60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

salatalık yerine bol yeşillikli kapya biberli mevsim salata yemenizi tavsiye ederim hem daha çok doymuş olursunuz bende lif ve posa yönünden zengin beslenmiş olursunuz😌ben sadece salata yesem psikolojik olarak doyduğumu hisstmemm
Haklısınız olabilir aslında. Yesillik sevmem o yüzden düşünmemiştim ama daha yararlı tabi🙂

Olsun baska gün tartılırsın artık 🙂 ayy keşke benim de bacakta hatta kalçada olsa. Varya göbek mide kocaman altta iki çubuk bacak...
Bilmiyorum evin musait mi ama kondisyon bisikleti aldım ben geçen sene. Gunde yarım saat sür terletiyor bayag. Selulitim de azaldi ki ben kola kahvesuiz vyapamam.
Bir de hesaplarsan görürsün spor salonunda 3 yil once hocam da dedi, bisiklet yürüyüşün tam 2 kati kalori yaktırıyor ayni sürede canım
Bekarken bisiklet almıştım şimdi annelerin çatıda bekliyor şu an evimde küçük yer kaplamasın diye getirmedim bahane değil tabiki ama spor yapmaya hep üşeniyorum aslında sürekli yapsam eminim gidecek kilolar çünkü yemek fazla yemeyen biriyim.Dün akşam yarım saat yürüdüm bu akşam da 45 dk yürümeyi hedefliyorum bakalım hayırlısı

Harika gidiyorsunuz kızlar :rapci:
Sabah:
3 yeşil zeytin
3 siyah zeytin
20 gram peynir
20 gram ekmek
1 adet gün kurusu
Öğlen :
100 gram yayla çorbası
100 gram sebze yemeği
1 adet 10 gram tuzsuz etimek
3 adet çilek
Akşam :
100 gram Taze bezelye
100 gram yeşil mercimek
100 gram çoban salata
1 adet 10 gram tuzsuz etimek düşünüyorum:KK50:

700 kalori civarı oluyor.Bir hafta 700-750 yi geçmek istemiyorum.Bakalim zincir kırılacak mi:işsiz:Duraklama dönemindeyiz.Bu arada yediklerime pul biber kullanıyorum.
1 Fincan sade Türk kahvesi
1 fincan yeşil çay
1 fincan roybos çayı
Ve 2 litre su tükettim dün bugün de aynı şekilde devam etmek istiyorum:KK50:

Sabah:
3 yeşil zeytin
3 siyah zeytin
20 gram peynir
20 gram ekmek
1 adet gün kurusu
Öğlen :
100 gram yayla çorbası
100 gram sebze yemeği
3 adet çilek
Akşam :
100 gram Taze bezelye
100 gram yeşil mercimek
100 gram çoban salata
Gram gram ölçüyorsunuz tebrik ederim 👏🏻👏🏻

Öğlen menüm;3 yemek kaşığı yoğurt-2 yemek kaşığı gronola-1 muz-2çilek😋😋

Eklentiler

• 35E1CD43-1F89-4858-B541-B120C0B50EEC.jpeg
    35E1CD43-1F89-4858-B541-B120C0B50EEC.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 24
Sabah:
3 yeşil zeytin
3 siyah zeytin
20 gram peynir
20 gram ekmek
1 adet gün kurusu
Öğlen :
100 gram yayla çorbası
100 gram sebze yemeği
3 adet çilek
Akşam :
100 gram Taze bezelye
100 gram yeşil mercimek
100 gram çoban salata
Canım listen superrr🙂 kac kilosun acaba...😘

Makarnayı görmemişim :olamaz: sana az daha, çok az yemişsin diye Kizicaktim.Ben seninle gaza geldim.dayanman lazim:KK62:yazin herkes vücuduna hayran kalmalı şekerim

Günü kapattım ama sinirda🙈
Saat 10.00
2 dilik ekmek
2 dilim kaşar
Saat 14.00
3 adet salatalik
Saat 17.00
1 tabak yoğurtlu makarna (ahh anne baska gün yok sanki..)
Saat 19.00
1 adet soda
Makarna fena olmuş ama gün içinde zaten çok az kalori almışsınız bence öğlen yemek yiyin akşamları hafif geçirin

Hayalimde ki kilo 😍
Emin ol hiç zor değil.yeter ki işte.Ben de 54 gibi bırakmak ve 1 yıllık koruma istiyorum.Kalori sayımı beni 67 lerden getirdi buralara.istedigin şeyleri yemek kendini diyette hissettirmiyor.Bir arkadaşım günde 1200-1250 kaloriyle 30 kilo verdi.Simdi 1500-1800 arası yiyip koruyor.7700 kalori açık vermek 1 kilo vermek demek.Benim vücut direnç gösteriyor 1 aydır o yüzden bu kadar az kalori ile besleniyorum.Yoksa 1200 altında diyet hiç sağlıklı değil.Bir süre sonra kaslardan gidiyor yağdan değil.o yüzden akşamları kesinlikle bu bir hafta içerisinde protein almaya çalışıyorum.

Emin ol hiç zor değil.yeter ki işte.Ben de 54 gibi bırakmak ve 1 yıllık koruma istiyorum.Kalori sayımı beni 67 lerden getirdi buralara.istedigin şeyleri yemek kendini diyette hissettirmiyor.Bir arkadaşım günde 1200-1250 kaloriyle 30 kilo verdi.Simdi 1500-1800 arası yiyip koruyor.7700 kalori açık vermek 1 kilo vermek demek.Benim vücut direnç gösteriyor 1 aydır o yüzden bu kadar az kalori ile besleniyorum.Yoksa 1200 altında diyet hiç sağlıklı değil.Bir süre sonra kaslardan gidiyor yağdan değil.o yüzden akşamları kesinlikle bu bir hafta içerisinde protein almaya çalışıyorum.
67lerden?! Inanilmaz. Benim ilhamımsın artık ..😘

Siz çok disiplinlisiniz tebrik ediyorum ama kalori sayımını nasıl yapıyorsunuz yada gram gram nasıl ölçüyorsunuz vizede biraz tüyo verseniz🤔

X