında kalori hesabı olan bir uygulama var onu indirdim bazı arkadaşlarım fat secret diye program var onu kullanıyorlar. Bu çeşit çok fazla program var. Bir süre sonra gözün miktarları alışıyor zaten. Benim bir avuç leblebim 40 kalori yaklaşık 15 gram civarı geliyor.

Merhaba kızlarrr bugün kardeşime kahvaltıya davetliydim oyüzden geçe kaldı saat 12’de anca yapabildik.Aralıklı oruç yapmış oldum 🙈🙈
klasik kahvaltımı yaptım ek olarak bir yumurta+yarım simit
Ara öğün yapmayacağım akşamı da hafif tutmaya çalışacağım
Buarada sabah açken tartıldım 68.4 çıktım 2 günde 600gr gitmiş gibi gözüküyor hadi hayırlısı

Merhaba kızlarrr bugün kardeşime kahvaltıya davetliydim oyüzden geçe kaldı saat 12’de anca yapabildik.Aralıklı oruç yapmış oldum 🙈🙈
klasik kahvaltımı yaptım ek olarak bir yumurta+yarım simit
Ara öğün yapmayacağım akşamı da hafif tutmaya çalışacağım
Buarada sabah açken tartıldım 68.4 çıktım 2 günde 600gr gitmiş gibi gözüküyor hadi hayırlısı
Iki günde yarım kilo gayet iyi gidiyorsun. Tebrik ederim🙂

Sevgili arkadaşlar , 2 gündür kilo vermiyorum o yüzden bugün diyeti katilastirdim.
Yediklerim şöyle:
Sabah:
1 adet haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
2 dilim ekmek
Öğle:
1 Kase malta eriği
Ara:
1 bardak sütlü kahve
1 adet soda
Akşam:
3 Adet salatalık

Selamlar herkese bu akşam menüm saat 16:00
Dünden kalan bir tabak kıymalı taze fasülye
Bir kase Dereotlu cacık
1 dilim tam tam buğday ekmeği
Günü böyle kapatıyorum umarım yatana kadar açlık krizim tutmaz

Sevgili arkadaşlar , 2 gündür kilo vermiyorum o yüzden bugün diyeti katilastirdim.
Yediklerim şöyle:
Sabah:
1 adet haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
2 dilim ekmek
Öğle:
1 Kase malta eriği
Ara:
1 bardak sütlü kahve
1 adet soda
Akşam:
3 Adet salatalık
Su tüketiminiz nasıl bol bol su ve bitki çayı için tuz alımınızı da azaltın

Selamlar herkese bu akşam menüm saat 16:00
Dünden kalan bir tabak kıymalı taze fasülye
Bir kase Dereotlu cacık
1 dilim tam tam buğday ekmeği
Günü böyle kapatıyorum umarım yatana kadar açlık krizim tutmaz
Açlık krizinde ben soda ve pepsi zero iciyorum. Ama en etkilisi bilmiyorum sever misiniz azicik sütlü nescafe. Belki 1 küp şeker aşırı zorlarsa

Açlık krizinde ben soda ve pepsi zero iciyorum. Ama en etkilisi bilmiyorum sever misiniz azicik sütlü nescafe. Belki 1 küp şeker aşırı zorlarsa
Ben kola şeker ve süt hiç tüketmem nerdeyse..🙈ama maden suyu severim 2 günde bir içiyorum..Size tavsiyem kola içmeyin ligt bile olsa,hepsinde çok fazla şeker ve katkı maddesi var ben hiç evime almam🤭

Ben kola şeker ve süt hiç tüketmem nerdeyse..🙈ama maden suyu severim 2 günde bir içiyorum..Size tavsiyem kola içmeyin ligt bile olsa,hepsinde çok fazla şeker ve katkı maddesi var ben hiç evime almam🤭
Haklısınız. Maalesef sigara içiyorum, 2 Yıldır bırakmayı deniyorum. Iste sigara az iciyim diye onun yerine kola koyuyorum...

