60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bisiklete salonda gidiyordum ben, güzel topluyor bacakları, 3 orta seviyeydi, onda yapıyordum en az 20dk ama ev bisikletleri farklı mı bilmiyorum valla

Leslie yapabilirsin her gün, bir de ben iç bacak çemberinin çok faydasını gördüm herkese tavsiye
Leslie ye baktim sarmadi ya, walk walk walk:)) ic bacak cemberi bir de ona bakiyim cikar dimi yazinca.

Bisiklete salonda gidiyordum ben, güzel topluyor bacakları, 3 orta seviyeydi, onda yapıyordum en az 20dk ama ev bisikletleri farklı mı bilmiyorum valla

Leslie yapabilirsin her gün, bir de ben iç bacak çemberinin çok faydasını gördüm herkese tavsiye
Valla gidip alcam yarınnn yettiii gariii :KK70:

Oyyy ne güzel :emir_bebek: bahtı açık güzel olsun oğluşununn :KK200:
Allah razı olsun amin cümlemizin

Allah bagislasin canim.
gencsin daha cabuk verirsin ben inaniyorum sana. Bi 7 8 kilo gitse yeter gibi:KK66: ne dersin?
Geçen sene doğumdan sonra 65 krn 10 kilo versem yeter diyordum şimdi onun üstüne 8 kilo aldım 58 olmak istiyorum.. Çabuk veriyorum aslında çabuk pes etmesem

Valla gidip alcam yarınnn yettiii gariii :KK70:
Ya mutlaka al diyorum

Benim bacaklar zayif bu arada
Kondusyon icin guclendirmek icin kullaniyim diyorum.
Yetti gari derken alman mi gerekti canim.

Benim de bacaklarım ince ama iç bacağı çok güzel topluyor, böyle burada sizle yazışırken tvye bakarken falan yapıyorum yattığın yerden kas çalışması

Yaş 25
boy 163
Kilo 73 tada 74 sabah bakıcam
2 yaşı mda oğlum var çalışmıyorum.
Hoş geldin, allah bağışlasın

Ya kızlar size konuyla ilgisiz bir şey danışcam hata yapıyorsam affedin; tinder’da bir çocukla konuşuyordum, çocuk baya karaktersiz bir tip, bir de üstüne sevgilisi varmış instada gördüm, sizce sevgilisine sahte bir hesap açıp ekran görüntülerini göndereyim mi konuşmalarının? Normalde hiç böyle bir şey yapmazdım ama aşırı uyuz, yazık kız da bunu bir şey sanıyordur

Ya kızlar size konuyla ilgisiz bir şey danışcam hata yapıyorsam affedin; tinder’da bir çocukla konuşuyordum, çocuk baya karaktersiz bir tip, bir de üstüne sevgilisi varmış instada gördüm, sizce sevgilisine sahte bir hesap açıp ekran görüntülerini göndereyim mi konuşmalarının? Normalde hiç böyle bir şey yapmazdım ama aşırı uyuz, yazık kız da bunu bir şey sanıyordur
hmmm bi bdv konusu :KK48: vallaa bilemedim yani kıza yazık hakkatende çocuk senin olduğunu anlayınca başına dert olmasın sonra ?

hmmm bi bdv konusu :KK48: vallaa bilemedim yani kıza yazık hakkatende çocuk senin olduğunu anlayınca başına dert olmasın sonra ?

Valla tam bdv :) bilemedim anonim hesap açmam lazım, çocuk adımı sanımı bilmiyor fotom da yok, baya hacker olması lazım adımı soyadımı vs öğrenmek için maildan ki onlar da halledilir

Valla tam bdv :) bilemedim anonim hesap açmam lazım, çocuk adımı sanımı bilmiyor fotom da yok, baya hacker olması lazım adımı soyadımı vs öğrenmek için maildan ki onlar da halledilir
heee tamam o zaman yaaa yolla gitsin ben hiç tinder falan bilmediğimden :KK48: kızı pislikten kurtarmış olursun belkii :KK66:

X