60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Su haric bi yesil cay iciyorum. Ekmek kesinlikle yemem, ama cogunlukla disarda yeriz.
Aksam 7 den Sonra yemesem Tr de. O sekilde koruyabilirmiyim acaba ??

Valla bende bugün iyi başlayıp sonraları cozuttuumm :kızgın: saçma sapan bi sürekli bişeyler yeme isteğim var regl olacak gibiyim baş ağrımda var. Ama daha bi hafta var normal de tabikii benim hormonlar yine saçmalıyor olabilirler :işsiz:

Valla bende bugün iyi başlayıp sonraları cozuttuumm :kızgın: saçma sapan bi sürekli bişeyler yeme isteğim var regl olacak gibiyim baş ağrımda var. Ama daha bi hafta var normal de tabikii benim hormonlar yine saçmalıyor olabilirler :işsiz:
Bu aralar bize noluyor anlamadım. İyice silkelenip kendimize gelmemiz lazım. Cezalar mı uygulasak:)) yada ödül mü belirlesek haftanın bir günü :)) cezada ödülden faydalanmamak olur öyle belki daha istekli oluruz :KK43:

Bence hiç bulaşma her doğru her yerde söylenmez . ben daha önce yaptım pişman oldum .. Boşverrrrrrrr..

Çok haklısın ama içimdeki dürtüye engel olabilir miyim bilmiyorum, bu iğrenç heriflerin kendini nimetten saymasına ve yanlarına kalmasına kıl oluyorum :KK43:

Bu sabah tartıldım 73 um bakalım 24 temmuzda kadar ne kadar vereceğim..
Liseden arkadaşımı n düğünü var beni şişman görmelerini istemiyorum en az bir 62 olmam lazım
Adın boyun neydi canım, yazdın mı hiç hatırlamıyorum, bir anda herkes geldi karıştırıyorum galiba :KK43:
24 temmuza 1 ay var, 1 ayda 11 kilo hedefliyorsun o zaman, acık çok sanki :eek:

ben olsam uğraşmam banane, ama konuşmayı da keserdim..
sevgilisi demeye bin şahit ister her neyse adı :)) bir gün yakalar görür vs..:KK8:

Sen de haklısın ama yazdığım gibi bacım :KK43:

Bence gönder gizemcim kız dayanışması olsun :KK66: En Büyük KK

2 gönder, 2 gönderme oldu, ben oyumu yarın kullancam ama kız dayanışmasıydı aynen amacım :eğlence:

Canımm haklısın ama bu sıralar yaşadığım tamamen ruh halimle alakalı, 2 hafta sonra yine kaldığım yerden devam edicem söz

Güzelim hiç sorma hani çatlicam der ya insan çok yediğinde sanırım ben gerçek anlamda catlayabilirim :KK70:
Resmen cozuttum, ama tek iyi noktasi sanırım bu gidişle yemekten soguyacagim:oha: Side tarafına gidiyorum, daha önce gitmedigim bir yer. Tatili bi atlatayim sonra sporu arttirasim var:21:

Aynen insan bir süre sonra bıkıyor, lezzetli gelmiyor
İyi tatillerin olsun kuzu

Su haric bi yesil cay iciyorum. Ekmek kesinlikle yemem, ama cogunlukla disarda yeriz.
Aksam 7 den Sonra yemesem Tr de. O sekilde koruyabilirmiyim acaba ??

Kontrollü ye, her şeyden ye de (yeme desek ayıp olur) az az ye ve aynen 7den sonra yeme canım
En çok neyi özledin? Gerçi almanya türk yemeği cenneti ya, döneri burdan güzel yapıyorlar

Ben sebah gayet iyiydim ama öğleden sonra işler bozuldu ama olsun yarın inşa Allah çok yürüdüm 2.5 saat o çok acıktırdı

Bence biz hani diyorlar ya sabah kral gibi ye akşam fakir gibi, onun tam tersini yapıyoruz ahdhj:KK70:

Bu aralar bize noluyor anlamadım. İyice silkelenip kendimize gelmemiz lazım. Cezalar mı uygulasak:)) yada ödül mü belirlesek haftanın bir günü :)) cezada ödülden faydalanmamak olur öyle belki daha istekli oluruz :KK43:

Ya sen ki ne güzel azmedim takılı kaldığın kilodan kurtulmuştun, günde 2 kez leslie yapıyordun emeklerine acı şekerim

Sinemcim bayramda geldiler bize,gorusmus olduk, o yüzden adanaya gelme işi biraz geç vakte atar herhalde,:KK76: planlarsak söylerim önceden, beni elimdeki dürümden tanırsınız buluşma yerine gelince :KK70:
Her zaman beklerim. Dürümsüz olmaz :)

Bu ara bayramda aldik nasilsa aman şundan da yiyeyim modundayiz herhalde hepimiz. Bizde diğer zayiflama gruplari gibi liste mi cikartsak hafta da 1 oyle olunca belki bizde de bi korku oluşabilir :)

Ben klasik perşembe açlığımı yaşadım. Sabah kahvalti yapmadım. Öğle yemeginde biberli kuru domatesli omlet aksam da et sote ve salata yedim. Ara öğünde az bi cerez (fındık ceviz kaju) 1 avuc yoktur. Su az tükettim bugün telafi etmeli artık.

Her zaman beklerim. Dürümsüz olmaz :)

Bu ara bayramda aldik nasilsa aman şundan da yiyeyim modundayiz herhalde hepimiz. Bizde diğer zayiflama gruplari gibi liste mi cikartsak hafta da 1 oyle olunca belki bizde de bi korku oluşabilir :)

Ben klasik perşembe açlığımı yaşadım. Sabah kahvalti yapmadım. Öğle yemeginde biberli kuru domatesli omlet aksam da et sote ve salata yedim. Ara öğünde az bi cerez (fındık ceviz kaju) 1 avuc yoktur. Su az tükettim bugün telafi etmeli artık.
Aslında sabah kahvaltısı önemli de sabahın köründe de bir şey yenmiyor..
sen de iyi yemişsin adaşım maşallahh

valla basit liste olursa uyabilirim, karışık şeyler kibrit kutusu kadar peynir falan hiç uyamıyorum o listelere:KK8:

Aslında sabah kahvaltısı önemli de sabahın köründe de bir şey yenmiyor..
sen de iyi yemişsin adaşım maşallahh

valla basit liste olursa uyabilirim, karışık şeyler kibrit kutusu kadar peynir falan hiç uyamıyorum o listelere:KK8:
yok yahu yemek konusunda liste değil kaç kilo başlamıştı şimdi kaç kilo gibi. herkesle 1 diyet olur mu yahu. ben bi ara bi video izlemiştim beslenme ile ilgili bulursam onu paylaşırım. diyet yapamadığım dönemde öyle beslenmeye çalışıyorum. bulayım de paylaşayım .

yok yahu yemek konusunda liste değil kaç kilo başlamıştı şimdi kaç kilo gibi. herkesle 1 diyet olur mu yahu. ben bi ara bi video izlemiştim beslenme ile ilgili bulursam onu paylaşırım. diyet yapamadığım dönemde öyle beslenmeye çalışıyorum. bulayım de paylaşayım .
yok canım diyet olarak düşünmedim.. yediğimiz şeyler az çok ortak.. hani fazla yememek adına liste ben öyle anladım...
zaten kendin de demişsin 'diyet yapamadığında beslenme şekli' diye..
Neyse bakalım bol su içmeye devam..:)

X