60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bence de ödemdir canım, serum filan verdilerse sisiriyor insanı, yolculuk da ödem yapıyor cinecin
Olur sinemcim zaten bu pazartesi de yine kilo almış çıktım Synonyms
moralim bozuk diye sürekli yiyorum bu aralar, bir de yerken sanki benim vücuduma değil de başkasınınkine gidiyormuş gibi bir his var içimde ki sormayın. Evimin dibinde spor salonu var 61e düşünce gidip yazılacaktım ama bir türlü düsemedim

kendimizi perşembe cuma gününe kadar anca toparlarız o zaman dert etme. adana da yemek festivali vardı hemde kapımın önünde. hakkımda hayırlısı diyerek her gün festivale gittim ne durumdayım bilmiyorum bugünden itibaren dikkat etmeli :) durum fena. sen haline şükret :)

F Fikrus perşembe-cuma kilo bildirimi yapalım diyoruz senin içinde uygun mudur?

can09e kasık ağrısı çok belirleyici birşey değil bence. o yüzden biraz daha beklemekte fayda var gibi düşünüyorum benim bat a 5 :) 20sinde olmalıyım ama geçen ay çok geç oldum o yüzden bu ay tam vaktinde mi olur bilmiyorum.

ben oldum tatlım.. ağrım var diyordum ya, gittim bi baktım olmuşum bu ay ilk defa ovu testini denemiştim. ondan da önce geldi.. hay Allah neden erken geldi ki? inşallah senin tutmuştur:)

Bence uygun cuma persembe cogunluk ne derse o olsun

İnşallah öyledir canım ya bütün düzenim şaştı, hiç su içmiyorum düzenli yemiyorum vs ama aşırı aşırı da yemedim bence, wc sorunum oldu kaç gündür perşden beri ilk kez çıkabildim belki o

Evin dibinde spor salonu olması ne demek biliyor musun? Nimet nimet, değerlendirmezsen günaha girersin ajdhjdhkh

Ben de listenin cuma olmasından yanayım bu arada

Merhaba kızlar
Bugün sebepsiz bir keyifsizlik mutsuzluk var üzerimde...
Ankaranin puslu havasından mı
Adet olamamamdan mı bilemedim?

Bu kez ilk defa kahveregi akıntı geldi ara ara dünden beri bugün tık yok ne adat ne kahve akıntı... Femera diye bir ilac kullaniyorum bebis icin... Acaba kis falan mi yapti aklimda deli sorular...

acaba gebe olabilir misin :)
hayırlısı bakalım

acaba gebe olabilir misin :)
hayırlısı bakalım

Keşke olsam daha ne isterim ama sanmıyorum canım
Çünkü her defasinda umutla bekleyip hüsrana uğradım...
1 bucuk senedir uğraşıyorum bebek için once rahimde septum vardı iki ameliyatla onu aldılar sonra tiroit çıktı onu ilacla kontrol altina aldik progesteron düşük biraz onun icinde femera kullanıyorum ama tık yok...
Bazen cevremde görünce onlar adina sevinsemde kendim için bi buruk oluyorum neden benimde olmuyor diye ve hic olucakmış gibi hissediyorum karamsarim bu konuda...

belki de bu aydır canım..
umut hep içimizde var olsun olmalı..
evet insanız tabi ki düşünüyoruz neden neden ama zamanı değil demek ki zamanı geldiğinde nasipse olur ...
Rabbim en kısa zamanda sevindirsin inşallah.

Merhabalar arkadaşlar, çok merak edenler soranlar ve kısa süre kullananlar olmuş. Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Asla satıcı ve ya distribütör falan değilim. Yalnız faydalı olduğunu da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Çok fazla kilo takıntım olduğundan değil, sadece 18 yıldır devam eden astım hastalığım var ve maalesef bir kilo bile alsam rahatsızlıklarım artıyor. Yaş 30 olduğunda yıllardır kullanılan kortizonların etkisiyle yaklaşık 10 kilo kadar aldım. Hamilelik sırasında aldığım kilo çok az olmasına rağmen önceki kilom beni rahatsız ediyordu. Sağlıklı beslenmeye ve istikrarlı olmasa da spora özen göstermem sonrasında çok inceldiğimi söyleyenler oldu. Ama yine de araştırmaya devam ettim.

