60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hanımlar bu arada spor durumları nasıl ? pilatese başlayanlar vardı evde spor yapanlar? nasıl gidiyor

Onlardan biri benim, reformer pilatese başladım ama 1 ders gidebildim bu yanak ameliyatından
Bişektomi diye geçiyor kızlar, yanağın içindeki yağları alıyorlar, 1saatlik bir ameliyattı, 2 gündür sulu ve yumuşak şeyler yemeye çalışıyorum, yediklerime çok bakamıyorum, buzlarla sarılı oturuyorum yatıyorum hep

bende haftada 2 pilates ve yürüyüşlere devam. evde de spor yapayım istiyorum bakalım artık evde nasıl birşey yapıcam
Evde yapmak isteyenlere ebru şallı bacımızın 2 haftada süper skinny , 3k videoları vardı, bu forumda da baya konuşmuştuk, onlar baya etkili..

Canım aynen ince bacaklar için çılgınlar gibi yürü, ben aşırı yürürüm havamda olduğumda ve kilo ne kdr alsam da bacaklarım hep ince kalıyor, spor hocasına sormuştum bunu, ilk sorduğu çok mu yürüyorsun olmuştu..

Merhaba, yoga ve meditasyonu evde nereden yapıyorsun, memnun musun?

Allah gönlüne göre sağlıklı bebekler nasip etsin

Çook geçmiş olsun sinemcim, dikkat et kendine aman

Çok önemli hamilelikte troid. Benim de hamile kalınca farkedilmisti troid olduğu hemen başlamıştı ilaca doktorum ondan 1 ay önce de kimyasal gebelik yaşamıştım acaba troidden mi oldu diye aklıma takılmıştı olabilir dedi doktorum. Hala kullanıyorum ilacı acaba hamilelikten sonra gecer mi dedim hamilelikte başladı diye yok bıraktım ilaci kafama göre ama geçmemiş simdi de kullanıyorum. Rabbim gönlüne göre versin, senin ve tüm isteyen arkadaşların..

Bunu tecrübe eden biri olmasına çok sevindim gaza geldim :) Öyleyse bundan sonra spora gitmediğim günlerde de bol bol yürümeye çalışıcam bakalımm

Kizlar gunaydinn
12 10 2018
Sabah peynir ekmek
Oglen mezgit sogan salata
Aksam yumurta ceviz peynir
8 9 bardak cay
1.5 lt geckin su
Aksam kacamak halley .. bat 5 malum gun yaklasiyor..
Dudagimin ustunde buruna yakin yerde bir sivilce cikti canimi yakiyor :))

Aminn

Tatlım geçmiş olsun, nerede oldun ameliyatını? Ağrın yoktur umarım gizemcim.

Tatlım geçmiş olsun, nerede oldun ameliyatını? Ağrın yoktur umarım gizemcim.

cinecin
Canim gecmis olsun acil sifalar diliyorum..
Sağ olasınız canlarım
Ameliyatı bir çene cerrahı yaptı, ankara’ya gittim taa bir de geri döndüm bu halde.. ilk gün ağrım vardı biraz da şimdi pek yok ama yüzüm çok şiş normalmiş, sabah dayanamadım tartıldım ve 60.5 çıktımmmm!!!!! Takılmamaya çalışıyorum çünkü 2 günde 1.5 kilo alacak kadar yemedim aslında ödem falan herhalde diye düşünüyorum (

Odemdir o sikma canini.

Kizlar tunaydin
13 10 2018
Sabah yumurta peynir zeytin domates salatalik
Oglen eriste tarhana corbasi
Aksam pilav nohut sogan yogurt
Kacamak 1 kase ye yakin cekirdek bi kucuk kek.
1 ltyi geckin su 1 bardak visne suyu 1 cay bardagi ihlamur
6 bardak cay

du bakalım ne olacağı belli değil. benim hiç umudum yok bu ay ama bi yandan da bi acaba diyorum. bakalım artık ne olucam bu ay.
günaydın canım ... kasım ağrım başladı yaa.. geliyor heralde.. kısmet inşallah evet belli olmaz senin bat kaç?

bu arada hanımlar kilo bildirimini perşembe-cuma yapsak cuma da listeyi yayınlasam nasıl olur?
14 10 2018
sabah haşlanmış yumurta peynir domates maydanoz kendi yaptığım ayva reçelinden az biraz :)
öğlen yarım tavuk dürüm
akşam bir avuç çekirdek 2 parça çikolata..
1,5lt su 6 7 bardak çay.

bu arada
farketmez benim için her türlüsüne uyarım canım..
Synonyms

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…