60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yeni kıyafet al :) kiloya endeksleme kendini. Tamam fit ve ideal kiloda olmak güzel bir şey ama senin fazla kilon yok. Vücudun kendini toplamaya ihtiyacı var. Hemen kilo verme derdine düşme. Saçına fön çek hafif bir makyaj yeni bir iki kıyafet kendini iyi hissettirir. Benim de 10 kilo fazlam vardı. Ama hicbir zaman kendimi çirkin hissetmedim. Kilo vermeyi sırf canım sıkıldığı için uğraş olsun diye tercih ettim. Bir de 30'a yaklaştım ileride vermek daha zor olur diye. Sen yeni annesin ve çok güzelsin. Kendini kiloya sartlama.
Peki siz kilo verdiniz mi

Peki siz kilo verdiniz mi
Verdim. Benim oğlum iki yaşında. 60 kg ile hamile kaldım. 70 ile doğuma girdim. Beslenmeme dikkat etmiştim zaten. Doğumdan kısa süre sonra eski kiloma döndüm. Bir süre korudum. Sütten kesince hızla kilo almaya başladım. 64'ü aştım. Dedim kilo vereyim en iyisi. Şimdi 55 kg'yim. İstediğin zaman kilo verilir. Sen şimdi bebise odaklan. Stres yapma. Sadece kalorili seyleri dikkatli tuket. Normalde beslenme alışkanlığın nasıl bilmiyorum farazi konuşuyorum. Ana yemekten kısma ama pilavı makarnayı daha az koy. Tatlı hamur işi yiyeceksen. Koca bir dilim pasta değil de onun yarısını ye. Cips yiyeceksen bir kase değil de 4-5 parça ye. Bisküvi vs bir-iki tane. Ben kilo verirken bunları kesmedim zorlanmamak için.

Verdim. Benim oğlum iki yaşında. 60 kg ile hamile kaldım. 70 ile doğuma girdim. Beslenmeme dikkat etmiştim zaten. Doğumdan kısa süre sonra eski kiloma döndüm. Bir süre korudum. Sütten kesince hızla kilo almaya başladım. 64'ü aştım. Dedim kilo vereyim en iyisi. Şimdi 55 kg'yim. İstediğin zaman kilo verilir. Sen şimdi bebise odaklan. Stres yapma. Sadece kalorili seyleri dikkatli tuket. Normalde beslenme alışkanlığın nasıl bilmiyorum farazi konuşuyorum. Ana yemekten kısma ama pilavı makarnayı daha az koy. Tatlı hamur işi yiyeceksen. Koca bir dilim pasta değil de onun yarısını ye. Cips yiyeceksen bir kase değil de 4-5 parça ye. Bisküvi vs bir-iki tane. Ben kilo verirken bunları kesmedim zorlanmamak için

Verdim. Benim oğlum iki yaşında. 60 kg ile hamile kaldım. 70 ile doğuma girdim. Beslenmeme dikkat etmiştim zaten. Doğumdan kısa süre sonra eski kiloma döndüm. Bir süre korudum. Sütten kesince hızla kilo almaya başladım. 64'ü aştım. Dedim kilo vereyim en iyisi. Şimdi 55 kg'yim. İstediğin zaman kilo verilir. Sen şimdi bebise odaklan. Stres yapma. Sadece kalorili seyleri dikkatli tuket. Normalde beslenme alışkanlığın nasıl bilmiyorum farazi konuşuyorum. Ana yemekten kısma ama pilavı makarnayı daha az koy. Tatlı hamur işi yiyeceksen. Koca bir dilim pasta değil de onun yarısını ye. Cips yiyeceksen bir kase değil de 4-5 parça ye. Bisküvi vs bir-iki tane. Ben kilo verirken bunları kesmedim zorlanmamak için.
Çok sağolun denemeye calisicam

Tartilmaya cesaret edemedim cünkü agzim durmuyor. Cok moralsiz oluyorum böyle. Spor konusunda Cok tembellestim bana bi gaz verin kizin bise yapin :KK43:((
Kilo veren arkadaslari Tebrik ediyorum.

hizuran hizuran senin Adina Cok sevindim masallah hedefine ulastin :KK54: darisi bize insallah.

Tartilmaya cesaret edemedim cünkü agzim durmuyor. Cok moralsiz oluyorum böyle. Spor konusunda Cok tembellestim bana bi gaz verin kizin bise yapin :KK43:((
Kilo veren arkadaslari Tebrik ediyorum.

hizuran hizuran senin Adina Cok sevindim masallah hedefine ulastin :KK54: darisi bize insallah.
Teşekkür ederim canım:KK68::KK68: hemen motive edeyim. Hedefe ulaşmak ve eski kıyafetlere girebilmek müthiş bir duygu. Arada kaçamak olabilir duraklanabilir ama pes etmemek lazım:KK200: inşallah herkes hedefine ulaşır:KK39:

Teşekkür ederim canım:KK68::KK68: hemen motive edeyim. Hedefe ulaşmak ve eski kıyafetlere girebilmek müthiş bir duygu. Arada kaçamak olabilir duraklanabilir ama pes etmemek lazım:KK200: inşallah herkes hedefine ulaşır:KK39:
Sorun Zaten orda basliyor kiyafetlerimin hepsi olyuor bana. Ama tartida daha farkli sonuc istiyorum. Bide hafif göbek var dogumdan kalan :KK43: yarından itibaren inş leslie devam ederim. Gaza getirin beni ağır şekilde :KK43:

Sorun Zaten orda basliyor kiyafetlerimin hepsi olyuor bana. Ama tartida daha farkli sonuc istiyorum. Bide hafif göbek var dogumdan kalan :KK43: yarından itibaren inş leslie devam ederim. Gaza getirin beni ağır şekilde :KK43:
O zaman daha küçük kıyafet al onlara girmeye calis:KK48: spor yapıp sikilasman lazım o zaman. Yarın hemen başla:KK49:

A Adilemsi01 E ela40 F Fikrus boy bildirimi yaparsanız listeye ekleme yapayım.

Papatyam_23 Papatyam_23 seni de listeye eklememi ister misin?

kızlar birde listede bu ayı bitirdik yeni ay için yeni bir listeye geçmemi ister misiniz bunda devam mı edelim?
selam tatlım eline sağlık.. zor olmayacaksa yeni liste daha güzel olur gibi hem bu da doldu. temiz sayfa açalımm inşallah daha da düşelim.:KK70:

Tatlım çok teşekkürler liste icin, ellerine sağlik. Bu hafta bildirim yapmayan epey kişi var ondan mı birinci oldum acaba :KK70:
Yine de çok sevindim:halay:

Kızlar yalnız bugünkü tartı sonucum birazcık artıda , sevmiyorum artık haftasonlarini :KK34:
Hem gecenki teklifime birşey demediniz, var mı bu cumaya kadar kilo verme yarışı yapacak benle? İkili eşleşip yarisalim. Bakalim bir aftada kim kimi gececek?:KK5:

X