Teff tohumuna başlamadan önce sizler gibi önyargılarım vardı. Kullandığım ilaçlarla etkileşme ihtimaline karşı birkaç doktoruma sordum. İlk ay 6 kg verdim. İkinci ay 3 kilo daha gitti ve 3. ayın sonunda ilk evlendiğim kiloya dönmüştüm. Toplamda 10 kilo verdim (62-52kg). Yağ oranı çok daha yüksek olan kişilerde çok daha etkili oluyormuş. Ama ayda bilmem kaç kilo verilecek garantisi tamamen yalan. O sizin beslenme şeklinize, hareketliliğinize ve metabolizmanıza bağlı olarak değişir.

Mucize beklemeyin derim ama kendi deneyimlerimi anlatmaya devam edeyim, kullanmak isterseniz kullanırsınız.
*Öncelikle sindirim sistemini hızlandırıyor. Gün içerisinde su içme ihtiyacınızı arttırıyor. Sıklıkla acıkan biriyseniz (ben az az sık sık yerdim) sık acıkmıyorsunuz. En az 6-7 saat açlık hissetmiyorsunuz (ki bu da kan şekerinizin normal seviyelere gelmesi için fazlasıyla yetiyor). Ama enerjinizin çok fazla düşmesine izin vermeyin derim.
*Ben normal hayatımda da hareketli bir yapıya sahibim. Ama terlemeyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki 30 dk yürüyüş mesafemde bile cımcılık oluyorum. Günlük ofis aktivitelerimde de ekstra terliyorum, gün içinde ofise yedek götürmek zorunda kaldım o kadar :)
*Tüm bunların yanında bağışıklık sistemini desteklediğini de bizzat tecrübe ettim. Geceden boğazım tahriş olmaya başlıyor. Çok sık faranjit oluyordum. Sabahları ofise gelip içtiğimde ne boğaz tahrişi ne grip etkisi kalıyor. Ama söylediğim gibi başlangıç aşamasındaysa böyle etki ediyor. İstediğim kiloya gelince bırakmamamın bir sebebi de bu olay diyebilirim.
*Bir diğer iyi etkisi de ciddi ödem attırıyor. Sık sık kortizon kullanan biri olarak ayak bileklerim sürekli şişerdi. Özellikle akşamları tüm günün koşturmacasından davul gibi gerilirdi. Şimdi bileklerim eskisi kadar olmasa da çok ciddi inceldi.

Şimdilik aktarmak istediklerim bu kadar. Umarım sizler de benim kadar fayda görürsünüz. Sevgiler Selamlar

Hmm şüpheli durumlar inşallah yerleşme kanaması falandır ama o şekilde adet olan da var ablam hep o şekilde oluyor önce dediğin gibi akıntı araya 1-2 gün giriyor sonra adet oluyor umarım seninki bebistendir test yapsana.

can09e hayırlısı olsun canım bir dahaki aya yeni bir totemle bekliyoruz seni.

F Fikrus bende aynı durumdayım canım yemek yiyesim bile yok. bir karamsarlık sardı beni. niye olduğunu bilmiyorum. bence bir test yap akşama güzel haberini bekliyorum:)

Benim adetim uzun sürüyor bazen 29 30 gunde oluyorum bazende 35inci güne kadar sarkıyorum suanda 32nci gundeyim eger cumaya kadar olmazsam ozaman test yaparim canlarım..
Bebis oldugunu sanmıyorum ara ara adet sızıları geliyor gidiyor Rabbim isteyen herkese versin hayırlısıyla sağlıklı ahlaklı bir evlat...
Synonyms The Woman

Amin canım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…