60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hedefım 56/57 hergun sabah aksam yarım saat Elıptık yapıyorum arada yuruyorum 1 saat haftada bır gun 1 saat yuzuyorum kızımı emzırıyorum kahveyıde cok sevıyorum
Waoow harikasın bu kadar hareketlilikle çok kısa zamanda ulaşırsın hedefine hemde öyle güzel ulaşırsın kii

Aslında korkuyorum koruyamaz gerı alırım dıye ama korktugum olmaz ıns
Yokk yokk korkma hiç baksana ne güzel vermişsin doğum kilolarını.. hem istediğin kiloya indikten sonra daha kontrollü olursun kilo almaya başladığını fark ettiğin anda önlemini alırsın canım.

Aaa nee ola ki o yeşil içecek ? hemen bakıyorum söylediğin sayfaaya aynı şeyleri yiyip durmaktan gına geldi

Bence hiç bulaşma her doğru her yerde söylenmez . ben daha önce yaptım pişman oldum .. Boşverrrrrrrr..

ben olsam uğraşmam banane, ama konuşmayı da keserdim..
sevgilisi demeye bin şahit ister her neyse adı :)) bir gün yakalar görür vs..

Bence gönder gizemcim kız dayanışması olsun

yemee anneeem yemee kuzummm büyütme o mideyii
Canımm haklısın ama bu sıralar yaşadığım tamamen ruh halimle alakalı, 2 hafta sonra yine kaldığım yerden devam edicem söz
Güzelim hiç sorma hani çatlicam der ya insan çok yediğinde sanırım ben gerçek anlamda catlayabilirim
Resmen cozuttum, ama tek iyi noktasi sanırım bu gidişle yemekten soguyacagim Side tarafına gidiyorum, daha önce gitmedigim bir yer. Tatili bi atlatayim sonra sporu arttirasim var

arkadaş boylara bakk maşalllahhh hayır kilonuzla ne zorunuz var anlamadımm:)) ya hepiniz mi öylesiniz bi bodur ben miyimm:))
ben de sinem memnun oldumm
Sinem aynı boydayiz seninle, aslında gruptakiler in çogu boy kilo olarak baktığında bana kıyasla fitler, ama herkesin kendine göre bir ideali var iste

Sinemcim bayramda geldiler bize,gorusmus olduk, o yüzden adanaya gelme işi biraz geç vakte atar herhalde, planlarsak söylerim önceden, beni elimdeki dürümden tanırsınız buluşma yerine gelince

Sinem aynı boydayiz seninle, aslında gruptakiler in çogu boy kilo olarak baktığında bana kıyasla fitler, ama herkesin kendine göre bir ideali var iste
Dogru diyorsun canim herkesin ideali var
hedefi var hedefe ulastiktan sonra devam ettirmesi var..
Senin kilo kacti Derya 61.3 muydu?
Sen de onlarin yaninda bodur hissetmedin mi kendini

Ben ne yedim bugunn hmm sabah biraz peynir ekmek oglen sebze corbasi dolma biber biraz da firinda makarna, aksam kahvalti yaptik domates salatalik peynir, kiymali yunurtadan biraz aldim bir dilim de ekmek dun yemedigim dondurmayi yeedim ama kucuk kase ama yerken de hep siz aklimdaydiniz.
Birazdan da bisiklete bincem.. sizler naptiniz?

Bir kaç gündür ekmeksiz tekrardan devam ediyorum.kahvaltı abartmadan yaptım ekmeksız şekersiz.
Karnabaharları yoğurt yedim tavsiye ederim sanki mantı yemiş gibi oldum :))
Yarını merakla bekliyorum artı çıkmimda ekside olmasın

Ama maalesef leslie yapmıyorum. Tembellik çöktü bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…