Sabah:3 yeşil zeytin,3 siyah zeytin,40 Gr yumurta(bol baharatlı tuzsuz)15 Gr tuzsuz etimek
Öğlen:3 adet ızgara köfte
Yağsız tuzsuz yeşil salata ,domates,1 bardak ayran
Akşam:
150 Gr etli arapsaçı yemeği
100 gr Çoban salata
20 Gr ekmek düşünüyorum..

Sabah:3 yeşil zeytin,3 siyah zeytin,40 Gr yumurta(bol baharatlı tuzsuz)15 Gr tuzsuz etimek
Öğlen:3 adet ızgara köfte
Yağsız tuzsuz yeşil salata ,domates,1 bardak ayran
Akşam:
150 Gr etli arapsaçı yemeği
100 gr Çoban salata
20 Gr ekmek düşünüyorum..
Bugün protein ağırlıklı beslenmişsiniz bende yarın proteine ağırlık vermeyi düşünüyorum 🙂

Haklısınız. Maalesef sigara içiyorum, 2 Yıldır bırakmayı deniyorum. Iste sigara az iciyim diye onun yerine kola koyuyorum...
Bence bugün kendinize bi güzellik yapın kolayı hayatınızdan çıkarın hiç tüketmeyin demiyorum ama ayda yılda bir için..mesela alış verişe gittiğinize hiç almayın onun yerine ayran için 😋

Tan35 ve hulahula, sizinle konuşmak, desteklesmek,arkaslik çok güzeldi.
Ama ben bir süre ara vereceğim diyete.
Bu gece sigarayı bıraktım ben. Ve olmuyor, hem sigara hem diyet iradem yetmiyor...
29 yaşındayım ama merdiven çıkarken tikaniyorum, yürürken soluğum kesiliyor ki kısa mesafede, gece oksurukleri de basladi.
Lütfen, bilmiyorum inançlı mısınız ama eğer öyleyse dua ederseniz çok sevinirim sigaradan bugün kesin kalıcı olarak kurtulmam için🙏 tabi beni tanimiyorsunuz banane de diyebilirsiniz, canınız sağolsun 💖
1 hafta sonra burada olacağım eğer sigaradan kurtulmayı başarmışsam ve sıfırdan o benim meshur Kpop diyetine sifirdan başlayacağım dilerim🙂
Bu arada,
tan35 ben yokum diye gevşemek yok gözüm sayfada😁 ve, ben tökezleyince beni hep desteklediğin için teşekkür ederim canım benim ❤
Hulahula, kıymetli tavsiyelerin, seviyeli ama bir o kadar icten arkadaşlığın icin teşekkürler 💖

Tan35 ve hulahula, sizinle konuşmak, desteklesmek,arkaslik çok güzeldi.
Ama ben bir süre ara vereceğim diyete.
Bu gece sigarayı bıraktım ben. Ve olmuyor, hem sigara hem diyet iradem yetmiyor...
29 yaşındayım ama merdiven çıkarken tikaniyorum, yürürken soluğum kesiliyor ki kısa mesafede, gece oksurukleri de basladi.
Lütfen, bilmiyorum inançlı mısınız ama eğer öyleyse dua ederseniz çok sevinirim sigaradan bugün kesin kalıcı olarak kurtulmam için🙏 tabi beni tanimiyorsunuz banane de diyebilirsiniz, canınız sağolsun 💖
1 hafta sonra burada olacağım eğer sigaradan kurtulmayı başarmışsam ve sıfırdan o benim meshur Kpop diyetine sifirdan başlayacağım dilerim🙂
Bu arada,
tan35 ben yokum diye gevşemek yok gözüm sayfada😁 ve, ben tökezleyince beni hep desteklediğin için teşekkür ederim canım benim ❤
Hulahula, kıymetli tavsiyelerin, seviyeli ama bir o kadar icten arkadaşlığın icin teşekkürler 💖
Yazının başında bile üzülmeye başladım seninle aynı yaştayız sigarayı bırakma fikri çok güzel ama diyeti bırakma fikri hoşuma gitmedi zaten senin dediğin kpop diyetini hiçbirimiz yapmıyoruz sende bizimle devam edip diyet değilde sağlıklı beslenirsen hem fazla kilolardan kurtulursun hemde sigaradan🙏

X